Detektor kovů Whites MX5

Vlákno pro všechny hledače používající detektor kovů Whites MX5

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.11.2015 16:01

Tak kdo a jake zkusenosti s timto detikem? Za sebe mohu rict, ze me hodne prekvapil kdyz jsem nasadil ultimatku. ;-)

PŘESNĚ TAK MÁM HO VE STEJNÉ SESTAVĚ A NEMÁ CHYBU :-)) ;-)

Moc se o něm u nás nepíše a to je škoda :-( podle mě je to jeden z nejlepších detíků na mince a to už jsem jich pár měl ;-)

Tak poslední dobou na něm zkouším malou Sefku 8x6 a je taky dobrá ;-) a ještě porovnávám s M6 a jsou si dost podobný, ale MX5 má pro mě pár výhod. Hlavně dvouton a to, že mám dvoje rozdílny nastavení jedno v režimu coins, s kterým jdu a když potřebuji tak palcem klepnu na beach. Tam mám jinak nastavenou diskriminaci a citlivost, takže mám pod palcem dva detíky, no vlastně tři ještě almetal :-D

Ještě doplním, že hloubkově jsou zhruba na stejno ;-)

zdravimmm a aki ma dosah otom nic nepisete priblizne dosahi na mince a podobne

Je to dobry detektor a s ultimatkou super detektor.Proste v jednoduchosti je sila.Muze mi nasrat to reseni dosahu na soc. korunu,kdyz pokazde budou pudni podminky jine.Manzelka je s nim velice spokojena. ;-)

MX5 s Ultimátkou umí jít pěkně hluboko ;-) až se mě to občas nechce kopat.

no super uz aspon nieco vjem otomto detiku dakujem a nahodov na slovensku vlastni niekdo takito stroj skim bisom to mohol viskusat lebo uz nehcem kupit zase hlupostt

a zabudol som este ked je detektor dobrii tak nemusis za kazdu blbost kopat velke diriii

no veruuu davam ale ze preco nevim

kopyto ako vidim aj tisi uz par masiniek vimenil ten racer je dobriii

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru