Duch starého domu ?

Máte někdo nějakou zkušenost s nějakými tajemnými úkazy ze starých domů , popřípadě ve spojení se svými nálezy ?

v kategorii Lokality, založil fooffr 26.12.2012 22:14

Duchové lesa. Velmi rád chodím na procházky s detikem,cestou necestou kam mě nohy nesou. Jednoho dne jsem vyšel brzy ráno,akorát začalo svítat, když jsem došel na kraj lesa v Karlově. Všude byl klid jen sem tam se ozývalo pípání probouzejících se ptáčků.Nakoukl jsem do lesa,ale tam byla ještě tma a mlhavo což navazovalo na atmosféru tajemna a fantazie.Říkám si neboj jdeme do lesa.
Bát se můžeš jen zlých lidí.Obklopil mě les a šero v něm.Les dobře znám,ale co se dělo ten den
na to nezapomenu.Asi po deseti minutách chůze a hledání se ozval slaboučký signálek.Říkám si
kopat nebo nekopat ? Nějak se mi nechtělo,tak jsem šel dál,ale po pár krocích mi něco řeklo kopej.
Vrátil jsem se,rozhlédl se po okolí a začal kopat.Jak se jamka prohlubovala sílil i signál a moje obavy co vykopu.Náhle signál zmizel.jako kdyby tam v životě nic nebylo.Říkám si to jsem blázen,
nebo je něco špatně.Začal jsem tedy kopat hlouběji a asi po deseti cm se objevil podivný amulet o velikosti dlaně a s nápisem,sakra kolo jako hrom a nebyl žádný signál?Vzal jsem detektor a přejel amulet a ozvalo se takové zaúpění,že jsem to už znovu nezkusil.Štětcem jsem mírně čistil amulet a objevovala se písmena,která nedávala smysl.A začaly se dít věci!Zase se v podvědomí ozval hlas,nečti a zahrabej to zpět!Samozřejmě , že jsem to přečetl a dal do pytlíku.Koukám kudy vyrazím dál a v tom další zvuk podobný tomu prvnímu.Hrklo ve mě a pár metrů ode mě se jakoby z mlhy začala vynořovat postava.Nedalo mi to a ozval jsem se kdo jste?Postava jakoby couvla a ztratila se v mlze.Říkám si,to jsou snad duchové Karlova.No ale nebyly.Byl to hajnej,který zacvičoval štěně jezevčíka a ono se mu v tý mlze zaběhlo.Na cestě jsme se potkali a já mu vše vyprávěl.Oba jsme se zasmáli a v dobré náladě se rozešli.Vycházka skončila a já vyrazil k domovu.Doma jsem amulet vyčistil a zjistil,že písmena dají smysl jen tomu,kdo se v amuletech vyzná.Předal jsem ho do muzea znalcům,a proslýchá se ,že tam od té doby straší.
Čí pak byl asi tento amulet?


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru