Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

tesoro cibola prodáno

Ahoj nemá někdo přebytečnou sondu na Cs4 MXi?

Dobry den mam zajem o vasi nabizenou sondu X-TERRA 18,75kHz . antonhof54@seznam.cz Diky.

Dnes končí:
http://aukro.cz/detektor-kovu-troy-shadow-x5-i5210836223.html

Koupím cívku 22,5cm na xp deus
dwajne@seznam.cz

Koupím starší koncentriku na Tesoro lobo. třeba někdo používá velké cívky a klasická koncentrická mu trčí doma.Děkuji.

Bobr , napsal jsem ti soukromou zprávu,mrkni se.

Tak bohužel má krátký kabel. Nosím box elektroniky na konci loketky kvůli vyvážení. Počkám, jestli někdo nenabídne jinou.

Jo,jo chápu...bude se ti však těžce shánět. Vyrábí se pouze 2 délky a těch dlouhých nebývá v bazarovém prodeji mnoho. Jedině nadstavit,to není problém.

Já už jednu krátkou mám, prodloužil jsem to pájením. To my ale trochu dělalo v zimě neplechu. Takže to udělám pomocí DIN konektorů se závitem. Nepotřebuji tu cívku nutně. Jednu mám a mám ještě jeden detík.Jen když se objeví, tak jdu do ní. :-)

Máte někdo jiný nápad, jak prodloužit kabel? 500 Kč za prodlužovák dávat nebudu, když konektor seženu za 20 Kč.

Já kabel skracoval,náklady 30kč +40min práce,funguje v plné spokojenosti přez 1rok. :-D :-D :-D

Zkracování je v poho.

nejsem odbornik na elektro, ale mozna by pri samodomo vyrobe prodluzovaku mohl byt problem s rusenim - odstinenim vnejsich rusivych vlivu?

Dělal jsem to na cs4mx,kabel v místě spojení odstinen ještě proužkem alobalu,detektor chodí čistě bez prozvuku nedochází ani k rušení. :-D :-D :-D

No, to ruseni nemusi byt nutne slyset. Ale jestli funguje jak ma, tak super. Taky bych nekdy potreboval delsi kabel - rybnik :)

Funguje na 100%,kolega s goldmaxem chodil vedle mě,při jednom nálezu mu detektor dával barvu mé detektor železo,nález železo rezave 8x6 cm. :-D :-D :-D

Ale možná odkaz na ty správné a né velké konektory by mi bodnul. Kdo se v tom pohybuje? Potřebuji 4pin.

Chtěl bych vyzkoušet jinou cívku než koncetriku kterou chodím s Tejonem.
Válí se přebytečná doma někomu ? :-)
( Nemyslím tím manželku ) 8-)

Stále koupím Minelab E-Trac. Nabídněte tady do SZ nebo na svihalek.mil@gmail.com Díky

Neaktuální. Díky Lovci za prostor.

Prosím o smazání inzerátu ze dne 23. února. Detektor prodán. DÍKY.

http://elektro.bazos.cz/inzerat/46274657/ZANOVNI-detektor-kovu-Tesoro-Eurosabre-II.php

Měl bych na prodej na bazárku po delší době pěkný Garrett.
EuroACE.
http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/products/detektor-kovu-garrett-euroace-pouzity/

Prodáno.

Ahoj, kdyby měl někdo zájem, tak mi tu leží nevyužitá cívka 28 cm 2D pro Bounty Hunter, původně od Land Ranger Pro. Měla by pasovat i na ostatní BH ES. Má nachozeno cca 30 hodin, vždycky s krytem, ten k ní přidám. Cena včetně krytu je 2600. :-) Když tak kontakt tady do zpráv.

Prodávám cívku NEL STORM pro Garrett AT PRO, skoro nechozená, cena 3200,- Kč. viz: http://ostatni.bazos.cz/inzerat/46282247/Civka-NEL-STORM-pro-Garrett-AT-PRO.php

Prodám Golden Mask GM4 PRO + lopatka fiskars......cena 11k.....v terénu byl jen 6x.....s detektorem veliká spokojenost ale bohužel nedostatek času

Mám zájem o koupi detektoru tesoro Vanquero kdyby měl doma někdo nějaký nevyužity.

Ahoj, já jsem přemýšlel, že půjdu do tvého modelu Xterry, proč bys preferoval Vaquero místo tvého Minelabu?

Ahoj, mám 705ku, sondy 7,5 i 18 kHz 26 2D. Neprodávám, ale kdyby sis ji chtěl "osahat", není problém.Můžeme se někde sejít, půjčím ti ji. Kuba.

Ahoj, mám 705ku, sondy 7,5 i 18 kHz 26 2D. Neprodávám, ale kdyby sis ji chtěl "osahat", není problém.Můžeme se někde sejít, půjčím ti ji. Kuba.

Teru uz nemam a s tesorem jsem spokojeny kdyz vis co poslouchat jsou to skvele masiny..

Predam cievku 2D 25cm Tesoro WIDESCAN nevyuzita. cena 2000cz.

Ahoj všem neválí se někomu orig cívka 28 DD na F75/ ltd na prodej má orig šla do nebes a teď šlapu jen s velkou 15DD Ne že by my to vadilo jenže v hustejch porostech se sní dá hůř manévrovat. Tak kdyby někdo měl na prodej prosím FPelcik@gmail.com . Dík všem

Čao, poptávám zánovní Minelab x-terra 705. Případnou nabídku i s popisem a cenou do SZ. Díky.

To: Knute
V SZ máš zprávu.

Prodávám detektor kovu Tesoro Eurosabre II ! Chodilo se s ním pouze zřídka. Lehké známky použití. Původní cena všeho 16 600Kč. Prodávám detektor kovu, 2cívky, sluchátka, kryt elektroniky, výukové dvd, návod a mohu přidat i rýč (není na fotce). Dodávám doklad o koupi. Kupoval jsem zvlášť tu cívku S.E.F, sluchátka a od toho nemám bohužel doklad, a ani krabici od cívky. Originální krabice u detektoru. Vše 100% funguje! Žádné skryté vady. Více info na email. CENA 10 000 nebo nabídněte.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru