Detektor kovů LP ZERO a LP ZERO II

Zkušenosti hledačů s detektorem kovů LP ZERO I a LP ZERO II

Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO I: Návod LP ZERO I
Návod pro detektor kovů Golden Mask LP ZERO II: Návod LP ZERO II

Testy detektoru kovů LP Zero: Testy LP ZERO
Odkaz na stránku s detektory LP ZERO: Detektory Golden Mask na LP

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.6.2014 23:17

Rozhodně ho pošli klukům do servisu . Za pár dni ho máš opravenej zpět . Jsou opravdu dobří a hodně rychlí ;-)

Mam ZERO se základní cívkou 23 cm a hledám většinou mince tak mne zaujala ta cívka 30 2D
spider na zero

Bere je perfektně . Aj malinký prtavce bere dostatečně hluboko a hlavně dost jistě 8-)

Teď sem byl asi 3krát s Tigerkou a je fakt suprová,asi zkusím menší test. Tiger vs 30 2D ,ale už teď si myslím že např. 2Heller ta Tigerka dá tak o 1-3cm hloubš,ale zatím jen domněnka,ale určitě tu Tigerku můžu doporučit.PS: ať vám to v té zemi pěkně pípá ;-)

Zdravím všechny, mám takové dilema a nemohu se rozhodnout. Zkusí mi někdo poradit? Nemohu se rozhodnout mezi Zero 30 WS a Cibolou. Hledám hlavně spodek jižních Čech a spodek vysočiny ( Třebíč, Jemnice, Slavonice, Dačice, Jindřichův Hradec, Znojmo a hlavně 2 WW. Co by bylo lepší? Děkuji za nějaké postřehy.

Tak nikdo neporadil, tak jsem tady koupil dnes zero 30. Lovu zdar :-)

s cibolou nemám zkušenost , takže nemožu radit , ale ke koupi zera můžu pogratulovat , je to dobrej krok ;-)

Díky taky si myslím. ;-)

Zdravím zeraři měl bych dotaz mám LP zero 30 a blbne my cívka už je přez dva roky stará a dost omlacena :-( takže si chci pořídit novou. Kterou by ste my doporučili ? Přemýšlím o Mars Tiger nebo Discovery ;-) za každou radu budu rád díky 8-)

Jestli je ještě splašíš , tak obě sou dobrá volba ;-)

A která by byla lepší na mince na louky a lesy ? Inak koukal sem a ještě je máj obě :-)

tož já nevidím, že by měli nějakou skladem tady na LP 8-)
Ináč ta discovery je hodně dobrá , ale jinak už v nich moc velkej rozdíl nehledej 8-)

Joo všimnul sem si že tam máj napsáno na cestě až teď :-/ tak sem jim napsal a uvidíme jestli ještě budou mít ale :-) ale máj je na detektorech zipsy ;-) inak díky půjdu do ty discoverky :-D

U Habánů sem je taky ještě viděl 8-)

Zdarec, Discovery mám, a je super.. :-) ;-)

Zdravím

Měl bych takový dotaz na dlouhodobější uživatele Zera, sám chodím s gm4, kolegové měli LPZera.

Tento dotaz se týká jedné situace v terénu cca před rokem. Našel jsem v lese pod mohutným bukem plastovou krabičku plnou mincí (byly to mince nové, nedávno zakopané - zhruba 250 mincí).
Signál této krabičky byl brutální, nešlo ho nepřejít (GM4pro). Hloubka trochu přes půl metru. Krabičku jsem doplnil o pár 2hellerů a botovou přezku. Zakopal jsem ji zpět na její původní místo a zavolal jsem "zeraře". Můj detektor stále hlásil "lahodnou barvu při 18kHz i 8kHz"

V akci byla 2 zera. Jedno s malou cívkou a druhé s velkou. Přes velkou snahu a všelijaké nastavení jejich detektory nezahlásily nad cílem ani ton.

Otázka tedy zní - Proč detektory nezahlásily ton nad cílem.

Mohly být detektory porouchané?
Špatní uživatelé?
Automat. odladění?
Je zero vhodné do lesa na depoty?

Dík za odpovědi, vrtá mi to už dlouhou dobu hlavou :-)

Lorne podle mě je to tím,že GM4 je o kousek lepší,vidí hloubějc a jasněji ;-)

Dovolím si nesouhlasit, mé nejstarší Zero mělo jasnější signál než GM4 Pro W. Nemohu si pomoci o:-) . Holt i u detíku je to kus od kusu stejně jako tomu je u naprosto jiných výrobků stejného názvu a stejného výrobce (např u dřev na stolní tenis . ;-) ). Někdy je to to co kus, to originál :,-(

Já mám klasiku bez ProW A POD,ale jak píšeš kus od kusu,ale že by to neviděly dvě Zera to nebude špatnejma detíkama.... ;-)

Nevím čím to bylo , ale tohle by moje starý zero rozhodně nepřešlo . Kopal sem menší cíle hlouběji a obyč plechovku v té hloubce najde i žluťák 8-)

Tak,tak 8-)

Zdravím chlapi.Na starý kolena jsem se zbláznil a pořídil si Zero 30 ws, nemá s ním někdo nějakou zkušenost jak třeba pracuje bez sluchátek nebo naopak s bezdrátovími sluchátky a co je lepší,Jsem úplný začátečník a tak scháním informace.Něco jsem si tady přečetl ale o ws toho moc není.Budu vděčný za každou dobrou radu. Není tady někdo ze Semil nebo okolí. Díky

Lubane ....se Zerem můžeš ležet na gauči a stejně najdeš :-D :-D :-D :-D
tvl...sám sebe jsem pobavil :-D :-D

Zdravím. Pár týdnu jsem s WS chodil. Lépe se hledá s těmi bezdrátovými sluchátky, tón s informací o předmětu je znatelně jasnější a nepřejdeš slabší signál, navíc na sebe v lese neupozorníš. Obavu z toho že neuslyšíš co se děje kolem tebe mít nemusíš, ta sluchátka jsou fajnová v tom že dobře slyšíš signál i okolí ;-)

... jo a další bonus: díky sluchátkům v zimě nemrnou uši což je fajn :-)

Diky za info,doufám že mě to bude bavit ,zatím studuju staré Millerovy mapy a nějakou literatůru a už se těším až vyrazím ven. Dík

Přeji fajn tón a ještě lepší kop ;-)

Ahoj
Chtěl bych se zeptat jakou máte zkušenost z teplotou u zera. Zdali je možné že při teplotě lehce pod nulou má zero vyrazné prozvuky až je to nato, to zabalit a jít domu i při snížení sensitivity.mám ho cca 3 roky a zatím jsem do posud nic tak šílenýho nepozoroval. Má domněnka je že by to mohla být oxidace, kabel cívky nejspíš také ne.když zvednu cívku do vzduchu hýbu s kabelem tak je ticho ale priblížím k zemi pohnu civkou tak hlásí barvu.také se mi stává pokud palec položím pod knoflík sensitivity ozve se tón (barva) to bude nejspíš na servis.zrovna když začiná být venku fajn. Díky za Vaše názory.

Chodil sem se zeroušem i v -12 a nebyl žádný problém . Nemáš někde narušenou cívku ? No rozhodně ti tu prohlídku v servisu doporučím. Je to dobrej stroj a byla by škoda ho odepsat ;-)

Za ty peníze je to vážně mašina! Ale o tom už bylo psáno už hodně. Na cívku kouknu ještě jednou jestli jsem něco nepřehlíd.A teď jsem si vzpomněl že když strkám ruku do loketky pod suchý zip tak ty prozvuky se objevují taky. Asi na nic nepřijdu, tak zajedu do Jílového, vždyť si to zaslouží po třech letech pouhého nabíjení a občasného odbahnění.

Skontroluj konektor na kabelu od cívky do jednotky . Musí být opravdu utaženej . stačí pár desetinek povyteženej ten konektor ven a nebo jen volnější a dělá to peklo . 8-)

Jj v terénu několikrát kontrolováno fest dosaženo následně doma kontakty lehce předpruženy. V neděli bylo u nás celkem mrazivo cca -8 po chvilce chození začal dělat caviky. Vylezlo sluníčko které má už docela sílu chvilku na něj svítilo a byl v pohodě za chvilku se schovalo a začalo zase peklo. Zítra bude čas, tak vše co půjde tak důkladně okouknu. Kdybych věděl alespoň hodnoty na cívce které by se měly naměrit.V neděli by měl být čas na pole tak uvidím co to bude dělat když bude výrazně nad nulou.

Tak všechno vypadá O.K. jen by mě zajímalo co dělá detektor bez cívky.vůbec si nemůžu vzpomenout.určiťě jsem to někdy zkoušel,ale mám hrozného hosipa.

není nic jednoduššího , než ji odpojit :-D :-D

Bez cívky se s ním těžko hledá .....leč není to nemožné , a dělá se to tak že se detík celý složí krom tá cívky a tyčí se píchá do země , pokud se narazí na odpor je nutno kopat , je tam zřejmě nějaký předmět ...a možná i kovový , lze to použít pouze na hledání větších předmětů o diskriminaci nemůže být řeči a také tak lze hledat pouze v měsících kdy není zem zmrzlá či vyschlá .......Hodně zdaru :-)

:-D :-D :-D pobavil jsi :-D

No teď na to koukám . Jsem vůl. Takhle JohnDeeere super návod :-D.
Myslel jsem když odpojím cívku a zapnu detektor ,tak jestli bude sticha nebo zvonit.jde mi o to abych vyloučil špatnou cívku nebo detektor. . vážně nechci hledat bez cívky :-)ale bylo by to zajímavé leč zkoušet ani nebudu.dík.

Zdravim panove (a damy), chystam se poslat do sveta me oblibene Zero WS30, koupene loni na jare (jeste v zaruce). Celou dobu chozeno s obema kryty, neomlacene, velmi zachovale. Prechazim na jinou znacku a mit doma dva detiky mi prijde zbytecne. Predani nejlepe osobne Plzen, Plzen - jih. Cena kolem sedmi tisic, pripadne dle domluvy. At to pipa:)

Ahojte, rozmýšlal som o tom že si dokúpim bezdrôtové slúchadlá k LP ZERO 30 a chcem sa vás spýtať či sa mi to oplatí a ak hej, viete mi niake doporučiť.
Ďakujem

Musel by jsi si koupit taky vysílač. Klasický zero ho v sobě nemá.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru