Detektory kovů Nokta

Vlákno pro uživatelé detektorů kovů Nokta.

založil Elmara 20.11.2015 14:30

Ahojte, mám takú skúsenosť no..
Kúpil som dohladávačku Nokta Pointer 2015.
Hneď prvý deň ako som ju kúpil, išiel som ju vyskúšať večer, po 10 minútach na nej odišla LED dioda a prestala svietiť.
Išiel som do predajne kde mi ju pán predajca ochotne vymenil za druhú.
V tej istý deň som sa vrátil na pole a situácia sa presne zopakovala a po 10 minútach zase LED dioda v prdeli.
Ochotný predajca mi ju zase ochotne vymenil už za tretí kus.
Tento tretí kus používam cca 2 týždne, LED dioda svieti, ale v piatok a už aj včera som si všimol že dohladávačka nejak blbne. Zapnem ju. Držím ju špičkou smerom hore, svieti a je ticho. V ruke nedržím absolútne nič, otočím dohladávačku o 180 stupňov a začne vibrovať aj signalizovať ale v prítomnosti kovu sa nenachádza.
Tak som vybral bateriu a zase ju naštartoval, chvílku išla normálne cca 10 minút a potom zase presne ten istý scenár.
Špička smerom hore, je ticho, otočím o 180 stupňov a začne aj vibrovať aj signalizovať.

Po tom ako som kúpil už tretiu tú istú dohladávačku a prvé dve sa pokazili okamžite, si pripadám ako totálny pako a je mi aj trápne volať predajcovi, je možné že takto blbne sem-tam dohladávačka a pritom je v poriadku? alebo by to stálo za opakovanú a tretiu reklamáciu?

PS: momentálne som ju skúšal vypnúť zapnúť cca 10 krát a aktuálne funguje.

PS2 : ak je dohladávačka povedzme pol metra od mobilného telefónu, môže práve ten telefon takto zblbnúť dohladávačku?

Zdravím vás,
ja som ten predajca :-)
Všeobecne sa doporučuje mať vypnutý mobilný telefón pri hľadaní, ale skúste na začiatok vypnúť dátové prenosy a ak to nepomôže, uberte na citlivosti dohľadávačky. Ak ani to nepomôže, kontaktujte ma telefonicky a preberieme ďalší postup. :-)

Ďakujem za odpoveď, dnes večer ju asi pôjdem vyskúšať a prípadne sa ozvem.
Som s tou dohladávačkou velmi spokojný ( kým funguje ) tak dúfam že bude všetko ok a rušil ju max. môj telefon vo vačku. :)

Viac testov citlivosti, viac skúšok a dohladávačka normálne funguje.
Tie blbosti ktoré robila čo som opisoval vyššie bolo na 99 % spôsobené nastavením maximálnej citlivosti a prítomnosťou mobilu vo vačku. :-) :-)

Super, jsme rádi, že se to nakonec vyřešilo :) Hezký den. TAcud

Nadhodil bych téma Nokta Golden King ?? Rád bych slyšel nějaké názory, nebo má dokonce někdo zkušenosti a je vlastníkem??

Zdar, nechce nekdo fungl novou sondu Mars Discovery 13"(33cm)???? Pro Nokta Fors CoRe. Dohoda jista

Zdarec je zde někdo kdo vlastní Makro Racer 2? Uvažuji o koupi a chtěl bych vědět jak jste snim spokojení.Zda je to dobrá či špatná volba? Dikec :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky