Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Boha jeho Kohouta ne :-O :-O :-O Se radši omotám tím drátem sám o:-) :-D :-D

to je dobrej kokot že??? :-D :-D

Pak nemáme mít blbý děcka, když tohle může být profesorem :,-( :,-( :,-(

svatá pravda :-/

se ho debila měli zeptat, kolik jich má doma a jak je živí, když opovrhují kde čím :-D :-D

On si šel pro rodinu a nikde nikdo :-D :-D

On si šel pro rodinu a nikde nikdo :-D :-D

si šel dvakrát ? :-P :-D :-D

On chtěl jen holky a nesměli být starší jak 12 :-D :-D

tož tomu bych věřil, vypadá na to o:-) :-D :-D

A prej i chlapci nejsou překážka :-D :-D

on vypadá , že by jim aj dal přednost 8-)

Tak sem mu nerozuměl no o:-) Sem ho chtěl vytáhnout , ale sem to nechal právě na teď na jaro , bo sem se nechtěl nachladit .Sem myslel ,že vydrží tu chvílu ,než se oteplí o:-) On to asi ta sviňa teda sežral a vypil sám a proto nevydržel bo se přežral hovado ;-) :-D

Jj moja řeč ;-)

Zdravím vas, mám takový dotaz moje zero najednou začlo z ničeho nic vydávat dost často prozvuky zkoušel jsem to na více lokalitách a jediné co zabralo bylo když jsem vyndal baterky zase je zasunul do boxu a zapnul detik chvíli byl klid a pak to zase začalo ;-)

Poradil ti někdo???

nene ale bylo to baterkama :-)

Dík :-D :-D

Ahoj, měl bych dotaz mám Zero 30 a chtěl bych menší cívku do lesa a do zamořenýho prostředí.Myslíte si že bude dobrá Mars MD Sniper ?
Díky moc a at to pípá.

Díky moc ještě se rozhodnu 8-)

Co by jste vzali, jakou bazarovku ?
LP Zero 30 se zárukou za cca 7000, nebo Cibola bez záruky se základní koncentrickou sondou, taky za cca 7000.......potřebuju něco na dovolenou....než koupím Tejona...
Radost z koupi detektoru chci prožít aspoň dvakrát, začínám, tak nechci začít a skončit hned u prvního best detíku. 8-)

.....Tak nakonec LOBO doma.....vše šlo stranou i Tejon....byla to spontánní akce, tak snad budu spokojený.

Ahoj, měl jsem Cibolu a kolega má Zero,šel bych do něho ;-)

Má někdo zkušenosti s touto sondou - Mars Discovery? dává větší hloubky než základní 30? Díky kluci

Zdravím, mám Zero a poslední dobou mě začalo podivně zlobit... po chvilce hledání, cca 15 minut začně při každém máchnutí popískávat a trpět na prozvuky, když detektor vypnu a zapnu, tak to přestane, ale po nějáké chvilí znovu spustí. Nevíce co s ním může být?

Ahoj,
občas mi to taky Zero dělá. Stává se že to dělá mobil, nebo detík ruší dráty vysokého napětí, případně třeba ohradník. Někdy pomůže stáhnout citlivost a přestane to (třeba u těch drátů vysokého napětí). Jestli ti to dělá všude, tak buď vypínej mobil a nebo je opravdu problém v tvém detektoru.
Spíš si ale myslím, že to budeš mít nějaké lokální rušení.

dneska sem dal do zerouše po prvé nový baterky a myslel sem v lese že ho omotám o strom :-/ nemohl sem máchnout aby nezvonil tož nakonec pomohlo stáhnout citlivost až na pětku . Po přejití na jiné flek už byl klid a mohl sem v klidu hledat na plné výkon ;-) Tož některý kopce máme hodně zarudněný ,ale taky to dělává hodně ten mobil a nebo rušení jinou frekvencí, např zesilovačem ,ohradníkem a podobnýma nesmyslama , jako je třeba zaměřování tě satelitem o:-) :-D :-D ;-)

Matrix :-P

jo to je on o:-) :-D :-D

Ahoj, vypozoroval jsem, ze mi to dela, kdyz se dostane pisek mezi civku a kryt a zvlhne - typicky kdyz prejdu ze zvoranyho pole na louku kde je jeste rosa. Naprava je snadna: sundat kryt a vycistit od pisku kryt i sondu. Kdyz je tam jen suchej pisek, tak mi to nedela zadnou neplechu.

Zdarec, nechci vymýšlet hovadiny, ale napadlo mě, zda-li je možné napájet mašinku externím akumulátorem (třeba li-on) přes konektor nabíjení. Samozřejmě po vytažení vybitého packu baterek. Nahlédnul jsem dovnitř a vypadá to, že konektor je paralelně napojen na kontakty aku a není tam žádná elektronika.
Teoreticky by to fungovat mohlo, při zachování napětí kolem 10-13V.
Zkoušel tuto variantu někdo?

Tomu nic nebrání, jen že budeš mít u klacku zese kus něčeho co bude překážet ;-)

Pravda no. Uvažoval jsem o něčem takovém jako záložní http://www.ebay.com/itm/DC-12V-8000mAh-Super-Rechargeable-Portable-Lithium-ion-Battery-Pack-NEW-/182214033880?hash=item2a6ccd81d8:g:RRkAAOSwDNdVqffN, ale tak zatím to řešit nebudu, je to nové tak ten pakl Ni-MH vydrží.

Také jsou použitlené Li-Ion aku 14600, které mají rozměr AA a vlezou se do krabičky na aku.

Mno jo... ale tak zatím to asi netřeba řešit, je tam nový akupack. Ten vydrží dlouho.

Ještě bych poprosil o radu. Nějaké osvědčené pouzdro? Nebo jak ten klacek přenášíte, aby jste nevzbuzovali pozornost? Nechci všude jezdit autem a některé lokace mám kousek od baráku, jen to je přes město. Něco jako rybářskou brašnu atd.? Hodit na záda a jdeme... Lámat to furt na půl mi připadá blbé a hlavně tím asi dost trpí kabel sondy.
Díky!

Tak už mám najetou nějakou tu motohodinu a musím konstatovat, že nechápu nač jsou ty potenciometry? Ať kroutím, jak kroutím žádnou změnu nepociťuji... Jinak mašinka je to super, je hluboká, bere i drobotinu. Stresy ohledně aku zbytečné, má to výdrž jako hovado. 8-)

Poznáš to určitě :-P Pokud ne , je chyba v tobě a nebo detíku ;-) :-D
Jinak samozřejmě detík lze jen chválit . Za ty prachy luxusní vysavač 8-)

Pokuď to tvoje zero funguje jak má a dáš diskriminaci na max a citlivost na min tak by jsi měl najít kulový.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru