Detektor kovů Whites Coinmaster Pro

Zkušenosti s detektorem kovů Whites Coinmaster Pro,

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 23.8.2010 17:56

Koupil jsem coinmaster koncem léta a zkušenost dobrá. Odezva okamžitá tříton perfektní, pin poit na dohledání paráda.Dosah na mince dobrý. Rozeznává kovy docela přesně.Pozor jen na Notch filtr, potom nereaguje na soc. koruny.Při továrním nastavení žádné falešné signály.

jojojo coinmastra muzu doporucit

coinmastera mam dva mesice a fakt dobry sem mile prekvapen :-O

no ja nevim obcas mi... ale jako dobry pár minci sem nasel ale ci nejaky poradny... :-P :-P :-P :-P

Máte někdo hloubkový set, respektive tu velkou SEF cívku? Zajímalo by mě, jak se s ní detektor chová v porovnání se standardní 9".

Ahoj potřebuju poradit mám možnost koupit použitý Fisher 1225x za 5000kč. Co si o tom myslíte? Nebo koupit nový Whites Coinmaster Pro? Co si o tom myslíte? Prosím odpovězte co nejdříve. Díky za odpovědi.

Ahoj zajímalo by mě jestly ho neruší ohradníky kamarád má Garrett Ace 250 a ma stím docela problémy

Záleží na tom s jakou sondou. Ta anténovitost je vždycky nějaká, vždyť ta sonda je vlastně docela slušná anténa....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru