Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Díky, Mildas, za podporu. Zubačka dneska supr. Ufffff.... Předek zatim OK. Čili cenu držim do soboty, abych byl fér, když sem ji snížil. A pak ji dám zpátky, podařilo se ukotvit šestku a sedmičky, tak to nebude tak drahý.Teda, ne tak najednou, Postupně ale jo. A asi to nebudu muset řešit takhhle radikálně, trhalo mi to srdce. Konec konců, je to GPX. Do soboty je to myslim fair play, když jsem to nabíd.

Litrfree, jsem velmi rád, že ti to dopadlo relativně dobře, přeji ti pevné zdraví a brzké uzdravení. Moc ti děkuji za telefonát. Už teď se těším na setkání. ;-) :-D

Dík, do soboty GPX za tuhle cenu, aby to bylo fér, a pak zase na normoš, čili jak byl.

Sem ti to napsal :-P

Joooo,kamaráde léta jsou tu,kalendář nezastavíš,holt budeš muset dědku přejít z masíčka na kašičky a když to tak vezmeš ona bramborová,ovesná,jáhlová,hrachová,krupičná,čočková to taky není k zahození,když si pořídíš ponornej mixer tak dáš i tlačenku :-DJá jdu k zubaři za tejden a hrozně se bojím,mám ze všech felčarů nezkutečnou hrůzu o:-)Bo bych radši jedl ty kaše než prodat mašinu :-D :-D

No není to špatnej catering néé :-P

Cena GPX prostě do soboty.

A v sobotu zase masoo :-D k obědu no není to špatný :-D

Prodám GM4 za 10000kč málo chozená velká cívka,malá nepoužitá.Přijedu odzkouším naučím.Mám ještě i VK 30 ta by byla za 3500kč.Syn namá čas se mnou chodit tak prodávám.Mám svoji GM4 tak když přijedu mužem někam razit a něco si hned najít ;-)

To je stará GM?

Beru napsal jsem ti do zprav

2 roky

Koupím GM4 PRO do 10000kč.boioheamum@seznam.cz

Prdám Fisher F 75 ltd + 3 cívky : 15 cm dohledávací, základ 28 cm DD a Ultimate, sluchátka Jolly Rogers.
nabíjecí baterky + nabíječka. Cena dohodou.

Prodám cs4mx,2x cívka ,koncentricka 20cm,2D 28x20 nová záruka 24měs.detektor po záruce,přidán 1 potenciometr ground, 11000.kc 8-)

Kúpim Minelab safari. ponúknite. luxim@luxim.sk

Dobrý den, při jarním úklidu skříně ještě na mě vykoukla tato cívka: 6", Excelerator EQ2, Double "D". Tak pokud by někdo měl zájem je za cenu 250,--. Nebyla ještě použita ani vyzkoušena. Je pro Safari, Explorer, Etrac. Díky. sgrygar@yahoo.com

Nazdar,cívku beru domluva na vaclavkloubsky@seznam.cz Diky

Nabízím k prodeji legendu Troy Shadow X5 v dobrém stavu s koncentrickou 23cm cívkou. S manuálem. Cena dohodou. Ideálně osobní převzetí ve Zlíně. romanskolny@seznam.cz

Nabízím k prodeji GM4 PRO 18khz. Zakoupený před rokem od Moraviadetec jako tehdy nejdražší set za necelých 16tis.
Dvě cívky - jedna průměr 17cm, druhá spider 12" 30cm, bezdrátová sluchátka WS107, nabíječky, kryty proti dešti, atd. Max. 10x v terénu, nachozeno cca. 30hod. Vše nijak nepoškozené skoro jako nové. Prodávám ze zdravotních důvodů, už se tomuto koníčku nemohu věnovat.
Cena: 12.500,-Kč
Kontakt: marecdan@seznam.cz

Dobry den prodam malo chozeny Garrett Ero Ace ještě v zaruce do kvetna za 6200 i spostovnem. je ve velmi dobrem stavu CD + manual je k tomu

oznameni Garrett Euro Ace je jiz prodan dekuji a preji vsem mnoho loveckych uspechu

Dobry den koupim instruktazni DVD na Minelab 705 Dekuji antonhof54@seznam.cz

DVD je neprodejné, napiš si dodací adresu na info@lovecpokladu.cz a dvd ti pošleme.

Mockrat dekuji za zpravu a hned tam pisi

Dobrý den.Prodám detektor CS4MXi s dohledávačkou Nokta RS Pinpointer.Na oboje je ještě asi17 měsíců záruka.Upozornuji že se mi sonda napraskla při pádu(NENÍ důvod prodeje), ale hned zasilikonováno a sonda běží bez problému.Nejlépe osobní převzetí spojené s ukázkou.
Cena za komplet je 12000 kč.

Pardon upravuji dobu záruky na 16 měsíců

Zdravím, nikto nepredá minelab safari? luxim@luxim.sk

Zdravim NEONE, PRÁVĚ PŘEMÝŠLÍM NAD PRODEJEM detektoru co ty sháníš Minelab Safari kupovaném u Libora v Českém Rudolci 21/08/2014. Detektor je chozený , ale v super stavu. Moje cena 18000 kč.

Ahoj prodám garet gtp 1350 se základní cívkou a plus cívka 8,5x11 cena 9500 mám ho 4 roky koupeno u pana Mlejnského .duvod prodeje přešel jsem na E-traka. :-)

Prodám detektor xp deus, stáří jeden rok, ještě 4 roky v záruce. Jedná se o kompletní set se sluchátky a jednotkou včetně pouzdra na jednotku na zápěstí a dokoupeného vodotěsného setu. Celkem vyšel na 36 000. Kdyby měl někdo zájem, nechám za 26000. Zajem buď do zpráv a nebo na cartouse@ seznam.cz Díky

Služební detektor kovu CS6MXi. Ještě rok v záruce. Dále jen testovaná sonda WSS na Garrett. Ta je v podstatě nová. Na prodej zde: http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/bazar/

Ahoj, nemáte někdo zbytečnou sondu Nel Storm pro Minelab X-Terra 18,75 kHz 36 x 33?
Díky za nabídky. roman-kubik@seznam.cz

prodám MINELAB CTX 3030. v záruce. koupený v říjnu 2013 . detektor byl v terénu maximálně 5x.
absolutně nevyužitý . stav a vzhled nového přístroje. cena je 35 t.Kč . cena je pevná
pouze vážný zájemce. více info na wrf@email.cz

Prodám Tesoro Cibola detektor, je již bez záruky, ale v dobrém stavu.
Cena je 5 500.- kč
mob. 777 049 490 e-mail: milanschmid@seznam.cz

Prodám Viking VK30 s origo stereo sluchátkama. Cena je 3500kč.Stáří tři roky minimálně chozený.Dohoda ;-)

Ahoj, prodám detektor XP ADX 100
Úplně stejný jako ADX 150
Není nijak poškozený ani rozbitý
Jen přicházím na Digitální detektor 8-)
Jen vážní zájemci.
Pouze osobní předání v Praze.
CENA 4250 - 4500
Díky.

Pište na email -- pe2000tr@seznam.cz

Prodám s těžkým srdcem Garrett Euroace v setu po záruce ve stavu nového.Chozen s krytem cívky i jednotky,sluchátka nerozbalena bez batohu.Doklad o nákupu samozřejmostí.Cena 5999 Kč Nejraději osobní předání Praha,jinak plus poštovné. luigiknocked@seznam.cz

Prodáno,děkuji všem ostatním ale bohužel je jen jeden.

Koupím Minelab E-Trac. Nabídněte tady do SZ nebo na svihalek.mil@gmail.com Díky

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru