Šipka

Nalezeno asi před 3 roky. Hodil jsem ji do muzea v HK. Pardon mám už jen dvě fotky. Cca 3,5 cm. Moc je potěšila, je krásně kompletní.

Kategorie artefaktu

Identifikovaná kategorie:
Názory uživatelů: Štípaná industrie (7 názorů), Doba kamenná - paleolit a mezolit (1 názor), Doba kamenná - neolit a eneolit (1 názor), Jádra (1 názor) mustang: Štípaná industrie, Kleo: Jádra, Dobyvatel: Štípaná industrie, Kapsa: Štípaná industrie, 123Martin: Štípaná industrie, jarkan: Štípaná industrie, cobasico: Doba kamenná - paleolit a mezolit, poustevnik48: Štípaná industrie, z5: Štípaná industrie, Freshman: Doba kamenná - neolit a eneolit

Přihlaste se a pomozte určit tento nález.

Fotografie

26 hlasů
26 hlasů
zobrazeno:
1481x,
komentářů:
13,
nálezce:
z5 z5
vyfotografováno:
8. prosince 2002,
vloženo:
14. března 2019

Komentáře

Ta je parádní, pazourková ;-)

Perfektní a co ti řekli?? ;-) ;-)

Ta je pěkná 👍 já bych si ji dal na krk jako přívěsek 😁

pěkná. za palec. :-)

Ahoj, dle opracování mezolit, 8-10 před n.l. prý se sem dostala s táním ledovců. Tedy asi. Na krk bych ji nedal, byla opravdu hodně ostrá, a neodpustil bych si zničení krásného zakončení šipky. Většinou se najde jen ten hrot.

👍 8-)

Gratulace super nádherné mega nádherné ;-)

Ahoj, děkuji, nalezeno v HK slatina, donesl jsem to ji do muzea s tím že jim ji nechám, ale že se s ní musím ještě aspoň týden mazlit. Jeden z mladší muzejník mi povídá, chceš na ni delerak jako že sáček. ;-) Našel jsem ji při zakládání koprolitu.

Ta je jak vino :-) ;-)
Tichá závist 8-)
👍

Děkuji, ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru