Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

No my jedemv pul osmé z Uhříněvsi...tak pokud jedeš? Dej vedět Kájovi

Prodám detektor Tesoro Silver uMAX 9x8" Volume. Stáří 2.5roku. cena 3000kč.
Dále sondu S.E.F 30x25 cm. Stáří 1.5roku. cena 2500kč

Komplet detektor+cívka 5000kč.

zájemci pište do SZ

Ahoj.
Koupím dohledávačku.
Předem díky za nabídky.

Máš zprávu v SZ.

Prodám VIKING VK30,kupovaný minulý rok v Čáslavi takže ještě v záruce,je plně funkční,pro začátečníky slušný digitál.Cena dohodou.

Predam Minelab Safari.Detektor je este 18 mesiacov v zaruke.Obsahuje 11palcovu cievku,kryt cievky, kryt riadiacej jednotky.K detektoru je kompletna doumentacia.Je ako novy.cena je 630 euro alebo 17000czk .nevymienam. pri rychlom jednani dohoda ista. dovod predaja koncim. Na poziadanie poslem foto. simonic80@gmail.com 0903 760 061.

Prodám detektor ARMAND PROSPECTOR, stáří 3 roky. Cena 2000,- Kč. V případě zájmu tel.: 606 796 882 .

Jo tak jestli chceš tak já ti prodám druhej za litr nechceš?

Jo tak jestli chceš tak já ti prodám druhej za litr nechceš?

Jo tak jestli chceš tak já ti prodám druhej za litr nechceš?

prodáváš 3 ?? :-D :-D

Nechapu co se to stalo...

napíšeš,chceš se vrátit zpět na stránku a ono se to sekne,tak to zkusíš ještě jednou dvakrát a ono se ti to vloží několikrát,přesně tolikrát kolikrát se vrátíš :-D,se stane,ani první ani poslední nejsi :-D

Prodám dva roky starý C.Scope6MXi, asi rok aktivně používaný a rok leží ve skříni, dobrý stav. Přidám k tomu batoh na přepravu,kryt proti dešti,kryt sondy(byl používán od prodeje až dodnes-nebyl sundán). Detektor byl koupený zde na LP, cena 10 000 Kč. Důvod prodej-nemám na hledání čas. Kontakt ben06@email.cz

Prodávám Tejon.http://aukro.cz/detektor-kovu-tesoro-tejon-i4816787741.html

Prodám téměř nový, 2x chozený detektor ZERO 30.Kupován byl 26.10.2014 - stav nového,včetně krytu cívky a elektroniky a originál krabice.Záruka do 26.10.2016.
Vhodné jako vánoční dárek.Cena 7500,-Kč. Zájemci pište na SZ

Prodáno. :,-(

Prodám WHITES MX5 se 2 cívkami, základní 9´SPIDER a malou separační SEF WSS 25x13, cívky s kryty. Je starý 5 měsíců a je k němu záruční list na detektor a základní cívku, která je nepoužitá a manuál v češtině. Cena 11.000,- kč

clansman74@seznam.cz

Prodáno.

Sháním levně bezdrátová sluchátka na XP..
michalher@seznam.cz

Prodám starší cívku na x-teru 2D 7.5Khz i z krytem cívka je po záruce proto preferuji osobní odběr rád předvedu cena 700kč jem od Vyškova t.777202736

Ahoj, máš ještě tu cívku? Pojede mi na X terra 505 .
Díky. Ahoj.

Zdarec,koupím golden mask 1hf pro bráchu
Případné nabídky prosím do SZ.
Dík M. ;-)

Prodám detektor Tesoro Silver uMAX 9x8" Volume. Stáří 2.5roku. cena 3000kč.
Dále sondu S.E.F 30x25 cm. Stáří 1.5roku. cena 2500kč

Komplet detektor+cívka 5000kč.

zájemci pište do SZ

KOUPÍM DOHLEDÁVAČKU!!! :-)
nabídky posílejte na i.d.s.c@email.cz
Diky :-) CHVÁTÁ!

Koupím dohledávačku ;-)

Mám e-trac na predaj.Cena je 19900kč.Fotky samozrejme pošlem.

Prodám Golden Mask 4 Pro Wireless set, koupený jako bazarový u Habánů 2/14. Nyní 10 měsíců záruka. 1x cívka 12x10, 1 x cívka 7", kryty proti dešti. kryt sond, DVD, nabíjecí blok, nabíječka, sluchátka WS101 včetně nabíječky.Cena 12 000,- Možná výměna za lepší digitálek + doplatek z mé strany.
kontakt:o.pete@seznam.cz

Sleva na 10k

Se slevou 10 000,-kč prodám nevyužitý bezdrátový set Minelab Safari, vše k tomu koupeno 1.7.2014-v záruce. Byl 3*použitý. K celku patří ještě dohledávačka Minelab PRO-FIND 25, sonda Coiltec S Joey 25*12 FBS, Minelab aku blok 1600 NiMH. Komplet stál 35 000,-kč. Uvedená cena je včetně poštovného 24 990,-kč. Foto je na bazoši. Při rychlém jednání možná ještě sleva. kontakt: megabookcz@seznam.cz

Prodám Whites MXT Pro v setu cívka Ultimate,cívka super 12",cívka Bm 950,cívka 6x10" Eclipse DD,aku blok a nabíječka,pouzdro na AA baterky.Cena 18000kč vše jak nové. tel 606186285 tony.janda@seznam.cz

Koupím cívku na whites řada mxt, dfx nejraději ultimate, nebo sef 12x10

Prodám detík, více zde http://ostatni.bazos.cz/inzerat/41396456/Detektor-kovu-Teknetics.php

Prodám LP ZERO 23, koupené zde 22. září. Chozené několikrát o víkendech, jednou jsem nabíjel baterky, vzhledově jako nové, trochu ošoupané tyčky od nastavování. Jsem s ním spokojen, oproti VIkingu VK 30 o dost lepší mašinka, ale hledání mě opravdu chytlo, takže na jaře koupím multitón od minelabu. Nejlépe osobní předání Brno. Cena 7000 Kč

Kúpim cievku na Golden Mask 4 Pro Wireless ponuky prosim do správ

Prodám cívku 7" na GM4PRO 18 KHz ,cívka je nová nikdy nebyla chozená dám slevu , zájemci pošlu foto můj meil krokohot@seznam.cz

Ta sonda je kulatá 17 cm

Prodam minelab e-trac ultimate set....pul rok stary v super stavu top vybava....navic sluchatka rattler..vse v zaruce!!! Vice foto a info tady do zprav nebo jbhonza.jb@gmail.com nebo 722690691....bohuzel nechci ale musim ho pustit...cena 28500 kc sem ochotny slevit po domluve..diky

Sleva na etraka 27500,- se vsim sudy

Dobrý den, prodávám minelab x-terra 305 koupený tady na LP 17.9.2013 tedy ještě 10měsícu v záruce. Balení obsahuje detektor včetně základní cívky a jejím krytem,kryt elektroniky,dvd v češtině, návod v češtině. Cena 7600KČ. Foto pošlu na email.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru