Havlíčkobrodsko

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli tu je někdo z okolí Havlíčkova Brodu, Světlé či Ledče nad Sázavou? Zatím vím pouze o Henry44 z HB.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil petr74 13.11.2010 11:41

Praha - teď to prší studený jako kráva. U nás už asi sněží, ne?

Tady je zataženo a 13 stupňů :-)

tady je taky hnusně musíme se modlit ! :-(

Koukám na radar, vypadá to všelijak. No, tak nevím, bude tam bahno jak prase. Myslím že bychom museli mít štěstí, ale tohle o štěstí nejni. Zdá se že březen, za kamna vlezem. Teda do sklepa uklízet = chlastat víno.
:-(

Chlapáci,ta sobota vypadá dost blbě.Jedině nějakej plán B a to les. :-(

Sem byl v lese cestou z práce, sem to ani nerozbalil, jak chcalo. Ta chvilku mi teklo z větví za krk. Udělal jsme totéž, když jsem tam byl, tedy přidal lesu nějakou vodu, a jel dom. Podle počasí v telce možná bude líp, ale od příštího tejdne tak od středy...

Pánové nevím jak vy, ale já bych tento víkend odpískal :,-(dle předpovědi sobota 6°C deštivo předpověď od Rakušáků.
Jsou dost přesní :-)

Souhlasím s Bobem. Možná bude chvilku pěkně, možná ne. Takže vzhledem k vnějším vlivum se to posouvá o týden. Od středy sledujte forum, začneme se znova organizovat. Hlaste se znova v tejdnu, ať někoho neopomenem s pokynama. Tedy společná výprava Havlbrodska s hosty je zase 26.3. jak bylo původně. Bobe, to nevadí, díky za přípravu, vydrž, Prťka, vydrž.. :-D :-)

souhlas 26 pudem to bude líp snad :-)

Souhlasím též s Vámi všemi.Bohužel,zase beze mne :,-(

Já bych do toho počasí kop. Skusím asi v neděli les má být lepší počasí. :-(

Já vyrazím dnes na chvilku,zítra taky,,,asi..počasí se neleknu,včera jsem byl taky na chvilku,sice bláta dost,ale zase se dobře kopalo.. ;-)

Na celej den venku to neni, rakušáci měli tu předpověď dobře, to je pro nás špatně. Jendo, dobrej lov.

Díky.už jsem zpět.Byl jsem jako sněhulák.. :-D

Zdar chlapi,
koukám jak je tady živo! Chodím a jezdím hledat sám, někdy ukecám moje kluky. Mohl bych se přidat? Přece jenom, když je člověk sám, není to ono.Chodil jsem s jedním kámošem, ale pro chronickou nemoc už chodit nemůže.Jinak všem přeji mnoho pípanců a pěkné počasí !!!

No, sleduj to tady, a zbytek je na Tobě. Nejlepší by bylo kdybys podle pravidel klubu poslal nějakej příspěvek (to Jenda taky), a potom se Ti tady otevřou netušený možnosti.... ;-)

Klidně zajdem Kozajdo..odkud jsi?

Ahoj tak u nás je zase zima :-( Ale snad do neděle bude trochu líp a vyrazím ;-)

U nás sněhánkuje.. :-D

Lifríííí DNES to spáchám... ;-)

....budu číhat u díry...
:-D :-D :-D :-D :-D

Taky jsem zvědavej ;-)

No už jsem to nafotil a co ted s tím??? Kde je ten mejl? :-O

No a tam mám dát fotku s popiskou? Nebo co by tam mnělo bejt??

Poslat to jako klasickej meil s přílohou( tvé vyfosené nálezy) :-D :,-(

Nafotit pár fotek.Napsat nějakej komentář např. Mé první nálezy nějakou vomáčku kolem toho a odeslat na meil :,-( ;-)

Ok. Jdu vařit tu omáčku... :-P

Jendo, zajímat se o základní věci.... no teda to se na mě nezlob, ale tohle, nečíst návod, je slabý i na fejbůka...

Jo a už jsem to včera poslal..snad jsem to ne po.....slal špatně,protože mi nic nepřišlo,a až mi to příjde,jestli vůbec,tak pak stejně nevím,co s tím.... :-(

No návod jsem četl několikrát a podrobně, a čím víckrát jsem ho četl,tím víc jsem v tom plaval....a co je fejbůůk taky nevím.. :-O s počítačem kamarádím jen tak tak.. 8-)

Jesti jsi to poslal správně poznáš že během dneška by se měl tvůj příspěvek objevit v secret nálezech. Zkoušej se přihlásit. Napsal jsi do emailu svoje jméno a heslo? Jestli jo tak se tím heslem a jménem zkoušej přihlásit ;-)

Žádný heslo ani jmáno jsem do toho mejlu nenapsal..to jsem nevěděl...

No, hlavně až tam budeš, tak si dej v přihlašovacích údajích povolení - chat, ať se s Tebou můžem domlouvat napřímo, jestli se toho teda dožijeme... :-)

svůj nick si tam aspoň dal, doufám....

Zdar chlapi,
jsem z Ledče n.S., napsal jsem to všechno do kolonky " moje údaje" při registraci.
Aby se tyto údaje ukázaly, musím asi poslat ten příspěvek.
Něco v brzké době pošlu, bude to ale bída.
Tak zatím. :-)

Ledeč... jednou jsme tam měli takovej menší zahrádkářskej večírek, ve štyrce U stadionu, až tam došlo všechno pití, na stolech už nezbyl ani vocet, ale to bylo za Husáka. Pak přijelo VB a bylo to. To jsou vzpomínky...

No, tak to je pořád stejný. 8-)

To vzbuzuje určité naděje na lokalizaci naší příští sekční klubovky, třeba v červnu..... než se to zaplní mladými a neklidnými nervozními lidmi s velkým sebevědomím a jejich obletovanými rozvíjejícími se osobnostmi...

Tak pořád nic a nick jsem tam taky nenapsal...tak co ted s tím... o:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru