Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Zeru zdar tak to sem dnes skoušel podle tvé rady a pipalo mi to na vše lopatku krožky od bot asi mám špatný zero je fakt že tam mám mars diskaweri možná tim to bude že to bere dik za odpověď

Zkus si nastudovat manual ;-) a uvidíš jak to bude hned fungovat,je to děs.

Nevím, zdá se mi, že to nedělá nic.

Tak si zkus zakopat pár cílů a laboruj nad nimi a zkoušej různé nastaveni a uvidíš ty rozdíly

Zkusím...
Třeba se mi stalo i to, že se det, jakoby sekl. Dal jsem volume na max a jen to jemně vrnělo jako u železa, ale i přes max. hlasitost hrozně potichu. 5 jsem ho vypl zapl a nic. Pomohlo až to, že jsem vytáhl baterku a dal zpět. Nevím čím to bylo, jestli špatný kontakt na aku. Stává se to?

Mi se něco podobného stalo, ale bylo to asi slabými baterkami. Nebyly ještě úplně vybité, ale už jim asi docházela šťáva. (ale vydrží fakt hodně - těch 20hodin určitě!) Nabil jsem je a vše bylo OK. Potenciometry fungují - vyskoušej to jak radí Karlos76. Já osobně chodím většinou v all metalu v základním nastavení a jen si to podle potřeby lehce doladím. Např. je někdy třeba ubrat trošku na citlivosti aby byl detík stabilnější apod. Jinak Zero nemá chybu! V této cenové relaci patří určitě k těm nejlepším! ;-)

Baterky byly nabité... spíš asi nějaký horší kontakt a proto to udělalo. Jinak jsem s ním nad míru spokojený, jen budu asi potřebovat i dohledávačku :-/

Prodám LP ZERO 23, kupované zde cca před dvěma roky, chozené relativně málo, bez škrábanců... Cenu nabídněte :)

ZA 4000 kč ?
;-)

Zdravím kolegové mám dotaz chtěl bych koupit cívku 2D Spíder určitě jí někdo používá tak prosím
o informace. Přeji krásné zážitky a chovejte se v přírodě uctivě byla tady dříve. :-D :-D

Nazdar kluci. Máte nekdo na Zeru civku MARS Goliath? Ak jo, jste spokojený? Je lepší než základní 30 ?
Dekuji

Ja chodim s Tigerem od MARS a maximalni spokojenost co se do hloubky tyce tak co jsem zkousel tak +5cm bych se nebal rict a presnost naprosto uzasna .... jinak misto Goliase bych radsi koupil Discovery.....tu chvalej vic jak toho Goliase :) anebo taky toho Tigera , ja jsem max. spokojenej

Ahoj všem, nikdy jsem detektor nedržel v ruce a mám chuť začít. Vybral jsem si Zero. Doporučíte mi ho?

zkus se podivat tady po foru, je to tady psany porad dokola, neber to jako napadani, ale fakt staci hledat

Ušetři mi prosím čas a hledání, mám připlatit a jít do GM4?

To je opravdu dost těžké. V podsatě záleží taky trochu na tom, kolik budeš dávat koníčku času. Pokud by to měl být každý možný víkend... asi jo ;-)

na poklady ;-) zase jeden z těch , co myslel , že hledáním zbohatne a když zjistí , že je to vlastně ,,práce rukama " a eště ji musí dotovat ze svého, tak nemá čas ;-) :-D

Tak každý volný víkend učitě ne, ale jaký je mezi nima vlastně rozdíl?

no rozhodně tam bude výhoda ručního odladění půdy ;-)
Ale osobní názor můj je , že když začínáš a nevíš nic o detíku , tak si zajdi na prodejnu osobně domluvit a hlavně ohmatat a vyzkoušet . Pro začátek bych bral zero , pokud nevíš jak moc tě to hledání chytne , tak bych zase do toho nevrážel hned hafo peněz ;-) prodat a koupit můžeš vždycky . Navíc zero můžeš taky vytunit lepší cívkou ;-)

Jo na prodejnu se chystám, koukám joeblack, že jsme krajani Olomoucko

Ne určitě nejsme . já patřím Peggy a ty za velkou zeď :-P :-P :-P
a ty si od kál krajane ? ;-)

Ja su z Přerovska 8-)

tak to si na opačné straně ;-) já Uničovsko 8-)

Akorát nevím, kde tu byla nějaká ta bitva. V Předmostí jen nějakej ten mamut. :-D

je tam bohužel i moje tchýně (staročesky svegruše), doposud však není zakopána, zjeve takže Přerov jak je ten svět malej :-D

Tak jsem dočetl celých těchto 14 stránek a vypadá to , že Zero je za ty prachy asi fakt dobrá volba ;-)

Zerem chybu neuděláš mel jsem ho taky dobrej to stroj. Pak jsem pořídil gm4 .Podobný detiky ale rozdíly jsou. První váha Zero je lehčí ale ne zas o moc ale je to trošku znát. Gm4 a manuál jednoznacne výhoda pokud je dobře odlazeno maká stabilně a naprosto presně. Gm4 si nechá na většině půd líbit i citlivost kolem 9 bez stěbetání .GM4 o nějaký ten hloubkový dosah více ale není az tak zásadní.Většinu toho co najde gm4 vezme i Zerouš. Jak bylo řečeno Vem na začátek asi Zero a když Te to chytne hodně, stejne pak půjdeš a koupis zas něco výš. ;-)

Ještě upresnim ta nizzsi váha u zera = výhoda oproti gm4

Zero je lehčí a GM4 má zem, každý má svoje :-) no ale kdysi se třeba u starých Whitesů ta zem přidávala a nevím jak moc by to dalo práce, ale třeba by se ta zem dala na Zero dát.

přidám pozitivní informaci k Zeru 30 ;-)
V pátek dostalo opravdu na prdel ( a to obrazně i doslovně ) a musím uznat že obstálo na výbornou . sice nálezy nic moc ( ale za to může spíš asi slivovice) ,ale od rána celý den bez vypnutí na osmičce a hlasitost na dvanácti hodinách bez sluchátek a v baterkách žádný problém. Trochu sem s ním párkrát třískl o strom či pařízek( v tak hustým lesíku to jináč asi nešlo) a taky žádný problém a když sem se pokusil sejít ( teda přeběhnout ) trochu hlubší úvoz , ale postavil se mi do cesty protilehlý břeh, tak sem ho pod sebou docela hodně nešetrně přimáčkl o:-) , ale zase žádný problém a hledalo se dál ;-) Dnes sem ho po pátku vytáhl zase provětrat lehce a zjistil sem , že při zalehnutí a zdlouhavém pokusu se z něj zvednout sem mu trochu pozměnil tvar loketní opěrky (stačí nahřát opalovačkou a vrátit tvar ) ,ale nic neprasklo . No a ovládací panel je taky lehce vyosenej z původního uložení o:-) , ale ani to nezměnilo schopnosti detektoru hledat ;-) Dnes sem ho teda i v tom stavu provětral ale lokalita na prd a nic moc nálezy . jen vím že hledá stále dobře , protože v suché ( hodně suché) půdě , v lese po odkrytí hrabanky mi stále dokázalo najít patnáct cm v zemi ukrytou včelku do malorážky . Což mi na jednu stranu udělalo radost, že opravdu funguje ,ale na druhou sem ho chtěl za to ohnout eště víc, protože takovou prťavost hledat v tom množství vykopané hlíny mě moc nebaví ;-) Tímhle chci poděkovat konstruktérům, za to že myslely aj na nás občas upadnuvši hledače 8-) ;-)

kopyto není třeba nového zera . To co mám je snad nesmrtelné a po pátečním držkopádu si ho asi už nechám na vždy ;-) je to docela hodně odolnej stroj a navíc hledat umí ;-)
Ještě by mě zajímal Servuzův úhel pohledu na ten zatěžkávací moment , kdy sem mu asi na chvíli zmizel pod zem , když zrovna kopal půlmetrovou díru a já se šel právě na to podívat ;-) 8-) :-D :-D

zdravim mam c6 ku a rozmislam ci nekupit ktomu lp zero kvoli lepsimu dosahu nevim ci jeto dobra volba kopete stim vela zeleza ci nieee

vela ,vela . Mi železo hledáme cíleně 8-) ;-)

no vjemmm ze hledame cilne ale ci taki bordel zeleza co nehceme vikopattt a ten dosah este zaujimal prosimta

ten bordel si prostě musíš nachodit a naposlouchat . časem poznáš sám ,esi kopat a nebo ne ;-) No v lese kopu stejně všechno ;-)
Dosah je opravdu neskutečnej u tak levného detíku doslova snovej 8-) ;-)

No co nechceme kopat nekopem to da rozum, krom teda ruznych barevných bordelu jako zavařovačky a podobně takže to s Tim železem moc nechápu....a dosah je u Zera dobrej. Prostě za tu cenu super detík.

no to zelezo som mislel akoze kovane zhebiki a take veciii

Tak už mi taky rupla spodní tyč dole u cívky! :-( Lehce jsem zavadil o maličký pařízek a bylo to. Venku bylo sice něco málo pod nulou, ale myslím, že to nemohlo tak zkřehnout. V tom lomu jsou vidět nějaké vady jako by bublinky. Zero nemá chybu, ale toto je asi jeho slabina. Vím že nejsem první komu se to stalo. Už jsem si objednal novou. Tu starou zkusím nějak opravit a vyztužit. Snad se to nějak povede. :-/

nechápu 8-) Mám zerouše téměř od začátku jeho prodeje a teprve teď mi odešel kryt cívky . Chodím i v mrazech dost vysokých a nikdy nic nepovoliloa ani neprasklo a to s ním v lese mlátím pořád o něco ,když teda na něm zrovna neležím po pádu . Naopak ty údery co snese sou neskutečný a dají se s ním bez problému odhazovat celý velký haluze ;-) Za mě je to nezmar detík 8-) ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru