Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Zájemci pište na email: skarka.fi@seznam.cz

Jestli někdo chce Noktu Velox One v sadě i s velkou sondou a řadou vylepšení a taky Tesoro DeLeon v setu s velkou koncentikou, je stále hluboce v záruce, tak se ozvěte, než to dám na bazary.

Nokta už šla ke kupci a DeLeon s cenou rapidně dolu.
http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/products/detektor-kovu-deleon-a-dve-sondy/

De Leon je ještě k mání - mám zájem - díky

Uz je pod objednavkou. Ale nevim jestli to ty nebo nekdo jinej.

A už je prodaný.

ok - já jen ,že na ES mám poškozenou cívku a tak bych využil cívky a ušetřil na druhém - už se stalo - přeji pěkný den ;-)

Prodám LP ZERO 30 staří 2 měs komplet balení, cena dohodou na jetjet@centrum.cz

prodám sondu S.E.F 30x25 cm určenou pro detektory Tesoro Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX. Stáří 1.5roku. cena 2500kč

zájemci pište do SZ

čauvec prodavam detík c scope cs1mx je starý 4 mesíce ma jeste víc jak rok a pul zaruku,koupil jsem ho na lovcipokladu ,veskera dokumentace k nemu je ,cena je 4500 jestly mate nekdo zajem o bližší info pište na davidpoko@seznam.cz

Prodám cívku SEF 38*30cm Garrett dvakrát použitá PC 3100kč nyní 2200kč nebo vyměním cívku pasující na Minelab explorer

prodám sondu S.E.F 30x25 cm určenou pro detektory TESORO Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX vcetne krytu!. 3x v terénu, super stav! Zakoupena na LP, původní cena 3800kč. Nyní 2500kč. Pište na: i.d.s.c@email.cz , nebo do zpráv na mém profilu. :-)

prodám KONCENTRICKOU CÍVKU (BÍLOU) určenou pro detektory TESORO Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX vcetne krytu!. 5x v terénu, super stav! Zakoupena na LP, CENA: 1500kč. Pište na: i.d.s.c@email.cz , nebo do zpráv na mém profilu. :-)

prodám sondu S.E.F 30x25 cm určenou pro detektory Tesoro Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX. Stáří 1.5roku. cena 2500kč

zájemci pište do SZ

Koupím detektor kovu c.scope cs6mxi.
dwajne@seznam.cz

zdravím máte ještě zájem o cs6mxi. jednu bych měl..

já ho sháněl pro kámoše,chtěl to pro tátu k vánocům,musel ve finále koupit novej,takže už ne,díky

v pohodě jen jsem to zkusil. měj se :-)

v poho,měj se :-)

Nabídněte použitou cívku SEF "motýlek" 20x15cm na Tesoro Cibola, Vaquero, Tejon, díky.

PRODAM dohledavacku garrett,uplne nova ,puvodni cena 3800 kc, necham za 1900 kc.

prodam dohledavacku garrett uplne nova,puvodni cena 3800 kc,necham za 1900 kc. jiric4@seznam.cz

prodám minelab safari v bezva stavu 2 roky starý za 12 000 kč + sonda ultimáte za 2 200 kč - vše dohromady za 14 000- i na dobírku ,mohu zaslat foto

Prodam MINELAB E-TRAC set Ultimate.. zakladni civka,ultimate33cm. Kryty samozrejmost cestovni bag. Pul rok stary v zaruce. +dohledavacka Minelab v cene..cena 28000.. vice info a foto na jbhonza.jb@gmail.com nebo SZ

Mrkni na emajl, něco by snad šlo hodil sem Ti tam sondu.

Prodám Minelab safari málo chozený stáři 2 roky cena 11 000 kč 606902651

Safari prodáno

prodám sondu S.E.F 30x25 cm určenou pro detektory TESORO Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX vcetne krytu!. 3x v terénu, super stav! Krabice,doklad Zakoupena na LP, původní cena 3800kč. Nyní 2500kč. Pište na: i.d.s.c@email.cz , nebo do zpráv na mém profilu. :-)

TESORO CORTES
Prodam Cortese + 3sondy,krabice,manuál dokumentace. Stari necelé dva roky.
1. Sonda SEF ULTIMATE
2. SEF 30x25cm
3. Koncentrická bílá
Je v Top stavu! Chozen jen rok.
Cena 14990kč ( původní 28000kč )
Info a foto na: i.d.s.c@email.cz nebo zde- soukromá zpráva 8-)

Prodám Minelab Etrac
Detektor je starý 3roky zakoupen od autorizovaného prodejce Minelab pro ČR.
Přístroj je ve velmi solidním stavu ,cívka bez prozvuků ,cívka i řídíci jednotka vždy provozovány s krytem.
Pouze mechovka na rukojeti je nově přelepena.
K přístroji jsou sluchátka Koss UR 30.
Foto a info: http://www.moraviadetect.cz/products/minelab-etrac/

Prodám Detektor kovů Nokta Fors CoRe ze základní cívkou
Detektor je starý 3 měsice

rodám sondu S.E.F 30x25 cm určenou pro detektory Tesoro Cortes, DeLeon, Golden uMAX, EuroSabre II a Silver uMAX. Stáří 1.5roku. cena 2300kč

zájemci pište do SZ

TESORO CORTES
Prodam Cortese + 3sondy,krabice,manuál dokumentace. Stari necelé dva roky.
1. Sonda SEF ULTIMATE
2. SEF 30x25cm
3. Koncentrická bílá
Je v Top stavu! Chozen jen rok.
Cena 14990kč ( původní 28000kč )
Info a foto na: i.d.s.c@email.cz nebo zde- soukromá zpráva

Prodám Tesoro DeLeon, koupeno zde v březnu 2012. Stopy běžného používání, bez jakýchkoliv problémů, či závad. Základní cívka, kryt proti dešti, původní krabice. Možná se mi podaří dohledat i fakturu, ale podle čísla to samozřejmě lze identifikovat.
Ideálně osobní předání Brno a okolí, jinak dle domluvy.
Cena 7900,- Kč, davidkincl@seznam.cz

Ahoj,koupím pro bratra začátečnický detektor. Jen analog,např. : GM1 hf,c.scope nebo něco podobného s vysokou frekvencí.
Nabídky prosím do SZ ;-)

mira.now na S bazaru někdo prodává C skopa,skus to tam

Pořád ještě mám DeLeon...
Viz výše. ;-)

Prodám GM 3 v záruce . Cena 6 tis. Foto pošlu .

Prodam gm2 jeste v zaruce
Na nem zakladni civka,k nemu 2D 38x30..kryt boxu,nabijecka,aku box..vse neposkrabano,nepobouchano,jako new zadnej shit:-)
Predam nejlepe v okoli Brna,domluva:-)
Cena 9000Kc

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru