Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

jo cena: tak něco kolem 4000

zakoupeno 19.1.2014

Díky za reakce detik je pryč....

koupim dohledávačku Minelab...do 50km přijedu..jinak pošta...možno i na Mistrovi 8-)

722744139

Možno třeba jí na Mistrovi vyhraješ ;-)

Dík,ale s tim spíš nepočítám :-)

No jasně, ten byl hned pryč.

Prodám Golden Mask HF 1,18khz.Detektor je rok starý.Ideální detík pro začátečníka.Zapneš a jdeš.Uvítal by jsem osobní předání.Takže ideální zájemce z ústeckého kraje.Vyrazíme do terénu,vyzkoušíš,uvidíš,rozhodneš se.Koupil jsem GM4 proto ho prodávám.Je to ale dobrý detík viz recenze a jde opravdu hluboko.Cena 5000.Pište do pm.

prodam tesoro silver uMAX special edition.detektor je v naprostem poradku zachovali,chodila s nim zena. cena detektoru 4500 .jiric4@seznam.cz

Prodám hloubkový set X- Terra 705 koncetrika 9 + nel storm, 3 měsíce staré nachozené cca 120 hodin na obě cívky. Koupen zde na lovcích. Výbava je (pouzdro proti dešti, kryty na obě cívky, dvd manual + tištěný , záruka prodejce 5/12 2016. PC 20690 Kč prodám 14500 Kč. Osobní odběr okres Bruntál 14 000 Kč. Platba dobirkou nebo osobně. dofi111@seznam.cz

Ahoj ,je tato nabídka ještě aktuální? Měl bych zájem
Radek

Pro velký nezájem to sem dám ještě jednou :-D
Prodám Golden Mask HF 1,18khz.Detektor je rok starý.Ideální detík pro začátečníka.Zapneš a jdeš.Uvítal by jsem osobní předání.Takže ideální zájemce z ústeckého kraje.Vyrazíme do terénu,vyzkoušíš,uvidíš,rozhodneš se.Koupil jsem GM4 proto ho prodávám.Je to ale dobrý detík viz recenze a jde opravdu hluboko.Cena 5000.Pište do pm.

Potvrzuju a za Tibiho se zarucuju, ze detik je jak novej - on s nim byl presne 3x v terenu. Nebo 4x Tibi? :) Ma ho sice rok, ale chodil fakt malo, holt vytizenej remeslnik...

Jo kamarade s tebou 4x a sam asi 5x.Takze opravdu jsem moc s nim nechodil. :-D

Prodáno.Přeji novému majiteli spokojenost a hodně hezkých nálezů. :-D

Ty hele, ale on ten stroj byl velmi efektivní. Když to vezmeš - byl jsi s ním 8x celkem a našels krásný AG ve 30 cm... Pravděpodobnost 1:8, že s ním najdeš AG je obrovská... Tos neměl prodávat :D

To jsi mi nemohl říct dřív? :-D

Třeba bude GM4 PRO W efektivnější :D

To určitě bude ale musí ven víc jak 8x za rok :-D

To už je na tobě kámo :)

jsem chudej živnostník,musím pracovat tak času moc není ale budu se snažit :-D

Prodám Golden Mask 3 se sondou 10*9 . Detektor je ještě rok v záruce.Nejlépe osobní předání Opava a okolí.V nejhorším případě poštou. Cena 7000kč.

Prodám Noktu velox one se základní cívkou a dobíjecím akumulátorem. Kupovaná na Lovci. Stav dobrý, upravený výstup na velký jack ke sluchátkům 8-) Stáří necelé dva roky.

Cena dohodou.

Prodám cívku Nexus Credo/DDM, 10"/18kHz, dohoda, SZ.

PRODAM MIKRON NGR 100.je pul roku stary,jednou v terenu kde mu kamarad ulomil pulku loketni operky.jinak je novi,bohuzel nemuzu dohledat zarucak.cena 4300 kc.

PRODAM MIKRON NGR 100.je pul roku stary,jednou v terenu kde mu kamarad ulomil pulku loketni operky.jinak je novi,bohuzel nemuzu dohledat zarucak.cena 4300 kc.jiric4@seznam .cz

Zdravím pánove....sháním nějakého vodníka....do moře....má někdo??

Koupím tesoro lobo s cívkou h o t atp funkční nejlépe s doklady o původu cena do 10000 kč
mail PDRAXLER@seznam.cz...................................

Jedno Lobo je teď na aukru http://aukro.cz/detektor-kovu-tesoro-lobo-st-h-o-t-3-civky-i4549526971.html

ano Lobo je na aukru psal jsem a chtěl se zeptat na pár věcí ale bohužel zatím žádná odpověd :-(

Tak panove jestli je ta pravdepodobnost 1:8 tak doufam ze tu kazdej mesic pribyde v mich nalezech aspon jedno Ag. :-D slibuju ze to tomu detiku ted vynahradim to flakani, a jen tak se nezastavi. :-D

No, tak Tibi s tím byl 4x se mnou a asi tolikrát sám. Když byl onehdy se mnou, našel 20 krejcar Max. Jos. III., tady je: www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/prvni-ag-38187 Takže statisticky 8:1 na AG :D

Krejcar sem omrknul live kdyz sem byl vcera pro detik. :-) no dnes vyrazim do lesu a poli se s nim naucit, tak sem zvedavej co obevim.

Tak hodne stesti, chce to jen chodit, chodit, chodit a ono to prijde :)

Dekuji. :-) no nachozeno mam vic nez dosti, ale s garrettem se toho moc nenajde. :-D kazdopadne vzkaz pro Tibiho: prijdu si po dnesku jak hornik. :-D nejsem zvyklej ze detektor dosahne az pod jehlici. :-D ale dnesni testovani detektoru parada... Daleko lepsi nez ten muj starej shit. :-D

a ty jsi chtěl aby sním chodila tvoje mladá :-Djsem ti to říkal.kopnul jsi něco? :-D

No asi takhle... Uz vim kam odvazeli bordel z vysoky pece. :-D ale jinak mam nejakej knoflik a komousskej dvacetnik. :-D a jeste sem u toho zmaknul nasbirat kosik hribu. :-D

Prodám TESORO VAQUERO se základní koncentrikou a krytem proti dešti. Detektor je 100 % funkční, za 7000, nebo po domluvě můžu přidat ještě kulatou cívku 22cm, nebo NEL HUNTER 33x21cm.
clansman74@seznam

prodáno

Nemá niekto na predaj cievku na Golden Mask 3? Súrne! Moja práve vypovedala, v mokru začala robiť hovadiny, detektor píska aj pri dotyku rukou ked je cievka mokrá.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru