Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Koupím základní cívku spider na Tesoro Silver.
Kdo má přebytečnou tuto základní cívku a samozřejmě bez poškození s krytem, tak ať mi ji nabídne. Prosím, nenabízejte nekompatibilní kusy z Vaquera, ciboly, tejona atp.. Díky Nejlépe soukromou zprávou zde na lovcích .Dohodneme se.

Prodám TESORO EUROSABRE II se základní koncentrickou cívkou s krytem. Detektor je v excelentním stavu, nebojím se napsat ve stavu nového.K detektoru přidám nabíječku baterií.

Uveď prosím info o ceně.Díky

7500+pošta, ale rád předám osobně, Frýdek a okolí

7500+pošta, ale rád předám osobně, Frýdek a okolí, víc po emailu clansman74@seznam.cz

prodáno

Predám Garrett ACE150 so základnou cievkou a cievkou SEF38x30 všetko kupovane na Lovcovipokladov detektor je v top stave bolo o neho dobre starané :) samozrejmosť je originalna škatula a všetko prislušenstvo aj k detiku aj k cievke dovod predaja kúpa noveho :)

Dobrý den, máte detektor ještě k dispozici?

Též tu mám na prodej Garrett Ace 250, ještě v záruce.. Fota po dohodě pošlu na mail..
mail: hepnerzdenek@seznam.cz

Prodám základní cívku na Tesoro Cortes. Stáří dva roky od nákupu, použitá jednou asi 5 minut.. Nabidněte...

Ahoj, ozvi se mi pls soukr. zprávou.

Chlapáci scháním Detektor kovu Tesoro Tejon s civkou SEF-Ultimate. nabidky mi prosim pište do mejlu diky. sem moc nechodim. na ceně se dohodnem, a jestě chci koupit dohledavačku minelab nebo garrett. pište do mejlu dikec.

bronislav.kuda@seznam.cz

:-) ;-)

Ahoj chlapi....schanim tesoro tiger shark a zaroven prodam GM 4pro...chci vodnika a dva detiky pry doma chovat nemuzu :-/

Prodám Teknetics T2, plně funkční, vždy chozený s krytem cívky. Více info na : tondys69@seznam.cz

Kámoš prodá detektor Euro ACE cívka 28x22 DD,kryt cívky,kryt proti dešti,sluchátka,batoh.Ještě rok v záruce.Málo používaný.Původní cena 9400kč nyní 7000kč.Možno vyzkoušet v okolí Mladé Boleslavi.Volejte na 737675666.

Pustím bezdrátová sluchátka k detektorům Golden Mask W - GM WS 103, nepoškozena, rok používána, se standartním "problémem" občasného vypnutí. V ceně jsou i 2 dobíjecí baterky. Prodávám vč. pouzdra a bez záruky, PC 2100 Kč, nyní 500 Kč. Mail: lotto2005@volny.cz

Prodáno.

Pustím půl roku starý, 2 x použitý detektor pro prcky Bounty Hunter Junior. Součástí je krabice, záruční list zde na LP, nabíječka a 2 x dobíjecí baterie Energizer. Malocha to nechytlo, místo hledání chce po mně nový kolo ;-). Cena 1000 Kč. Mail: lotto2005@volny.cz

Prodáno.

prodám GM4pro
cena 11500 kč, koupen zde na LP v unoru 2014, detektor je 100% funkční, při osobním převzetí rád předvedu ,vysvětlím nastavení.
;-)

Ahoj, je inzerát stále aktuální? Dík Jakub

zdar borci, neválí se někomu odma zbytečna 2D spiderka 23cm 18 khz na GM4?

cago,prodam civku NEL HUNTER pro detektory MINELAB s FBS technologi...:) uplne nova cena 2000,- vic na jbhonza.jb@gmail.com nebo na 722690691

Prodám NEXUS STANDARD MK II s 13" DD sondou.
Zakoupen 9. 2. 2014 na Lovci.
Velmi málo používaný - stav nového detektoru.
Krabice, návod, záručák, faktura.
V záruce do 9. 2. 2016.
Cena 39.000,-

PRODÁNO.

Copak copak Bedlos??? Zas změna nebo něco špatně??? o:-)

Čau Kofo, všechno v pohodě. Nexus běhá jako vítr.
Chci ale vyzkouzet GPX. ;-)

Jo tak to jo..Změna je život..Někdy se za tebou chystáme..Těš se ;-)

Prodám univerzální bezdrátová sluchátka WS 107 + vysílač TR 101, koupené jako set zde na LP za PC 2490,-Kč. Jsou jako nová, max 5x nabíjená. Cena 1900,-Kč :-)

Prodám detektor kovu Nokta Velox One, nabíjecí akublok s nabíječkou, vstup na sluchátka pro velký jack. Stáří necelé dva roky. Plně funkční. Při rychlém jednání přidám sluchátka Jolly Rogers (zánovní) Cena k jednání 12 000 Kč

Prodám Minelab Etrac se základní sondů,kupovaný 17.5.2014.cena 24 000 kč.pifin71@seznam.cz

koupim detektor do 5000,-nabídněte
stofik@seznam.cz

ale jen minelab,gm,tesoro

Za ty prachy vem i mě :-D

prodám ZERO s 30 a 18 cívkou.Tel.777247666

Prodáno

TO byla rychlost :)

Prodam tesoro Cortés, s Ultimate sondou 33cm , s krytem a s dohledavackou Vibra cena za komplet 15000.- střední Čechy, Mělnicko, osobní odber , 605815726 piste sms.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru