olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

To takhle koupíš dětem každému samičku pak jednoho samečka další dvě samičky donesou zadara od známých že se jich potřebujou zbavit a najednou je necháš 3 měsíce ve chlívku mezi králekama a nestíháš se divit- asi nemají televizu tak jebou.....ve zveráku už je nechcou ani za 20,- tak asi koupím indianskou kuchařku a budu dělat plněný papriky o:-)

Sezvuz: kde na to bereš čas? Práce, zvířata, detektor v autech se vrtáš?? :-)
CTX ještě máš nebo šel už z domu?

je ňáké divné, protože do noci dělá svoju prácu a eště tyhle koníčky stíhat :-O Já bych ho dal pro jistotu pokřtít esli se neupsal čertu o:-) :-D :-D :-D

CTX šlo z domu bo mi nesedlo(moc dokonalý stroj) mám X-705 a ta mi vyhovuje a sedí zatím jsem ji neporovnával na polygonu chodím rovnou s Mars Tiger na 18 a prostě mi stačí - poklad nehledám větší železa hází do středního tónu dle ID vím že kopat opatrně je to železo (može to bochat) o:-)Jinak zvířátka má žena, já mám rád ty starý Škodovky.Jo a na čtyřkolku můžeš vlíst kdy chceš ta neremcá. o:-) o:-)

Však jo , menší porce :-D :-D :-D

Však jo , menší porce :-D :-D :-D

Marťas deme ráno ? ;-)

Kunda že sem se sem ráno nemrknul o:-)mě to ohona nenapadlo :,-( Aspoň nikdo nemusel poslochat jak jsem se krásně prošel.) o:-)

Tak co borci,vydrží počasíčko ??? Zatím to vypadá dobře ;-)

chcát má až vzítra večer ,teda tady u nás ;-)

Nic,sifon !!! Zakazuje se ;-)

:-D :-D

Tak to prodávej Vietnamcům,to móc dobrý pane,jen sotopadesát :-D :-D :-D

Marťas já sem to taky posral o:-) Sem ti to chtěl poslat na zvoneček,ale hlava ovlivněná alkoholem nemyslela o:-) :-D :-D

Jó,chlast je sfiňa ;-)

tak si ve středu trošku zachrochtáme ,ne?? :-D :-D

No aspoň si dám jednu na vaše zdraví 8-) ;-)

Jo,už se těším,budu tam něco po 17.30 jede mi tak nějak autobus.

Já si kolem šesté otevřu zašitou placatici a půjdu ještě sepisovat papíry na druhé den do práce . Se Peggy dycky diví, že du večer z dílny jakési rozmrňósané a lesknou se mi očička .Eště moju skrýš ale nenašla o:-) :-D :-D

Pozor kolego chlast před lidma schovávají alkoholici :-D :-D

Ale já ho zkovávám jen před ženou .Před lidma bych si to nedovolil o:-) ;-) :-D

No a když tak se vymluvíš,že ti kouří kamna ;-)

Zatím funguje výmluva ,,naprášený v očích z pásové brusky a rozmrňóchává mě omamná vůně borové pryskyřice , při broušení borových prken o:-) :-D :-D ;-)

Jo a alkoholový dech vyřeší dobrá žvejka :-D ;-)

Já nemám žvejky moc v oblibě ,ale snažím se to před otevřením huby zajíst uzeninou ;-) :-D :-D

Dobré je maggy :-D

megy -nebo pegy -to je moc podobný ,mohl bych se splíst a to by asi nepochopila ,kdybych ju v noi chtěl otevřít a vycucnout 8-) :-D :-D

Že ty seš v dílně a degustuješ !!! :-D :-D :-D

Po šesté už můžu, když nehrozí sníh ;-) :-D

Jó,to je mnohem lepší,my z paneláku si musíme vystačit s tou žvejkou :,-( :-D ;-)

Bych zkusil pepérmintku o:-) ;-) :-D :-DTa se nemusí žvékat a vůně stejná :-D :-D :-D

Tak ještě 4 hodiny a konečně osobně poznám Jeldu !!! Já mám takovou žízeň,že možná zvládnu i 2 točený ;-)

No mě akorát tak přivádíte těmahle poznámkama do nedobrého rozpoložení ,plného nervozity ,nasrání ,zvědavosti a žízně :-/ ;-) :-D :-D

Zalezeš do dílničky a bude ti fajn,třeba dáme na Lovce nějakou aktuálně z terénu :-D

Zatím sem otevřel v dílničce druhýho šeráčka o:-) Musím pomalinku -noc je ještě mladá a člověk nikdy neví , co se kde vysere 8-) :-D :-D Ale jinak přeju ať chutná a pomáhá ;-) Déte si aj za mě 8-) ;-) :-D

No 2 točený,chtěl jsem být za slušňáka :-D :-D :-D

No no s tím chlastem o:-) :-D :-D :-D kdo nepije snáma pije proti nám o:-)

Tak jsem dal pět kousků,dobré to bylo ;-)

Já držel hotovost pro případ sněžení v nižších polohách 8-) Naštěstí napadlo jen trochu .Ale má padat na víkend , což je v pérdeli :,-(

Joeblack,viděls aktuálně z terénu ??? Bylo to focený pro tebe !!! :-D ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru