Detektor kovů Nokta Impakt

Vlákno pro majitele detektor kovů Nokta Impakt

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 19.8.2017 13:32

Ahoj, nechodil jste někdo před tímhle detektorem core, gold nebo relic? Zajímalo by mě, jak je oproti nim vyvážený a jak je příjemný do ruky. Brácha má core a ten je vyváženej naprosto fantasticky a nedělá mi problém s ním chodit 5 hodin denně. Já mám chvilku etrac a né jen že se mi ho nějak nedaří zkrotit, tak mi může po dvou hodinách upadnout ruka, i když ho mám zkrácenej a chodím s ním na nataženou ruku a škrtám si špičky. Uvažuju, že bych to prodal a koupil impakta... Díky

Mám Noktu Relic i Impact a chodil jsem s Minelabem XS.Minelab mi dával zabrat jako práce s motorovou pilou.Relic je v pohodě.Impact je trochu těžší na cívku.Nosím ho v levé ruce,pravou mám po operaci,ale několik hodin není problém.

Mám Noktu fors gold,váha 1,8kg,na svoji hmotnost je parádně vyvážená.Nemám problém s ní mávat 5.i více hodin a to mi za chvilku bude 70.let.

Nazdár Noktáci;) Jak stě s Impaktem spokojení? Mám ho cca 3 měsíc a nemůžu si ho vynachválit...Jediné minus že se drobet mrcha pronese ;)
Díky za vaše odpovědi, ať vám to pípa:)

Zdravím. Chtěl bych přejít ze simplexe právě na impact. Měli by jste ve vyktnout na tomhle detektoru? Zajímala by mě taky výdrž baterie a celkově pozitiva a negativa. Díky :)

Zdravim neví někdo jestli na inpacktu sparuji jiná bezdratová sluchatka než original nocta grín děkuji

Ještě by měli jít červené od nokty ale jiná spárovat nejspíš nepůjdou. Jedině vyzkoušet externí vysílač třeba od Mars ale jak to funguje nemám zkušenost

nakonec jsem koupil zelene od nokty a zatim parada , diky za odpoved

Minelab Vanquisch 540 nebo Nokta Impact? Na váhu prdím, silný jsem dost :-D :-D Potřebuji větší info. Díky :-)

To asi i ti, kterým dotaz směřuješ. V ruce jsem měl oboje a výhody jsou všelijaké, dle lokality a potřeby. Ale obecně na Tvůj obecný dotaz: Pro univerzální použití Multi-IQ nemá konkurenci no.

Zdar impakťáci.
Mám dilema, rozpadla se mi základní cívka a ačkoliv se mi povedla opravit, tak myslím že už doklepává. Tak teď stojím před volbou jakou sondu koupit. Jestli opět základní nebo Tiger od Marsu. Opravdu je Tiger o tolik lepší než ta základní? Pokud máte zkušenosti i s jinými sondami, přehoďte mi svoje postřehy. Hloubku beru jako bonus ale daleko zásadnější je pro mě separace, zkrátka rád bych cívku co je tak na půli cesty ke všemu :-) díky za případné reakce

Ahoj Swomes, potom napiš co umí ten Tiger, já potom přidám co si myslím o Nell Thunder až bude k mání

Ahoj.
Jasně ještě se s ní trošku seznamuji, ale minuli týden mi potvora vytáhla 10 krejcar Františka Josefa I. z dobrých 20-25 centimetrů a viděla ji úplně na pohodu :-) zlepšení s ní určitě bude

Tak to je paráda,ono v ní je dost mědi,ale pěkných i 20 cm, pokud je pěkný signál

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru