1300 mAh do detíku? Vydrží to?

Zdravím mrcasníci.
Řeším takový problém.Už asi 3x mě vypekl nabíjecí akumulátor od GP. Je to možná smůla (třeba jsem natrefil na špatný kousek nebo to nechápu). Každopádně mě to bylo opravdu záhadou. Dlouho jsem pátral, psal jsem maily atd. Nedávno jsem dostal odpověď. Ve stručnosti : akumulátory které výrobci nabízejí jsou v cca 80 % takové akumulátory, které se expedují zákazníkům tehdy, když co nevidět má vypršet jejich životnost. Baterek a akumulátorů je na skladech spousta.Lehce se pak může stát, že takovýhle akumulátor detektor prostě vysaje pod hranici, kdy už nejde nabít.Když náááhodou ho nevysaje detík, tak nabíječka která má funkci samovybíjení.
No dost hanění.
Mám dotaz. Když dám do detektoru místo 9V baterie nebo 8,4 V akumulátou takový akumulátor, který má sice 8,4 V ovšem 1300 mAh. Voltáž je sice stejná, jen ty mAh aby to nešlo do kopru. Nemáte s tím někdo zkušenost ?
Předem díky za rady.

v kategorii Nezařazené, založil Zelenejmozek 30.7.2011 15:10

Snese i 2700mAh to je kapacita jde o těch 9v ;-)
Někde to tu je popsaný myslím,že Cabraka na nějaký cibole to taky měl musíš to pohledat ;-)

Super
Diky za info, jdu to dohledat. Kdyby ještě někdo měl nějaké info dejte vědět 8-)

Ahoj,
kapacitou je podmíněna výdrž baterie,nikoliv voltáž.
Terdy čím větší kapacita 2700,jak je již uvedeno,tím větší doba provozu,než poklesne hladina pod unosnou mez a baterie hlásí stav vybití.

Co popisuješ s bateriemi GP,mám stejně špatnou zkušenost.
Již několik kusů po cca 5-ti nabíjecích cyklech jsem vyhodil.

Osvědčilo se mi Sanyo či Enelope - ty jsou výborné,nemaají takové samovybíjecí schopnosti a dlouho drží plnou kapacitu.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru