olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Držím palce, já jedu na maltu, ostrov kalfas :-/ :-D :-D

A zlatý písky na hromaďě CCA 12tun ;-) (to tu taky občas máme)

Jsem doma,nohy ušoupaný až ke kolenům,les pěknej,počasí ušlo,jen ty nálezy by mohly být lepší,ale cestou k autu jsem našel luxusní paroh,je to v klubovým příspěvku.Jsem rád,že jsem neseděl doma.

Já zkusím nesedět zítra. Dneska se makalo :-(

zítra má chcát..navíc se začínám učit na státnice...holt s hledáním je na měsíc utrum :(

Jsem zvědavej jak bude za měsíc vypadat les,už to začíná pěkně zarůstat,aspoň,že kloši zatím neřádí.

Nepatrně pokrapoje snad to pude. :-P

V Olmiku je fajn,ale na Jívové prej ráno sněžilo :-O

Tak to šlo docela dobře zhruba do půl desáté ;-) krásné výhled , počasí v normě .... a pak to prostě utlo :-( nejdřív mi došlo pivo , pak baterky v detíku ( po prvé od jeho koupě ,takže své dva roky si odsloužily)a nakonec zima ,větr a chumelenice :-( Utekli sme z pole jak malý Jardové a moc nechybělo a nechali by sme tam aj toho třetího nováčka :-D

Ale docela dobře bylo měďáky padaly,knofte a drobnosti taky - až na ty chumelenice (nebo co to padalo za hovna z háčkama) o:-) Byl jsem zmrzlé jak ....o.Trošku to odmočím a fláknu to sem su zvědavé na ten knoflík. ;-)

Marťas to mě taky zajímá ;-)
jinak ty měďáky byly asi jen u tebe , mě padali hliníkáči krom té trojky :-D

Zdar borci,nějak to tady chcíplo,co všichni děláte ???? To je zase venku dneska hnus.

no nevím jak ty ale chodíme do práce :-D :-D :-D a s počasím ti dávám za pravdu ;-) ;-)

Já taky chodím do práce,ale když prší tak nee ;-)

takže jsi teď 14 dní doma :-D

Pyrdo..i ty lenochu :)

No jo,když já se po zimě nějak nemůžu dostat do tempa 8-)

Pyrdo prď na tempo. Brzy tu bude zase nová zima,tak šetři sil na jiné aktivity. ;-)

Čeče já zase soťĕžim o cenu furt v prdeli a zatim nekompromisnĕ vedu :-P :-P

servuz kecáš jsem tě předběhl po 14dnech o5 doma :-P

Tak v těchto závodech rád skončím na posledním místě ;-)

joeblack Takco vo víkendu platí to ? jak si dopadl. ;-)

Mrtvo posunuju to dál o:-)

Marťas se nemůžu eště jaksi vzpamatovat po té smršti , mi dé eště čas 8-) ;-) :-D šak mě viděl aj slyšel o:-) :-D :-D

O řádek níž :-P

Aha,tak to se ti povedlo a co dál ???? :-D :-P ;-)

Tož si to posunul tak počkame :-P

Jenom jestli se dočkáme,je tady nějak mrtvo 8-)

Estli měli všeci tak náročnej víkend ,tak se ani nedivím o:-) :-D

Pracovní,nebo chlastací ??? ;-)

teď nevím estli hledavo chlastací a nebo chlastavo hledací :-D Ale obé proběhlo dost dobře , až na malej noční paměťový výpadek , ale pré sem byl skoro slušnej o:-) ;-) Co si pamatuju , tak o půl jedné v noci sem se rozhodl , že spat ještě nejdu a šel sem spět do báru prubnout , co do mě eště vleze a pochytat pár mouder, ,ale co sem slezl po schodech dolů, tak vše mizí v mlze. Ráno sem se vzbudil kupodivu ve svém pokoji a na své posteli částečně , pak mi kluci donesli šrajtoflu, co sem pré nechal někde na chodbě a šel sem zase hledat se servuzem -no a při tom se zase občerstvovalo průběžně ,takže večer sem ho zase měl tak akorát ;-)

Koukám,že seš pěknej ďábel :-D :-D :-D

Ani ne , ale občas to do mě vjede ( teda vteče ) a pak se dějou i věci o:-) :-D

Ale jo dobře bylo trochu jsem trpěl jako řidič ,ale asi míň jako ty když jsi střízlivěl (nechlasté furt de se hledat.... :-D :-D :-D)atd. :-P

Musel sem přece to střízlivění oddalovat , abych tak netrpěl v lese :-D

Já tentokrát nejdu,jedu s dětma do přírody,ale určitě tam bude Kvašák ;-)

Zétra pochod Sovineckem start 7:00-10:00 z Loučky na Rozcestí razím z Dětskama asi nejkratší hledačskou přímou na Sovinec mají malé nožičky.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru