Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodám Tesoro Cortés , základní cívka, cívka Ultimate 33cm , vše funkční cena 17000.- (střední Čechy) mail: hubeny4@seznam.cz

Ahoj koupím sluchátka Koss UR 30 jen v perfektním stavu a za rozumnou cenu nabítněte stačí sms na t. 777202736 díky.

Po mnoha létech jsem si musel zkusit, jak Minelab pokročil:) Testoval jsem multiton a prospecting a jeho využitelnosti na výzkumech. Nebylo to špatné, pořád mám neodbytný pocit, že bych to měl doma mít:) Počkám, jestli to časem ještě trochu nevytuní - myslím, že potenciál k dalšímu vývoji Australáci mají a navíc je tu stálá konkurence mnoha značek. Momentálně řeším problém se specifickými dohledávkami, kde potřebujeme jít co nejvíc hluboko a prakticky v all metalu...

Zdarec borci,prodám teleskop fiskars. Rýč je kupovaný letos,venku jsem ho měl asi 10x. Cena 700kč. Kontakt SZ

...prodám nebo vyměním Tesoro Tejon půl rok po záruce s cívkou 8x10" a instrukt.DVD".Přidám sekeromotyku+skládací lopatku s pouzdrem na opasek.Cena cca 10 500,- nebo vyměním za C.SCOPE6MXi příp. Minelab Terru 705 s cívkou nejlíp 18,75kHz poštovný platím - ju"" !!?

Ahoj ještě je tvá nabídka aktuální?

Prodám Noktu velox one se základní cívkou a dobíjecím akumulátorem. Kupovaná na Lovci. Stav dobrý, upravený výstup na velký jack ke sluchátkům 8-) Stáří necelé dva roky.

Cena dohodou.

stále aktuální

Prodam maskacovy komplet vzor 95 č.a. na postavu 180-190 cm. Kalhoty obvod pasu max.90cm,letni bluza z tenci latky,potom klasicka bluza z hrubsiho materialu a na zaver kongo.Cena 1.500,-Kč za vse.Piste na email: salewa@email.cz

PRODANO ;-)

Prodám cívku Nel Tornádo na Garrett GTI za 1200 a koupím shaft, nebo nefunkční deteektor ;-)

Zdarec,kdyby někdo chtěl mám doma nevyužitou cívku 30cm SPIDER pro GOLDEN MASK 18khz.
Více do SZ ;-)

Ještě jsem zapoměl, cívka je kupovaná koncem května tady na LP,má kryt a skoro vůbec není chozená, dohromady max 20hodin...

Prodám TEKNETICS eurotek pro 2D. V dobrém stavu, za 5 000kč.
Kupovaný 23.9. 2013

Prodám TEKNETICS eurotek pro 2D. V dobrém stavu, za 5 000kč.
Kupovaný 23.9. 2013

Prodám garrett ace 150 se základní cívkou a novou cívkou S.E.F. 30x25cm. Detektor rok chozený, cívka asi třikrát. Plně funční. Kupní cena 7045,-. Prodejní 5500,-Kč. Při rychlém jednání možná sleva.

Dobrý den měl bych zájem o cívku S.E.F. 30x25cm.

Koupím dohledávačku Vibra Tector 730

Prodáno

Koupím levně cívku na Garrett Ace 250.

Zdravím. Nemá někdo zájem o Acublok pro E Trac. Včetně nabíječky samozřejmě. bob.67@seznam.cz

Zdravím...má někdo zkušenosti s opravou káblíku těsně u cívky na GARRETT ace?
Po zapnutí to pořád bimbá.

Jojo,můj případ.

Jojo,můj případ.

prodam garrett 250 5 mesicu stary jedna se o hloubkovi set, vse je jak s prodejny mala civka + velka SEF od detechu, jedna se o komplet baleni koupene zde , pridam sluchatka garrett mozno regulovat hlasitost info petrbaratmore@seznam.cz

Koupím slušný detektor na mince do 14tkč. Požadavky: vyšší frekvence, digitál, dobré odladění železa, s dobrou cívkou. Např. Tesoro Cortés, MINELAB X-TERRA 705, aj. nabídněte. Díky
arcanium@centrum.cz

Co Nokta Velox one ? ;-)

Ne, díky, ale chtěl jsem digitál, už jsem si koupit předváděčku s plnou zárukou X-Terra 705 + NELku za dobrou cenu přímo od Lovců.

Ahoj koupím sondu LP ZERO sonda 30 cm 2D Spider.
Jestli někdo má a prodá tak prosím na pište na zanino@seznam.cz
Předem moc děkuji Jan Benedík ;-)

Prodám cívku Minelab X-TERRA 7.5kHz 26cm 2D, naprosto nová s krytem, záruka 3r. Cena 3000,-, při rychlém jednání sleva. Možno poslat poštou. Díky T.

Prodám 14 měsíců starý detektor Minelab E-TRAC s ultimate a základní sondou, sluchátky KOSS UR30, kryty sond, kryt proti dešti - PC 36.5tis, nyní 25tis. Dále 17 měs. starý garret PRO POINTER PC 3600,- nyní 1700,-. Postroj na nošení detektoru Minelab PRO SWING 45 - PC 2750, nyní 1300,-.
Nebo vše komplet za 26.500,-.
Vše funkční, důvod prodeje CTX. Nejlépe osobní předání.

http://ostatni.bazos.cz/inzerat/37629897/Prodam-Minelab-E-trac-Ultimate-Garret-Propointer.php

je to pryč - komplet

kurna to byla rychlovka, chtel jsem tu vestu na noseni ctx, mno tak nic :-P

prodám detektor Minelab Safari - základní cívka + separační cívka Coiltek Joey 25 x 12 + S.E.F. Ultimate 33 cm dva roky staré + dohledávačka Pro Find 25 - 1 rok stará - vše za 29 500 kč - ve velmi dobrém stavu - důvod - přezbrojení -pokud možno osobní převzetí - Brno- při korektním jednání možná domluva

....sleva prodám Tesoro Tejona půl roku po záruce ktomu instrukt. DVD plus vytičtěný český manuál sekero motiku a skládací lopatku s plastovým pouzdrem na opasek. Proč? příznám se, že nějak jsem přecenil svoje schopnosti a nejde mě naladit jak by měl aby nebral každoupivní zátku.Chcu jít do C.SCOPA6 nebo Minelab X-TERRA 705.Pokud by byla platba předem na účet"" ((férovka))) /// mám rozjednanenýho c.scope z bazošu ""/// tak poštovný hradím tel.: 731 228 758 nebo mail cerny.jindra1@seznam.cz ;-)

Měl bych zájem o nějaký použitý detík vhodný pro začátečníka.

cena Tesoro Tejona 10 tis.

Prodám Tesoro Cortés se základní cívkou, plně funkční. Nejlépe osobní předání s vyzkoušením Liberecko. Cena tak +- 12000.-, rychlé jednání dohoda, případně bych vyměnil za Tesoro Tejon. Diky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru