Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.7.2010 10:47

můj mail tomasuvpes@centrum.cz ;-)

tak sem dnes byl s tou sondou.mam z nej dobry pocit,lepsia nez 9x6,5 len trocha tazka....dnesny ulovok 2 halier 1896,10 halier 1956 a prsten,pavdepodobne rakuske zlato 200/1000,bohuzial zlomil sa mi.

tak ho nesmíš tolik drhnout hned v lese, a když jo tak bez rukavic ;-)

ted uz to vim:) je velice krehky,to zlato vraj ak upadne na zem tam praskne,ja som ho prstom cistil zvnutra a prask:)skoda no,ak bude nejake nabuduce dam pozor ;-)

Migo prosimta odkial si ja som cez tyden v Blave a vikendy okoli Skalica, Senica tak keby si mal cestu kedykolvek mozeme ist spolem ;-)

aha Plzen tak kedze pojedes okola na Sk stranu

orgo ja zijem uz 8 rokov v cechach,na slovensko chodim tak 2 krat do roka....

caw kluci:-)
Chodite nekdo z civkou ultimate 33cm ci s.e.f.38x30cm na tyhle maasince a z jakym vysledkem oproti standardu?
Premyslim spise o seftce,tak poradte sim,dik:-)

Ultimate 33 cm - na pole, louky parádní! Velký pokrytí, lehká a dosah proti standartu taky o pár cm lepší. Pokud máš možnost, běž do ní!

outback..dik:-)

Mám Garretta již asi pátým rokem,má sice nějaké mouchy že se hlásí zbytečně.To jen pokud jede naplno,to se dá vychytat.Používám největší cívku asi 38 a dosah na minci je až 30 čísel,to záleží kde a jak leží a já se zajímám jedině o mince.Hodnocení,,levný a dá se sním velice dobře hledat. :-)


Zdravím ,potřeboval bych poradit vybírám detektor kovů a rozhoduji se mezi Garrettem 250.Nebo Teknetics EuroTek Pro(http://www.detektorykovu.cz/detektor-kovu-teknetics-eurotek-pro).Chtěl bych vědět zda je mezi nimi nějáký zásadní rozdíl.Jestli nebudu platit víc jen proto ,že to je Garrett.Podle parametrů vyšel lépe Eurotek ale jsem ani né začátečník :) Tak prosím o radu děkuji.

no já být tebou,tak bych šel do analogového detektoru,v této cenové relaci +- pár stokorun se dá koupit pro začátečníka dobrý strojek. Nějaký C.Scope a nebo Tesoro budou ok ;-),já začínal s Garrettem a kdybych měl začít znovu,tak už jedině s analogem. Ber to jen jako radu do budoucna :-D

velleman cs 130 :-D :-D :-D

Hele já mám Teknetics alpha 2000 a kolega co se mnou chodí hledat má ACE 250. Přijdou mi,že jsou v dosahu na stejno, Teknetics je lehounkej (1kg i s baterkou)oproti ACE a přijde mi,že je vyváženější.proto sem do něj šel.

že by?? :-D

Díky za pomoc podle tabulek má lepší pracovní frekvenci Teknetics než 250 ještě k tomu je lehčí.Tož tak asi vyhraje Teknetics.

nebude leší v té cenové relaci pořídit raději analog?? já ACE měl a ted mám za tu cenu analog a je to 100% lepší hledání.jen maličká rada ;-)

A jaký máš analog?

mám tesoro silver a spokojenost velká ;-),nelže jako ace a perfektně diskriminuje ;-)

Aha dík. Za radu.

nač regulaci?? moc řve?? stačí repráček přelepit izolačkou a uvidíš jak to funguje ;-)

Kamaráde to koukám už mi to ani tak nerve uši :-D Díky za dobrou radu

tak sem do toho skočil a obědnal si 250tku sport pack. Něco sem koupit musel,bo absťák byl nepřekonatelnej od doby co mi navždy odešel předchozí detík a půjčenej sem musel vrátit.Jeden víkend sem musel dokonce na pole i bez detíku a čuměl sem do rozorané hlíny jestli neuvidím aspoň víčko od zavařovačky ;-) Takže jsem na garreta zvědavej co umí. :-D

zdravim panove nemate nekdo zajem vymenit muj telefon samsung galaxi s4 mini mesic starej za gareta 250 :,-(

Mám Ace 250 s cívkou SEF 38 a zjistil sem, že vůbec neregistruje zlatý řetízek s přívěskem, asi 18 karátů. Všechny možný nastavení, řetízek smotaný i natažený, nic.

Slabé, nízkovodivostní cíle může přejít a to především pokud používáš velkou sondu. Proto chodím s analogem - GM4, kterej tohle pípá v pohodě i s velkou. Řada ACE je vhodná spíše na mince a větší cíle, když pominu pomalejší odezvu a separaci, nejsou za tu cenu špatný. Pokud si chceš hledání užívat, doporučuji nějaký osvědčený analog.

Tak není zlatej. :,-(

dobře ty :D

Ahoj Garrettáci, nemáte někdo doma přebytečnou DD cívku?? Za rozumnou cenu bych koupil, ta základní se mi zdá malá.. díky za odpověd.. Kopu zdar ;-)

Mal som GARRETT 250 rok a možem povedať že za tie peniaze nie je zlý. Ak ale použiješ nabíjacie baterky, tak radšej kvalitné. Občas má všeliaké prezvuky ale celkom sa to s ním dá. Ale odporučím ti kopať folie. Niektoré striebornáky majú presne taký istý signál. :-)

Zdravím, nebyl by někdo, kdo se chce zbavit Garretta 250ky s cívkou 9x12? Koubil bych sondu i samostatně. Díky.

Ahoj lidi. Prosim o radu. Jsem prilezitostny hledac. Obcas vyjdu se psem nebo s kamarady (parkrat do roka). Mam ACE 250 se zakladni sondou a premyslel jsem o nove (S.E.F. Ultimate 33). Ale...Nevyplatilo by se spis investovat do EuroACE (350)? 350ka ma v zakladu 22x28 a pry je elektronika lepsi. Zatim jsem ale toho nazoru ze s 250kou se sondou Ultimate 33. na tom budu lepe (vaha neni problem). Mel jsem moznost 350ku testovat (22x28) ale bohuzel ne na miste ktere znam a zem na poli byla dost vlhka Dosah byl urcite lepsi ale trosku jsem mel problemy s pinpointerem (casto jsem kopal kousek vedle) a musel jsem dost ubrat citlivost. S 250kou se zakladni civkou hledam bezne na 7-8. Ale podle jednoho stestu na nezame lokalite opravdu nevim. Srovnavaci testy na internetu sice vyznivaji pro 350 ale ne o moc. Jak jsem psal na zacatku, dle meho soudu 250+Ultimate 33 bude lepsi. Ale rad bych pozadal o nazor lidi s praxi. Jak se na to divate? Detektor vyssi kategorie kupovat nechci. V pripade, ze bude vic casu, pak asi ano ale jeste ne... Predem diky za radu.

Chodím 250 tku nějakej pátek a koupil jsen sondu Nel Storm,Jsem spokojenej s dosahem.Akorát se hůř zaměřuje cíl.Ultimátku jsem nikdy nezkoušel.Nel Storm netrpí žádnými prozvuky v trávě akorát při větším nárazu.Citlivost chodím na předposlední políčko,v all metal a diskriminace dva dílky zleva.Spokojenost,Akorát se nesmíme potkat s jiným žluťákem to je pak muzika i na 15m.

Dosah určitě dobrej,pokud chceš zůstat u digitálu.

Také mám cívku Nel. Není špatná, ale je důležité nastavit správně citlivost. než jsem to pochopil, asi jsem toho hodně přešel... :-(

Zdravím ;-)
Za mě ti můžu říct ,zahoď žluťáka a kup si zero . Za ty peníze je stokrát lepší .
Měl sem
www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-garrett/garrett-ace-250-deluxe-sport-pack-166
a navíc tuhle sondu
www.lovecpokladu.cz/civky-detech-sef/sonda-wss-38x20-cm-pro-garrett-ace-1018
A můžu říct ,že když sem to po pár měsících sem to vyměnil za zero ,tak se biju do hlavy proč sem to neudělal dřív . Ten rozdíl je obrovskej .Neříkám, že žluťák není detektor . Mám s ním taky dost pěkných nálezů , ale i předchozí detíky byly lepší než žluťák. 8-)

Dik za info. Ja se analogu trosku bojim. Pri me frekvenci nevim jestli bych to dostatecne naposlouchal. Ale mozna stoji za to to vyzkouset....

neboj,není na analogu nic těžkého ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru