Detektory kovů Tesoro

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Tesoro. Obecná výměna informací o chování detektorů v terénu.

Stránka s testy detektorů kovů Tesoro: Testy detektorů Tesoro

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 19.11.2015 12:48

Zdravim chtěl jsem se zeptat kterou sondu koupit ne cortese zda ultimatku nebo RDS

Ahoj za mne určitě ultimatku je to sonda prověřená a koukni kolik lidí s ní chodí a spokojenost.

Nabízím málo použitý detektor kovů Tesoro Cibola, standartní cívka + velká navíc (vysoká citlivost a větší záběr). Detektor kovů Tesoro Cibola je přístroj, který pracuje v klasickém pohybovém módu. Oceníte též dohledávací funkci, pro takzvaný pinpointing. Tato vychytávka umožňuje v podstatě téměř bezpohybové hledání kovových předmětů. Funkce pracuje v režimu all metal, který je doplněn VCO odezvou. VCO znamená Voltage control operation, čili výška tónu udává vodivost předmětu pod cívkou, a intenzita ukazuje na hloubku. Což je důležitá informace navíc. Tesoro Cibola má nastavitelné tři pracovní frekvence, které slouží k posunu v případě nějakého vnějšího rušení signálu. Detektor má také ovladač pro nastavení tresholdu. Ten není jen jednoduchým točítkem pro sílu zvuku, ale určuje pomocí řídící elektroniky intenzitu vysílaného, a tím i následně přijímaného signálu. Cena za vše 10000Kč.

kolik je to v eurach bratu zhanam us lepsi ja mam zacatecni chcem lepsi

Zdravím vás,mám na vás dotaz,Mám Tejóna a chci se dostávat o trochu hlouběji.Bude dobrá volba když ho vyměním za XP Gemaxx 2?

Rozhodně ne! Dokup ultimate 33 ;-)

Zdravím,nemáte někdo na prodej použitou sondu ultimate 33cm na Tejona?Předem děkuji za odpověď.

Zdravím. Můžu pustit tu ultimatku. Za 2000+ případně pošta. Fotku mám na bazoši, prodávám ji k lobu, ale klidně ji prodám i samostatně. Když tak více na clansman74@seznam.cz

cau mel by jsi ještě tu ultimatku ?

Dobrý den, všem lovcům pokladů !
Může mi někdo poradit ? Mam detektor Tesoro Cortes ULTIMATE, zde zakoupený před 3 roky, ale
mám neustále málo času, na hledání. Tak uvažuju o prodeji, je málo používaný, jeho cena byla
18 900,-. Jakou má prosím asi prodejní cenu teď ? Předem děkuji za případnou odpověď !
S pozdravem Honzis

Prosím o radu, potřeboval bych na Tesoro Vaquero nějakou lepší a asi i větší, než základní, sondu. Hledám většinou na poli a nějaký ten centimetr hloubky navíc by se mi hodil. Prosím poraďte, popřípadě i nabídněte. Předem děkuji

Ahoj nechtěl by někdo koupit starrej detektor, Tesoro Compadre má cca 8 let, nebyl moc používaný, funkční. Cena dohodou

Ahoj, dotaz na Elmaru, zmizely videa na naladění Tejona, mám ho tady koupený před pár roky, ale pořád marodím, teď nevím jak na to, prosím o pomoc. Dík

Zdar uz ses dostal k tem videiim na ladeni tejona?? Moh bys mi je poslat na sikora-jan@seznam.cz

Koupim tady od nekoho tejona do 8000kc?? vic investovat nemuzu

Mám doma volný Vaquero za 8.500,- Kč v bezvadném stavu, pokud to ještě řešíš.

Uz mam tejona, ale dik za nabidku

Uz ho mam doma :-D

Zdar odesla mi civka na tejonu kdo doporuci nejakou civku s kterou si tejonek nejvic rozumi??

Uz jsem sehnal tejona ale diky

Ahoj, nenašel jsem vlakno o detektoru Tesoro Mojave.

Zdar. Koukám po novém detektoru a nějak se nemužu rozhodnout. Přemýšlím jestli Tejon, či Cortes. Může někdo poradit? Co je v čem lepší? Případně osobní zkušenosti? Díky

Jsou to oba jiné detektory, celková jejich architektura je odlišná. Jde o to, na co se zaměřuješ, co je tvůj hlavní cíl hledání a v jakých podmínkách.

Zdravím,potřebuji poradit,chci lepší stroj,nevím zda se rozhodnout mezi cortezem nebo noktou fors core.Dík za radu.

Ahoj sháním sluchátka k tesoro tejon pokud by někdo měl na prodej.

Ahoj, mám dotaz, jaká bezdrátová sluchátka se dají použít k detektoru Tesoro EuroSabreII?

Dobrý den všem. Dostal se mi do rukou trochu starší kousek - Laser Power Max 2. Nemáte náhodu nekdo k tomuto detktoru nějaké info? Návod čí jaké se dají k němu koupit cívky. Vídel jsem i nejaké úpravy, kde byla dodělávána GB atd. Nevíte kdo by to byl schopen udělat? Díky.

Zdravím.Jakou cívku lze napasovat na DeLeona pro větší dosah??Koupil jsem ho zde už před pár lety.Taky bych se chtěl zeptat na nějaký trvanlivější zdroj energie k tomuto detektoru než je jen jeho 8 baterií.Díky za info.

Zdravim, prosim o radu jaky detektor koupit, do ted jsem mel MD 500, ale umrel. Rozhoduji se mezi Minelab X-TERRA 705 nebo Garrett ace 400i. Dekuji moc Kreveta.

X Terka 8-)

Diky. Asi rozhodnuto. ;-)

Ahoj Všem prosím o dvě rady..
Da se stišit zvukovej signal na Deleonu?
Přijde mi že to hrozně řve :-D pak každej o mě ví.
Koupil jsem sondu ultimatku je super ale přijde mi že menší cíl ma problem trochu najít.
Není na malé cíle lepši ta původní koncentrika?
Diky za rady

zvuk se dá regulovat jen se sluchátky, jinak na detektoru je na pevno
detektor má nižší provozní frekvenci + sonda je velká, tak broky brát nebude (možná jen povrchově), ale mince typu 10kr FJ, dá určitě na pohodu, určitě bude na drobné cíle lepší menší sonda, odzkoušej někde sám ne? ;-)

Prelep to papirovou lepenkou me to funguje.

Ahoj, poradil by mi nějaký majitel Tesora Silver Umax, jak mám nejlépe řešit diskriminaci na železo?
Včera jsem ji měl zapnutou celou dobu a nacházel jsem železo neustále. Jen jsem vždy pro jistotu ještě přepnul páčku na všechny kovy a pípalo to úplně stejně.....
Stejně jako když jsem přesunul kolečko na FOL a další diskriminace vpravo.
Mlčelo to až na 5c a Zinc myslim. Citlivost jsem měl na 8 ale i na 10..
Děkuji za rady.

u jedno tónu jako je silver si to musíš naposlouchat , pokud je to železo , tak se ti vždy na konci cívky ozve prozvuk železa , pokud to budeš zkoumat z více stran , tak na to přijdeš že je to železo. Pokud až tak moc diskriminuješ , docházíš o dost cílů. je porostě potřeba poslouchat. A ještě jedno , pokud je to hodně rezavé a ještě k tomu třeba kroužek , tak to vykopeš s každým detektorem.

Takže je lepší nechat diskriminaci vypnutou a kopat všechno?

Udělám si taky test se stříbrem, zlatem, mědí a železem....

vyplou ne , to se nikam nedostaneš , budeš na 1 metru třeba hodinu :-) https://www.youtube.com/watch?v=zAvSWt8OAhQ

No tak mně to dělá stejnej zvuk jak nad železem s diskriminací, tak nad železem bez diskriminace, tak je to rozbitý..... :,-(

Zdravím scháním ultimátku na Tejona kdyby někdo mel dejte vedet beru ihned :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru