baterie GP 200 + nabíječka

Nemáte někdo zkušenost s těmito bateriemi a s jejich nabíjením? :-O
Mám je cca 14 dní a po dvou ciklech vybíjení na ,, chytré ,, nabíječce a následného nabití jsou naterky tak KO, že se nabíjejí cca 1 hodinu a v detíku vydrží tak 5 minut.
Už jsem psal klukům do eshopu co , nebo spíš čím to bude.
Jestli snad nabíječka je vymrskala až na nulu , že už nejdou nabít a nedrží si kapacitu ...nevím
Pokud někdo máte nějakou zkušenost s tímto problémem ..písněte prosím
Zdar a sílu

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Zelenejmozek 12.2.2011 20:14

Mě to chodí normálně :-/ baterii vybíjí pouze slot 2 to víš?1 jen nabíjí jinak ti neporadím pak jedině reklamovat ;-)

GP200-bez problému, před nabitím vždy vybít, vybíjí jen jeden slot, teď nevím který. Mám čtyři baterie a jednu jsem zk....l tím, že jsem ji dal na špatný slot a zmáčknul discharge, samozřejmě že se za chvilku dobila a od tý doby je KO, jak píšeš za hodinu nabitá a vydrží tak 15min...

Nabíječku včetně 4 ks aku mám již více jak dva roky a bez problémů. Pouze se liším v tom, že aku vybíjím pouze v detektoru a né v nabíječce.

Díky za rady.
Samo že vím o vybíjecím slotu ,, B ,, . Ačko je jen na nabíjení. Všechno jsem dodržel jak mám. No uvidím no..psal jsem maila klukům do Jílového. Počkám co mě odpovědí. :-D

http://www.paladix.cz/clanky/teoreticky-uvod-snaha-o-vymyceni-nepravd-o-akumulatorech.html

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru