Šumperk a okolí

Zdravím hledače a zajímalo by mě kolik je tu v mém okolí hledačů já vím o jednom tj. víceměně z rodiny ale jinak jsem zatím nikoho v terénu ještě nepotkal :-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil MartinW 26.9.2010 18:05

Ahoj krajani, chtěl bych vás pozvat na besedu s badatelem, hledačem a spisovatelem Milanem Zachou Kučerem nad knihou NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ TŘETÍ ŘÍŠE ( tajemství Hitlerova posledního bunkru a podzemních areálů nedaleko Broumova ) Termín přednášky je 27.11.2013 od 16:00 v Městské knohovně Zaábřeh

To zní zajímavě. ;-)

Ahoj tady je kronika našich sousedu z (Horních Studýnek) jsou tam zmíněny obce od nás z okolí a v pulce kroniky začíná válka je tam třeba ´´celou noc jsme sledovali svítící střely směrem od Klášterce na Šilperk. Střelba, která z večera řádila někde u Zábřeha, v noci přestala. Brzy ráno, asi o čtvrté hodině, jsme s bratrem se šli podívat do dědiny. Ta byla plná Rusů, u nás plný dvůr, u nás na dvoře tenkrát tekla stále voda do cementové nádrže, v ní napájeli koně....´´ http://kronikaminaru.blog.cz/ Koho by to zajimalo tak se koukněte je to pěkné počtení ;-)

Zdravím všechny, jsem ze Šumperka a teprve začínám, (od 05.2014) Je mi už 62 roků a tak chodím po okolí zcela sám, detík mám tesoro silver umax special, nějaké nálezy už mám, např. stříbrného France Josefa r.1872, nějaké měďáky z té doby atd... Byl bych rád, kdyby se našel někdo v okolí, se kterým bych mohl vyrážet do terénu a který by mi poradil, jak na to, čeho se vyvarovat apod. A komu by nevadil můj věk.... :-)

Nazdar vledy.
Zapomněl jsi dodat-jsem raní ptáče. To já jen ze je 5.28 a vloženo před 4 hod. :-D
Rád poznám dalšího kolegáčka z okolí(jsem Kamenná),ale teď mám fofr se senem.
Písni mi na homolakamenna19@.seznam.cz ať mám kontakt.

Ahojte... Jsem nováček co pochází z Uničova a teď bydlí v Libině... někoho na zaučení a hlavně společné hledání bych přivítal :-)

Ahoj , tak to sme sousedi a do Libiny občas na hledačku přez kopec zavítám :-D Tenhle víkend sice musím makat, ale určitě se můžem na některej domluvit .Bohužel jen neděle po obědě .
když tak písni na mail 239martin@tiscali.cz

Libina,nédelší dědina co znám :-D

Si piš ! :-D :-D :-D
Jak to říkal Burián ,,ten vlak je tak dlouhej ,že všichni myslijou,že už je konec ..... :-D

To jsi ještě neprošlápnul Mosty u Jablunkova. :-)

to sem ještě nezkůšal ;-)

Měl bys to vzít na Plinkót :-)

jednó jo , sem tam znal jednu kočénu :-D

Musi ale davat pozor na ruzne podvratne zivly, lidi nejsou cim se zdaji byt, jak psal nedavno Elmara, mnozi na sebe berou mimikry, napr. clenove nabozenskych spolku na sebe berou mimikry krizencu ruznych zvirat a mysli si, ze zustanou neodhaleni 8-)

Musi ale davat pozor na ruzne podvratne zivly, lidi nejsou cim se zdaji byt, jak psal nedavno Elmara, mnozi na sebe berou mimikry, napr. clenove nabozenskych spolku na sebe berou mimikry krizencu ruznych zvirat a mysli si, ze zustanou neodhaleni 8-)

Ok. Taky toho času moc není. Něco málo jsem tu našel, ale žádná sláva :-)

Je tam nějakej slušnej podnik na bydlení? Na jídlo? A nějaký bahno, tedy lázně? Hodláme si dát relax, a spojíme to s hledačkou a večer s pivkem.

Bahno tam urcite je a taky so tam smradlavy koupaliste, kde je zarucena chemicka reakce 2Ag + H2S ---> Ag2S tak si tam mozes ocernit svoje Agecka :-D

Neblbni, neleštim je, nejsem jetel. :-) Mimo těch lázní v Lipový a v Jeseníku, je tam ještě něco typu wellness hotýlek, leč nejlépe s tim bahnem :-) ?

http://www.navstivtejeseniky.cz/lazenstvi-a-wellness/wellness?strana=1 :-D Umím jenom vložit odkaz, až na zvýšený cukr a maglajz v hlavě mi zatím zdraví slouží, tak se regeneruju na vlastní pěst. Jsem z Valašska, tam je lejno, žádné bahno, práce a myslím, že ani v zemi toho moc neleží...holt chudý kraj - v minulosti, současnost je taková jaká je a budoucnost, to je velká neznámá, ale moc růžově to nevidím,. :-/ :-)

Supr. Diky. :-)

No to mám štěstí, že kočkopes na to vůbec nevypadá :-D :-D

Zdravím Šumperk a okolí tak jak vám jde letošní hledání?

No zatím hledám volnej čas :-D :-D :-D

Taky zdravím.A tak já chodím 3/4 roku a zatím jsem spokojen :) .Chodím v průměru 1* týdně :-)

http://sumpersky.denik.cz/nehody/jarni-tani-na-drozdovske-pile-vyplavuje-munici-20150318.html

Tak co pánové? :-) Jak vám jde hledání? :-D

Sakra není čas :,-(

Jak to? :-O

Čau děcka, co kolem Jeseníku, lázně, už to tam někdo z vás rozkopal? Nálezy? ;-)

Ahoj, kolem města Jeseníků asi myslíš, což?
Někdy se musím přemoc a vyrazit autem z té naši placky do podhůří Jeseníků.

Jojo už jsem a nevim kam vyrazit

Sewa lidi ... tak jsem si řekl že zkusím taky napsat sem a najít nějakého parťáka co hledá rád hlavně sám, ale občas (třeba jednou za měsíc či tak) by šel s parťákem.
Jsem ze Šumperka ale nemám problém jezdit hledat občas až k Olomouci a samozřejmě i na druhou stranu - prostě do cca 60km od Šumperka. Dokonce třeba i jednou za čas dát pořádnej výlet až někam na celodenní hledání na Jižní Moravu apod.
Hledám spíše někoho "mladšího" kolem 30tky - sobě "rovného." Na pokec o pauzách mezi hledáním je ideální, když bude věkově na tom podobně - větší šance, že bude mít podobné zájmy, kromě hledání, jako já. Kromě historie se věnuji hodně sportu, airsoftu, nějaké ty PS hry, a vše možné. Tak zatím lovu zdar a piště kdyžtak SZ 8-)

Čau ve spolek, najdu tady ještě někoho na občasnou hledačku kolem šumperka ? :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru