Prodeje a výměny zánovních detektorů

Soukromá inzerce hledačů, kteří chodí na Lovce pokladu. Lovec pokladu nenese žádnou zodpovědnost za fakta uváděná v inzerátech. Oficiální bazarové detektory testované v prodejně LP najdete v sekci bazar v eshopu.

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 22.10.2012 19:04

Prodam CScope CS6MXi civka 2D 28x20 + sluchátka vse funkcni malochozene za 8900 i spostovnem

Prodano

Prodám Nokta Fors Gold.ještě asi 9 měsíců v záruce i s dohledávačkou Nokta RS Pinpointer za 13000 + pošta.Při rychlém jednání je pošta na mě. 8-)

Prodám Minelab E-trac,, 11" origo cívka + Nel separační. Veškeré příslušenství, sluchátka KOSS, faktura. Stáří cca. 1 rok, stav výborný.
Nebo možná výměna za CTX + 15-20 tis. doplatek z mé strany.

Prodáno

Zdravím scháním cívku na Garrett AT PRO International .Za nabídky předem děkuji ;-)

Prodává někdo Makro Racer 2?
Případně SZ. Díky

Já si na něj nestěžuji, jen je to posun k lepšímu. Jediné v čem je Trac lepší je ultimativní hloubka a široká nabídka cívek. Ve všem ostatním vede CTX.
Info na LCD a větší stabilita při vyšší citlivosti.

Ale když ho neprodám vadit mi to extra nebude :)

Vždyť si ho chtěl pár příspěvků dozadu taky vyměnit ? :-)

Vždyť si ho chtěl pár příspěvků dozadu taky vyměnit ? :-)

Prodám Mars Discovery na Noktu fors core,uplně nová,nikdy nepoužitá.4000kč

Ahoj,máš ještě tu Mars Discovery na Noktu fors core?

Vyměním noktu fors relic kupovanou zde na LP v červnu za nějaký jiný detektor v podobné cenové relaci, možno s vaším, nebo i mým doplatkem, mimo minelaby. Detektor je ve stavu nového, 2x venku. Pokud by měl někdo zájem, tak ať mě kontaktuje na clansman74@seznam.cz
Děkuji LP za poskytnutí prostoru :-)

Již neaktuální

koupím cívku na teknetics eurotek , díky SZ

Vyměním velkou cívku Whites eclipse deepscan 14x8 pro řadu MXT, DFX za malou separační nebo prodám a koupím ;-)

Poptávka po malé cívce na Whites MXT,DFX stále platí ;-)

Stále platí ;-)

Nemá někdo na prodej sondu S.E.F 20 x 15 pro Tesoro?

Poslal jsem zprávu.

Upřesnim - potřebuji pro řadu Lobo, Tejon, Cibola a Vaquero.

Zdravím, prodám detektor kovů Teknetics EuroTek Pro (cívka koncentrická 20cm). Navíc společně s ochranou hlavní jednotky proti dešti a s ochranným krytem na cívku. Je koupený v listopadu 2015 (tedy stále v záruce) a ve výborném stavu. V případě zájmu pošlu fotky a další info. Původní cena včetně doplňků 7.130,-Kč. Prodám za 5.700,-Kč včetně poštovného. Důvodem prodeje je koupě dražšího detektoru. :-)

Prodáno

Zdravím, koupím detektor LP ZERO 30. Díky SZ ;-)

Byl by zájem o Detech EDS? Dvě cívky, přepravní bag. Mám ho rok a je ve skvělém stavu. Představa o ceně je 12000. Můžem se ale samozřejmě dohodnout. Při rychlé akci přidâm dohledávačku. Kdo hledá hloubkaře tak tohle je on.

Byl by zájem o Detech EDS? Dvě cívky, přepravní bag. Mám ho rok a je ve skvělém stavu. Představa o ceně je 12000. Můžem se ale samozřejmě dohodnout. Při rychlé akci přidâm dohledávačku. Kdo hledá hloubkaře tak tohle je on.

Byl by zájem o Detech EDS? Dvě cívky, přepravní bag. Mám ho rok a je ve skvělém stavu. Představa o ceně je 12000. Můžem se ale samozřejmě dohodnout. Při rychlé akci přidâm dohledávačku. Kdo hledá hloubkaře tak tohle je on.

Prodáno jest. Game over

Zdarec,mám na prodej dva detektory a to: Golden Mask 1+hf a Golden Mask 3 plus.
Cena za kus je 4500kč.V případě zájmu fotky pošlu po víkendu mailem.Kontakt tady do SZ
Ať to pípá :-)

Jak je stara ta gm3 dik za info

Detektor je po zaruce,ale neni moc chozeny. Sonda mirne odrena ze spodu,ale plne funkcni

Zdarec,
GM3 je prodaná
GM1 je ještě k dispozici cena 4500kč ;-), Případné dotazy do SZ

Golden Mask 1hf+ je stále na prodej,pište mi prosím jen vy co máte vážný zájem.Děkuji

Tak už je prodaná i GM1

Dik za odpověď ještě se zeptám mám zero dají se používat jeho sondy na gm3 17cm,23cm, diskaveri Mars jinak se mi gm zamlouvá polepším si tvuj názor vidim že si šel o třídu vejš dik

Jestli se daji pouzit civky od zera netusim,zero jsem nemel,takze ti nejsem schopny odpovedet ani na to jestli si polepsis ;-)

Ahoj, koupim Zero 30. Nabidky do SZ diky moc

stále sháním :,-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru