Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Stále k dispozici? :-)

Prodám cívku Minelab X-TERRA 18.75kHz 25cm - 2D eliptická po záruce. Plně funkční. cena 2500.

Prodam Minelab e-trac v dobrém stavu. Základní set.k detektoru, základní cívka 11" ,kryt cívky i elektroniky. Cestovní bag,český návod. Cena 24500. Vice přes SZ nebo email jbhonza.jb@gmail.com ...nebo 722690691 ;-) ;-)

neměl by někdo zájem koupit GoFind60 ? cca 3 měsíce starej. Dyztak napiste do zprav dik

Prodám GPX 5000, plně funkční pulzák zakoupen 11.5.12 zde na LP. Prodám vč. příslušenství, popruhů, nabíječky, 3 cívek, baterie, kabelů, brašničky na baterii na pásek, faktur, návodů, sluchátek Koss, brašny Minelab, velké cívky 46x38 cm zakoupené 4.3.13 také na LP. Vše v zachovalém, funkčním stavu. Chodil jsem s ním víkendově cca 2 roky. Nyní nevyužíván, tak snad ho někdo ještě zužitkuje Představu o ceně mám kolem 70.000,- a jsem pro osobní předání (Most, severní Čechy, Praha).

Predam C.Scope 3MX plne funkční + sluchatka cena 185eur

Nabízím dohledávací detektor Nokta RS Pinpointer. Plně funkční se zárukou na odzkoušení. Cena 2000,-, více přes SZ.

Pokud je to aktualni mel bych zajem.

Prodám X terra 705 s cívkou 10,5 2D 18,75kHz zakoupen 15.1.2015 na lovecpokladu. Detektor je v záruce.je k němu kryt jednotky, kryt cívky,krabice a návody. Foto pošlu na mail.Cena 10500kč . Rychlé jednání 10 tis. :-) . Osobní předání Opava nebo poštou. honzasverak@seznam.cz

koupím garrett at,nebo nokta fors core relic,pokud někdo máte,tak nabídněte na mail hrncir.pitt@seznam.cz,nebo na telefon 602286776 případně i jiné detíky,jako je safari,nebo at gold,nebo něco pod vodu.cenově kolem deseti tisíc.

Znizujem cene C Scope 3MX plne funkčni+sluchatka 149eur

K prodeji Detektor kovů EDS Reacher + sluchátka s regulaci, baterie nabjecka. Osazen sondou 9x9. Cena 9000, možná dohoda nebo výměna za nejaky digital.

Znizujem cenu C.Scope 3MX na 130eur !!!!!!!!!!!!!!

Prodám bounty hunter quick draw pro,platná záruka do dubna2017. Detík je necelý rok používaný ve výborném,bezchybném stavu. Origo krabice,kryt jednotky,dvd. Faktura zde z lovce. Cena pevná 3200

Prodám bounty hunter quick draw pro,platná záruka do dubna2017. Detík je necelý rok používaný ve výborném,bezchybném stavu. Origo krabice,kryt jednotky,dvd. Faktura zde z lovce. Cena pevná 3200

Prodám všechny tři tyče včetně zámků,loketky, z detektoru X-TERRA 705 3x v terénu jinak předělán na GM teleskop a toto mi leží v krabici cenu nabídněte (chybí kousek plastu co přidržuje elektroniku v rukojeti jinak komplet). ;-)

Prodám gm4wd je v zakladu.byl jsem s ní cca5 nebyl čas teď ji musím prodat kvůli hypotece aby se zaplatila ji přítelkyně neplatila...rok je v záruce kupovaná tady na lp.necham ji za 13000 původně stála 17000.dost spěchá!!!

Zdarec,koupím analogový detektor na vyšší frekvenci.Nabídky prosím do SZ. Díky

Prodám Nokta Fors Gold.ještě asi 9 měsíců v záruce i s dohledávačkou Nokta RS Pinpointer za 13500 + pošta.Při rychlém jednání je pošta na mě

Prodam civku Minelab FBS 28cm Safari Track Ex ,,,,,,, v dobrem stavu malo chozena v cetne krytu za
2000,- + postovne dale na Terku zakladni civku 7,5 Khz 22 cm v dobrem stavu v cetne krytu / oprava uchytu za 1000 Kc +postovne. Na vyzadani poslu foto

Prodám cívku spider 30cm na GM4 za 2500kč chozená 3 měsíce nebo vyměním za spider 23cm

Stále k prodeji,Minelab etrac. Zakladni set. Se zakladni civkou cestovnim bagem krytama..vse funkcni a v dobrem stavu. Cena 24500..foto a info pres email jbhonza.jb@gmail.com nebo tady ve zpravach

Prodám cívku Mars Discovery,pro Noktu Fors Core.Uplně nová,nikdy nechozená.
Za 4000kč.Preferuji osobní předání,Praha a nebo o víkendu okolí Tábora.
Lze se samozřejmě domluvit i na poslání poštou.

Koupím detektor do 5.000,- Kč. Bohužel mám takhle limitované finance, ale chci už konečně začít chodit. Nabídky prosím jako PM. Děkuji

Mrkni na bazos někdo prodává silvera

Ahoj já bych šel do garreta 250 nedám na něj dopustit číhni na moje nálezy :-)

ahoj je na bazos ,sk aj foto 650eur
;-)

Zdravím , potřebuji na teknetics eurotek cívku , nejlépe DD a samozřejmě v okoli Olomouce kde bych si dojel , napište mi SZ díky

Tak prostě klučina, ale vlastně i dcerky remcají na svojí X-Terru 705 :,-( Já jsem nadmíru se svojí spokojen ;-) ale oni pořád básní o tom co bylo ZERO 30 a 23 bylo pro ně asi opravdu to nej z důvodu obsluhy.
Tímto nabízím MINELAB X-Terra 705 spolu se sondou Mars Discovery 2F, ta chozena jen zatím 3x vše v záruce za detektor kovů Golden Mask GM4PRO WD 12 nebo 9 popřípadě i za ZERO LP30/23, ale zde bych si už představoval nějaký ten finanční doplatek z Vaší strany o:-)
Nabídky prosím formou SZ (obálka v profilu)

Projeven zájem dvou hledačů. Ale zatim stále volné. Jen info ohledně doplatku za ZERO. Doplatek 9000kč možno i na dvě splatky po 4500kč za 705 s koncentrickou civkou 15cm a pak při další splatce ta Marska. Ale radši bych vše najednou. Když se nikdo neozve, tak za tyden snižím doplatek na 8000kč a nebo vše nabídnu k prodeji za cca 15000kč. Také díky za nabidky na výměnu za jiné detektody, ale zatim preferuji jen GM a to Zero. Jelikož je to přání dětiček. :-/

Tak zajem byl celkem od čtyř, ale nakonec detektor a cívky zatím doma. A nakonec pro dětičky koupen GM 4WD. Tímto X-Terra 705 a civky (koncentrická 15cm 7,5kHz a dvoufrekvenční Mars Discovery) k prodeji. Je možno prodat i zvlašť nebo tu Marsku vymenim za Mars Tiger 2F nebo NEL Hunter 3F nebo 18,75kHz, které využiji na své 705 :-) Případné nabídky přes SZ (obálku) Když se cokoli prodá nebo vymění, tak to sem napíšu. Zatím díky LP za prostor. o:-)

Byl dotaz na cenu po týdnu za komplet, jak píšu nabídkám se nebráním. Ale momentálně si to cením vše na 13000Kč. MINELAB X-Terra 705 v záruce do 25.11.2017 a Mars Discovery 2F v záruce do 30.5.2018
Tak asi tak ;-)

Prodáno. LP děkuji za prostor.

Zdravím, prodám detektor Golden Mask 4 PRO W + bezdráty + 2 sondy a veškeré příslušenství. Stáří 2 roky. Na detektoru je jediná malá závada - blbne automatické odladění půdy, ale stejně je lepší chodit v manuálu který je v pořádku, stejně jako vše ostatní. Cena 9000,- (při rychlém jednání možná i výraznější sleva).

Snižuji cenu na 8400,- včetně poštovného ;-)

Snižuji na 8100,- včetně poštovného... 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru