olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Tak to já dnes dopoledne vyspával ty včerejší piva 8-)

posunuju :-P

Tak jsem dneska vylezl na pole a mám krk jak řiť z makaka :-D :-D

já sem se včera upekl do slova tož dnešek proleženej a celej na hovno :-(

Není mazání jako mazání :-P

Tak víkend konečně pryč a hurá ke strojům.Miluji práci dokáži se na ni dívat celé hodiny :-P

Taky jsem se nemohl dočkat :-P

Zítra razím do lesa,jsem zvědavej jestli něco dá.

Zétra to má péct jak minulou Sobotu tak bacha na vedro.Já se upek ;-)

sakra pyrdo nemět práui doma tak jedu taky mám absťák jako prase už dva týdny nikde ale v pondě jdu ven jinak v ndr už soudruzi sečou obilí tak aby se něco povedlo mimo klíštěte na pytlíku
:-) 8-)

Bylo to boj !!!! Vedro jako prase,kloši se na mě domluvili a celou dobu mě doprovázel nějakej zasranej komár,když jsem pak xichtem vymetl pavučinu i s jejím obsahem tak jsem se na to vysral o:-) :-D Dvě mince,svátostka,prstýnek,víčko od faje,spodky od brokovek a nějaký ty hilzny,prostě klasika.Na příspěvek to není :-)

Se omlouvám,tak snad příště 8-) ;-)

Přestává chcát de se na to :-P

Tak ať se daří,počasí je na mávačku ideální.

Jo ideální se zdálo i klošům , takže nás hodně rychle vyhnali z lesa na louku kurvy jedny zákeřný :-D Ale nevadí louka byla doslova ideální na vybití baterek v zeru, protože nebylo snad místo bez signálu a kopali sme každé metr O:-) z louky bude hezky pokypřené pole ;-) :-D ale díry só zahrnutý ;-) padlo aj docela slušně zajímavějších nálezů, než jen obyč krejcárky a komouši ;-) už je to v oilu ,tak po očistě hodím do klubu to co dala louka mě a marťas třeba taky okáže ;-)

Tak co zétra máš vycházky nebo rodinné povinnosti.Ráno musím na hodinku dodělat tu rachotinu a pak se uvidí....Už mi hučí v Teřře .. :-P

musím jít makat po té dojebané bouřce sou škody na dědině :-( Doma mi spadl strom na supra :-( a néhorší je že to dokaličilo aj osypanou jabloň , kurva to bude chybět štamprdlí jabkovice :,-(
Budem to muset odložit na jindy ;-) zjít si budeš muset sám. však aspoň omrkneš ten flek ,co si poudal ;-)

Něco pro tebe na Bazošu https://sport.bazos.cz/inzerat/63084996/Detektor-kovu-NOKTA-FORCE-RELIC-zaruka-24-mes.php ;-)

Marťas dík, ale seru na to , teď mě sežere všechno barák :-( uvidím co vyhraju na setkání O:-) :-D ;-)

Zdarec chlapi, hledám parťáka na hledačku Olomouc a okolí, kde se dá dojet autobusem. Auto nemám, jsem student 17 let :-D

v pondělí kolem oběda máte někdo čas vyrazit bando do vrečera ať třeba padjó tragače tak du ;-)

Čéče,v pondělí slušní lidi makaj !!! :-P :-D :-D ;-)

Pyrdo, já jsem slušnej a třeba toto pondělí nemakám bo mam volno :-P :-D ;-)

Tony,ty můžeš,u tebe je to v pořádku 8-) ;-)

já su vosk bo co taky mám volno ve čtvrtek jdu taky makat :-P padlo pečetítko dvě kolečka a hafo bordelů 8-)

Nejsi vosk,šikovnej si,pečetítka moc nepadají ;-)

Tak dnes celej den těsnění pod hlavou na Fábce ráno naleju vodu přidělám pár kokotin a jedu hledat .testovat motor zda se poved.Mám povolení na uklid dřeva po těžbě tak doufám že těžily zajmavou lokalitku o:-) o:-) o:-)

tak ať sou škody minimální a rychle zvládnuté. ;-)

Tak auto jezdí,dokonce sem vyměnil aj to stahování oken, to sem si zas zanadával,keré kokot totok vymyslel na nýtovat to tam natvrdo.....A už mě svrbí neděla co a jak a kde co, se povede. o:-)

Tak ráno sám, přeméšlím kam vyrazit vpravo, vlevo,les louka? o:-)

do dvacátýho neschopenka nejmíň tož mě vynech :-( kurva teď když zapršelo :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(

Tož kunda zétra zase sám neflaké se a odpočivé :-P looky posečený pole z pulky a kam ráno? 8-)

Marťas já brečím nadržeností jít hledat , ale nemám nárok :,-( :,-( :,-( Dej aspoň vědět o co sem zas přišel ;-)

Tak přestává pršet,tak snad se na těch loukách někde neutopím.

Už nám to sečou !!!!

Tak rychle na věc, než na to vlítnou s diskama a vzápětí budou zase sít...

já nebyl nikde a našel sem škodouku o:-) ;-) Marťas je tvoje já ju kopat nebudu ;-) :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru