Elektronická cigareta

Jelikož hodně času trávím po lesich s detikem tak jsem zvažoval elektronickou cigaretu protože nevydržím sedet a za chuze neni dobry kouřit natož když jsou velký sucha zvažoval jsem s tim seknout nadobro třeba toho pak projdu víc napište kdo s tim má skušenost zdravím všechny Brno :-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Sairus 26.1.2012 01:21

je to už starý vlákno, ale nedá mi, abych se taky nevyjádřil. osobně nekouřim, teda aspoň ne cigarety. ale něco jsem o tom čet a přišlo mi to dost logický, takže to dam i sem: http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1599-koureni-vas-muze-zachranit-pred-rakovinou-plic-.aspx co se el. cigarety týká, tak nejsem žádnej optimista. pokud by se to kouřilo jako cigarety, tak to možná míň škodlivý je (ale ještě jsem nečet žádný výzkumy ani studie, takže radši předpokládam to horší). problém je ale v tom, že kuřáci el. cigaret to tahají prakticky neustále. dokonce jsem jednou viděl kámoše, jak si zapálil obyč cígo a jak už je na tu elektriku zvyklej, tak to tim prokládal. v jednej ruce elektriku,ve druhej cigáro a střídavě tahal z jednoho i z druhýho :-D kdo má možnost, ať si vypěstuje vlastní tabák a má jistotu, že svoje zdraví poškozuje minimálně ;-)

Když už je tu i toto téma, tak také přispěji. Asi tři roky jsem se snažil přestat kouřit a hledal různé alternativy. Dokouřil jsem krabičku a za dva dny jsem kupoval další. Zjistil jsem, že moje vůle je fakt mizerná a tak jsem se začal oblbovat. Začal jsem si balit cigarety. Vtip je v tom, že když máte chuť, musíte si ji ubalit a na to není tak úplně pořád čas a ta cigareta není tak rychle dostupná jako v krabičce. Tímto jsem stáhl spotřebu za den na polovinu.
Začal jsem uvažovat o dalším oblbnutí a našel jsem si skvělou náhradu, kterou znali domorodci v Americe, Kateřina Medicejská, Napoleon a naši dědové... Šňupací tabák. Nikotin se dostává přes sliznici v nose rychle do krve a zažene chuť na cigaretu. Začal jsem kouřit jenom tak 3-5 cigaret denně a doplňovat šňupákem. .... Potom jsem so dostal na internetu k publikaci od spisovatele Allen Carr a přestal kouřit nadobro. Nez problémů, bez přemáhání. Nyní si dopřeji jednou za čas doutníček a nebo šňupací tabáček a netoužím po cigaretách... Všem tu knihu doporučuji. Je super žít bez absťáku a umět si vychutnat tabák i jinak než cigárkem...

když jsem kouřil ještě normání pyro cíga, tak se dalo hledat s cígem v puse. Ale ted s tou elektronickou to nejde, je těžký jak sviňa :)

když jsem kouřil ještě normání pyro cíga, tak se dalo hledat s cígem v puse. Ale ted s tou elektronickou to nejde, je těžký jak sviňa :)

mno ja jsme taky se premlouvla jak prestat kourit! poridil jsem si elektronickou a vubec mi nijak nepomahala tak sjem se na to vysral uplne a uz tyden sjem nemel v hube cigo :-)

tak to držím palec,já se jednou ožral tak že jsem druhý den myslel že chcípnu a takjsem ani nekouřila už je to 18měsíců bez jediného prásku 8-)

Zdravím zkuste někdo stránky willpro.cz cigarety jsou české a né žádné čínské svince :-P :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru