olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Seš si jistej,že jsi tu větu dobře napsal ??? :-P :-D :-D ;-)

Já než to napíšu dobře tak z nich budou šestky KOZY. o:-)

Koukám že tady se už píše akorát v kódu, šlo to rychle. :-)

Kód kterýmu každej rozumí ;-)

Blondýna poprvé na golfu odpálí míček a dvacet metru před ní lehne chlápek bolestí v křeči ruce mezi nohama na zem.vona přiběhne začne se mu omlouvat a masírovat mu péro: je to lepší?Ale jo tohle je paráda!!! ale ten palec bolí jako KRÁVA. :-P :-P :-P

Myslíte že bude zítra v lese sníh ? o:-) :-D

No jestli myslíš zítra tak nebude :-D ;-)

Deset? :) kde? :D

Tak, ne, že si to tam budete šušnit...už jsem měsíc nikde nebyl

Nebudem,klidně přijeď ;-)

To já bych aj přijel :), ale dřív než o víkendu se nikam neostanu

To nespěchá,pole budou stejně nechoditelný a v lese se zase nepotkáme :-)

Nechám to na Neděli snad to odtaje. ;-)

Tak venku už to zase vypadá na hledačku,doufám,že to vydrží !!!

Čus Králeci s Hané dnes jsem zaslechl jakousi neúplnou správu o detektorářích co drancujou nelegálně archeopoklady a lokality na rádiu Rubi. Nezaslechli jste to někdo někde vo co šlo?Tak až si ten detektorink zamiluju jak si u něj odpočnu a naučím se nové věci a místní historii.Kurva tak nás budou asi lynčovat.To už tak akorát koupit zpátky čtyřkolku a jezdit závody. :-/ :-/ :-/ :,-(

Marťas sou o tom už dvoje noviny včera ;-) Šumperskej Sever si konkrétně stěžuje na ty kurvy , co rozebírají starý hradiště ,kde sem byl s archeologem a partou . Nestačí ,že to tam je jak po bombardování, ale už rozebírají aj valy a nosijou si ty zajímavý šutry pryč.Přitom to teď bojovalo o 7divů Olomouckýho kraje :,-(
Takže se nediv, že do nás tak rejou kvůli zamr...ejm ču...ům :,-(

Tak to se nedivým já zaslech jen utržek.a kde že to je potřebuju kamení na vjezd. o:-) o:-) o:-) :-D

Musíš kousek od Bouzova ;-)

Ale na víkendový přenocování pod stanem, nebo pod širákem neskutečně kouzelný místo ;-)

Tak to mi nějak uniklo,dát jim do tlamy kreténům !!!!

Je to tak :-/ Jenže by to chtělo nachytat na holičkách ( ne na holčičkách) i když ty holičky jim taky nepřeju . Ale šikovná fotopast a nebo nejlépe klackopast by bodla . Místa na uklizení tam je dost 8-) ;-)

Na Neděli hlásí že to pude ;-)

Co neděle,dnes to dávalo !!! :-D ;-) Je to v kubovým příspěvku ;-)

joeblack: to mě zajímá, protože to mám prakticky přes kopec. Myslíš z Bouzova na Loštice? Vím, že tam něco probíhalo ve spolupráci s šumperským muzeem.

Přesně tak . Byl sem tam už dvakrát s partou a Šumperským archeologem .Kouzelný místo ,ale chtělo by to tam pár kreténům dát přez prsty , a oni už si to řeknou mezi sebou ,že se tam neoplatí chodit 8-)
No tajný už to není :,-(
http://sumpersky.rej.cz/clanky/hledaci-pokladu-drancuji-pamatku/

No lidí s detektorama je tady jak máku, ale spíš to vidím na někoho, kdo začíná a čeká tam něco echt a zapomíná na to, že tam se hledalo už před desítkama let. Dokonce tam chodily celé školní třídy.Sám jsem tam byl naposled tak před deseti lety s děckama a děr tam bylo docela dost.

Bohužel to neomlouvá ,nemá tam co dělat :-/ Ty díry tam sou opravdu všude . Ještě že tam je plno hřebíků a vršků od piva ,ty dost odradijou 8-)

Tak to bohužel ale vypadá skoro všude, běž se podívat třeba do Moravičan, jak je tam "vytěženo" :-(

Vím .Je to pravda. Rabštýn taky kompletně vyčištěnej .Jen bordel po ,,turistech" a ,,horolezcích".
Jak je něco známý a profláklý, tak prolezlý šmejdama :-/

No tak každej posbírejte po rodině ještě nedávno platné desetníky-já jich tak sto mám a jdem sázet co krok to mrdka a je to přejde a pokud by to nestačilo tak vemu špony z mosazi o:-) Acháčum to vadit nebude ti to vytřídí výkopem. o:-)
Jinak Babička si vzala děti na vékend do depozita, ženě je blbě tak asi celé víkend pujdu hledat o:-) o:-) co Joe ;-)

Marťas je to napnutý, ale neděle by konečně mohla klapnout . ;-)
Mojí je taky blbě.,pré sem nedával pozor ,tak přeméšlám ,co sem zas posral, když si nepamatuju,že bych něco rozbil o:-)

Heh, nedával pozor... Kyš, kyš a máš to :-) To jsou ty dřívější jara... :-D

Nechápu ,co máš s jarem ,však ešče néni ;-) 8-) Dneska sem před hodinou dosypal Vésku štěrkem ,bo tam nésó schopní ty inteligenti vyjet autem ani do dědiny , natóž dom :,-( :-D :-D

A já čekal,že napíšeš,ženě je blbě,nikam nejdu,musím se o ni postarat :-D :-D :-D

Šák výš lepší jít z cesty.Ale náhodou jsem jako bévalé paneláčník šel za ňu poklízet její zvířátka a zjistil jsem že máme ve chlívku 40 morčat a 40 králéku, 3 kozy s kuzlatama(kamerunky) a 9 ponny a ČT kobylu,všici na mě čuměli jak kdybych jim říkal nečumte a žerte.Mimo jiné dva pastevčáky a kočky,rybičky,strašilky a ostatní běžnou havěť.V podstatě se vždy při návštěvách zoo nudím. o:-) o:-) o:-)

Mě sere ,že nemám čas tam s malou zajet ,ale najdem si ho ;-) Moc se jí tam líbilo ;-)

40 morčat ??? K čemu je to dobrý ???? Jo kdybys měl k tomu i Krajtu,tak bych věděl 8-)

40 morčat?? tu máš odpověd :-D :-D

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/zzz/_zprava/522117

Tak proč ne,když to má tu křupavou kůrčičku :-D 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru