Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.7.2010 10:47

Taky sem analog nejdřív nechtěl, ale nakonec sem to prubnul a bylo to úplně v pohodě. Navíc zero je opravdu hooooooooooooodně jednoduchý na ovládání i proti garetovi 8-) ;-)

Jeste se chci zeptat na jednu vec... Je treba detektor servisovat? Mam ho cca 3 roky a jsem 2. majitel. Neni treba ho po case nechat zkalibrovat? Mozna placam nesmysly. Nikdy jsem ho nerozebiral a nevim jestli jednotlive komponenty nemeni trosicku vlastnosti (civka apod.). Nebo jestli neni k dispozici nejakej novej "firmware:
:-)

nee,nic takového ;-)

Nech si jen zkontrolovat provozní kapaliny a když tak dolej nemrznocí směs. 8-) ;-)
Ne detík nerezaví ani nekoroduje a ani jiný úkony není třeba :-D

neee nic nevymnenuj ani vodu v ostrikovacich :-D :-D :-D

Mám ho taky gareta 250,chtěl sem ho prodat, že koupím něco jiného,to se mi nechtělo,byla mi doporučena větší cívka 33. ultimate,až našetřím koupím,.Jinak spokojenost.Má někdy prozvuky,splete si reavé železo a hlásí barevný kov, chodím většinou po pastvinách, zaplí ohradník vezme i na 20m :-)
Jinak přeju pěkný nálezy...mirda60 ;-)

Pokud má někdo zájem je k prodeji #http://aukro.cz/detektor-garrett-ace250-prislusenstvi-i4813630079.html

Pokud má někdo zájem je k prodeji #http://aukro.cz/detektor-garrett-ace250-prislusenstvi-i4813630079.html

Čau mrcasníci,dneska mi přišla cívka 33 ultimate,neměl sem jí čas vyzkoušet,sem jak na jehlách,snad bude o něco lepší nez základní,jinak opravdu lehoučká,nemá chybu :-) :-)
Zdárec mirda60

Nejlepší cívka, jakou na ten detík můžeš pořídit! Hůř se s ní sice přesně zaměřuje cíl, ale vysává hodně slušně! Proti základu velkej rozdíl! Dej pak echo, jak Ti to s ní šlo. ;-)

Joale zejtra dělám dvanáctku v přáci a v něděli taky,nejsou lidi,musím za kámoše,má dovču,tak v pondělí.Už se těším!!!! :-)

Čau chci se zeptat, když mám doma cívku od Garrett Ace 250 a chci k ní dokoupit zbytek a poskládat si detektor, je to možné, nebo se dájí dokupovat pouze cívky?:) Dík za odpověd.

Pouze civky,ale jetá 250 bude za šušeň :-D

díky za info :) Ale moc mě to nepotěšilo :(

no ještě se djí sehnat tyče,zámky,opěrka. s jednotkou to bude problém,ta se samotná neprodává. ale než by jsi měl kupovat toto vše,se ti vyplatí cívku prodat a za peníze které utržíš a které by jsi do toho vrazil koupit nějaký levnější analog. páč 250 není úplně bůh ví co :-D

http://aukro.cz/detektor-garrett-ace250-komplet-vybava-i4854595862.html NA PRODEJ. DETEKTOR KOVU GARRETT ACE 250 CIVKA SEF 25X30CM + DOHLEDÁVAČKA OD NOKTY A RÝČEK

Na žlutáka nedám dopustit hodně nálezu a kdo chce zbohatnout at si vsází sportku pro peníze člověk nechodí je to bomba relax neříkam že ho někdy neviměním zatim ne sem spokojenej o pár nálezu víc nebo mín o tom to neni tak at se daří zdraví Kalach :-) :-)

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám taky ajsíka a jsem s ním spokojen, akorát jsem v oblasti kde je silně zmineralizovaná půda (horniny, které obsahují množství železa, ruda ...). Při hledání mě často na fci All-metal reaguje sondy i na tyto horniny. Jsem teprve začátečník a používám sondu 6,5x9. Chtěl bych se tedy zeptat zda je lepší pořídit větší sondu která nedetekuje tyto horniny, nebo si mám sondu nějakým způsobem nastavit. Už se mi totiž několikrát stalo, že jsem kopal, kopal a kopal, a pak zjistil že je to nějaká hornina :(

Ahoj u nás se těžila železná ruda většinou mi to jde do železa sem tam do barvy,když kousek odkopu tak už hlásí železo,mám SEF 30x25cm a super cívka stříbrný přívěšek mi to vzalo s 28cm velikost 20x20mm.U bývalé skládky jsem kopnul sprchovou koncovku nerez a vedle v 17cm 2ks 1 krejcary 1800 :-D Měl jsem na test SEF 38x30cm na dva týdny a utrpení na zabordelovaném území to hlásilo v All metalu barvu všechno a pro mě moc těžká cívka, takže SEF 30x25cm bych neměnil . ;-)

Máte prosím někdo skušenost s cívkou 8,5x11 PROformance DD ?? zajimalo by mne v čem je tato cívka lepší oproti základní cívce garet 250. a zdali se vůbec vyplatí výmněna,protože se základní civkou jsem celkem spokojenej

Protože tu cívku nějakej čas chodím, můžu vřele doporučit!!! Pokud nechceš kolo stylu 33 cm Ultimate (lehoučká paráda!), tak 8,5x11 PROformance DD je optimální cívka. Velikostně akorát, oproti základu jde víc do hloubky a dá se s ní díky velikosti chodit solidně v podstatě všude - (pole, louka, les).

Kolegové prosím vás, kámoška ztratila snubák. Podle druhýho (kámošova) jsem se snažil detík nastavit za pomoci manuálu ale absolutně se to nezdařilo, místo aby detík hlásil jen hledaný prsten, pípal furt a já kopal kousky kabelů,mastičky atp... Prosím můžete mi nějak polopaticky vysvětlit, jak ho nastavit? Nějaké video by bylo úplně nejlepší. Jako čekal jsem, že v módu Custom za pomoci tlačítek to bude opravdu hlásit jen ten prsten a ono tohle. Dík za info. :,-(

nikdy se ti nebude hlásit jen prsten,vždy\ se ti budou hlásit mastičky a drátky,když to nastavíš tak aby nebyly slyšet,tak nenajdeš vubec nic. nastav to na jewelry a kopej. jinak to nejde

Jako čekal jsem, že v módu Custom za pomoci tlačítek DISCIM a ELIM to bude opravdu hlásit jen ten prsten a ono tohle. Dík za info

chjo :-( je to kolem novostavby a je tam milion všeho možnýho. Co Deus, ten to nedokáže nějak lehce najít? Nemám na to vůbec čas, je potřeba jít a najít
:,-(

Díky za odpověd.právě o to jde,nechci se vláčet s velkym kolem.tato cívka se mi zdá ideální .. jen aby taky zaty prachy fachala

Bude fachat v pohodě! Neměj obavy! ;-)

zdravim, chcem sa spytat, mam jazdenku 150 a idem ju vratit majitelovi. Chcem si kupit svoj, novy detektor, takze otazka, mam ist znova do 150, 250, alebo odporucite nieco ine? Cena do 300 eur, bo teraz som si kupil dohladavacku

Zdravím všechny. Má někdo ze zde přítomných nějakou zkušenost s cívkou Nel Hunter pro Garrett Ace 31x22 cm? Děkuji za případné odpovědi. ;-)

Zdravím ,máte někdo zkušenosti se sondou Mars Goliaf.dík za odpovědi. :-)

detektor pípá ikdyž nic nezaměří?špatná cívka nebo detík?Děkuji

zkontroluj konektory u káblu ,jestli sou dotažený. Stačí půl milimetru a pípá jak blbej.
Taky můžeš být blízko ohradníku či jiného zdroje rušení a nebo máš na botách kovový špice o:-) :-D
Pokud ani jedno nepomůže, tak napiš Márovi na centrálu ;-)

Ahoj, mám ten samej problém jako kolega Sieger88, klacek hraje jako zvonkohra i když není pod cívkou nic.. Detech S.E.F. 2roky ji mám a bez problémů a najdenou toto :,-(.. Dá se s ní ještě něco dělat(přemotat či něco jiného.. Děkuji..

Pokud je to utržená konektor, je to banální oprava (nejčastější problém). Pokud je ale sonda někde prasklá a je tam mezi závitový zkrat, nedá se dělat už nic. ;-)

Ahoj, bylo by možno cívku poslat k nahlédnutí a následné opravě... Děkuji.

Ahoj, určitě ji můžete poslat na naši prodejnu, adresa je v kontaktech. Jakmile dorazí, kluci ji omrknou, případně vyzkouší na polygonu a pak zavolají/napíší co a jak. K sondě prosím určitě nezapomeň poslat tel. kontakt a případně i adresu, kam zaslat sondu zpět. Hezký den. Tacud

Ahoj hledači,před dvěma měsíci mi přestala fungovat elektronika u Garetu 250,poslal sem jí do Jílovího,čekal sem na odpověď dva měsíce a ono ni,nikdo se ze servisu neozval až pan Mlejnský,že to neopravili,nemůžou na to přijít,sou to šmejdi sprostý,mám dojem že se na to asi nepodívali a jestli jo,zjistili že tam neco odešlo,tak co je to za servis když to neumí spravit?a ještě mi to poslali zpět a fakturovali si 380 kč a za co???Nikdy bych nic do servisu neposlal,radši to zahodím! a s garetem nechci nic mít společnýho!!!!!

Hmm,to jsou silná slova,ale máš pravdu, ruce pryč od garrettu :-D

To Mirda60: je nám líto, že máte s naším servisem takovouto zkušenost a ještě jednou se Vám omlouváme. Na naši obranu mohu pouze říci, že společnost Garrett má v ČR své zastoupení, které také provádí veškeré servisy. Všechny detektory tedy jsme nuceni zasílat zdejšímu zastoupení, protože nikomu nesposkytuje náhradní díly. Je pravdou, že Váš servis trval nestandardně dlouho. Neustále jsme servis v Garrettu urgovali, ale vždy nám bylo řečeno, že na tom technik usilovně pracuje, ale není schopen na chybu přijít, ale přesto to nechce vzdát. Po neustálém urgování nám nakonec detektor zaslali zpět i s fakturou na Vámi zmiňovaných 380 Kč. Tuto jsme Vám přeúčtovali, neúčtovali jsme si žádné dopravné apod. Bohužel co se servisů značky Garrett týče, máme svázané ruce. Vámi zaslaný detektor již nebyl v záruce, proto tuto částku účtovali. Je to základní sazba za prohlíénutí detektoru, byť bohužel není ve finále opraven. Jana Mlejnská

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru