Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.7.2010 10:47

dík, dám na tvou radu

Nevěř mu,vždycky když spolu hledáme tak zmizí kopat depůtky a nás nechá na smeťáku paběrkovat bordel :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Proč rovnou neřekneš na rovinu, že s sebou tahám dvoukolák a rovnou z hledačky mažu do sběrnejch surovin? :-D :-D :-D :-D :-D

S plnou károu starýho železa :-D :-D :-D :-D :-D :-D

tak největší problém - jsou ohradníky, s ace musíš za horizont

To woko: Je to jak kde. Pravděpodobně záleží na nastavené pulsní frekvenci. ;-)

tak že jestli to dobře chápu tak détiky s jinou frekvencí ten problém nemají

Mam ho dva roky a zatím spokojenost.

Neví někdo o prodeji Gareta Ace 250? Díky :-)

4-chorche. Já o prodeji G Ace 250 uvažuji, ale zatím nemám vybránu náhradu. ACE 250 je 23 měsíců v občasném používání.

Tak mám objednáno.White Prizm IV 8-)

Mam dotaz uvažuji o zakoupení cívky DD 8,5x11 od Garrettu používá jí nekdo a jak hledá děkuji za reakce :-)

Sonda přidá jak na dosahu tak na pokrytí. Myslím že stejně jako 12x10 nebo 15x12 S.E.F jsou pro řadu Ace velkým přínosem. Nejenže detektor ve všech ohledech přidá, ale zároveň méně trpí na prozvuky. ;-)

Dekuji za spravu o civce a přeji hodně krasných nalezu :-)

Dobrý den.Jsem tu novej a potřeboval bych trošku poradit.Jakou cívku mohu dát na G Ace 250 abych trošku kopal.Muj kamrád má Rutuse,chodí po políčku stejném jako já s plnými kapsami nálezu a me to najde jen pár zlomku kovu a jednu minci.Mohu se pomocí lepší cívky dostat o kus dál?Nebo se mám poohlédnout po jiném detektoru.Moc dekuji za odpoved a přeji hezký den. :-)

Tak záleží co máš nastaveno,a když mrkneš o 3řádky víš,taklm máš odpověď na to jestli ti nová cívka pomůže.

No, a co myslíš, jak by sis odpověděl ty? :-) Asi detektor, že jo. :-) Tak to sem zvědavej taky.

ahoj,mam ace 250,chodim zo sondou 9x12",a chcem dokupit sondu 33cm ultimate.Je mezi tymito sondami velky rozdiel?

Ano, 2D ultimate je výkonem někde jinde a také citlivostí. ;-)

Ahoj budu prodávat safarko je v záruce dvakrát venku není na něj čas tak ať tahá poklady a neleží ve skříni lovu zdar :-)

http://www.youtube.com/watch?v=XpBAxqjYDQI&feature=related
tohle mě zaujalo místo vstupu pro jack tak dát zesilovač na repro není špatný jde oto že to nebude tolik pípat a přivádět tak pozornost málo kdo snese sluchátka pořád na hlavě

samozdřejmě že zásach do detíku je lepší až po záruce jen takovej dodatek

Max spokojenost, za tu cenu. ;-)

Zdarvím jsem tu noví a nemůžu se rozhodnout jaký detík si pořídit,nikdy jsem s detíkem nehledal ale už mám o tom něco načteno tak prosím Vás co už máte nějaké zkušenosti poraďte,cena do 7 000 kč díky

Zdarvím jsem tu noví a nemůžu se rozhodnout jaký detík si pořídit,nikdy jsem s detíkem nehledal ale už mám o tom něco načteno tak prosím Vás co už máte nějaké zkušenosti poraďte,cena do 7 000 kč díky

Je široky výběr, načteno máš tak vidíš. Já se o detekt zajímam dlouho a dlouho,, do toho RC letadla atd, nedavno prišel garrett 250 a uplná spokojenost, souhlasím z kazdym, zžít se s ním,porozumět.nechtěl jsem profi mašinu,stačí mi 250, zžiju se s ní.. jen muj nazor.

Je za tu cenu bezvadný :-)

Mě je 11 let a šetřím si na garrett ace 250 a chtěl bych radu odborníka nevím jestly by byl pro mě dobrý a chtěl bych se ještě zeptat do kolika cm dává signál.

děkuji:poseidon02 :-)

Ahoj jestli mohu poradit tak já bych raději zvolil z analogů pro začátek CScope CS1MX a z digitálů pro začátek VIKING VK30. Garrett 150 -250 je takový poblázněný zvoneček který bych já osobně nechtěl. Digitály v nižší cenové relaci bohužel nepodávají moc pravdivé informace na displei a z těch čísel co problikávají si stejně člověk moc nevybere. Pro začátek bych zvolil dobrý analog a snažil se naposlouchat jaké zvuky z něho lezou to jest delší nebo kratší či takový utržený ton nebo ostřejší či tupější atd. Záleží také jak dlouho a v jaké zemi předmět leží a z jakého materiálu je složen a jak ja velký . Po naposlouchání a náležité praxi je prostě analog lepší volba . Má rychlejší odezvu a je mnohem přesnější. Již do deseti tisíc korun je na výběr dost výborných analogů ovšem to se nedá moc říci v této cennové relaci o digitálech . To je názor již prošedivělého a pomalu hynoucího starce. :-)

Chtěl bych se zeptat, jak účinně oddiskriminovat, nebo nějak jinak udělat, aby můj detík ignoroval čedič, protože jsem se stále divil, proč mi to píská na každém kroku a nic jsem nenašel. Bohužel jsem to zjistil až po koupi že v naší oblasti je samý čedič, mohl by mi tedy někdo pomoci?

To mamutos: V podstatě nemůžeš udělat nic než snižovat citlivost tak dlouho, dokud detektor nepřestane vyšilovat. Čedič je velký problém pro velkou řadu detektorů. Nejvíce s tímto problémem má natestováno náš prodejce v Ústí nad Labem "Zipsy", ten "do čediče" detektory prodává a řeší tak tento problém každý den.

I podle našich testů nejlepé tyto podmínky zvládá s detektorů do 10 000 KČ Tesoro Silver uMAX a C.Scope CS3MX. Pokud bysi řešil detektor lepší, má smysl Tesoro Lobo nebo Minelab E-Trac. Ty zvládnou být v klidu i v opravdu hodně čedičem zamořených místech. Dosah je ale v takových podmínkách doslova mizerný :,-( :-)

Začátky byly krušné, protože to byl první detík a nikdy jsem ani nikoho neviděl chodit s detektorem. První, co jsem viděl, bylo přiložené dvd, ale tam to vypadalo velmi jednoduše. První chyba, které jsem se dopustil bylo, že jsem měl kabel od cívky k přístroji volně, to zapřičíní u každého detektoru spoustu pazvuků a dělá detektor prakticky nepoužitelný, to mi vůbec ze začátku nedocvaklo. Druhá chyba byla, že jsem chtěl, aby mě nikdo neviděl, tak jsem zkoušel hledat na odlehlých místech (což by tolik nevadilo), ale hlavně jsem se pořád rozhlížel, jestli mě nikdo nevidí a nesoustředil jsem se na to co detík hlásí, takže výsledky skoro nula. V té době jsem se naštěstí dozvěděl, že hledá jeden můj starý známý a začal chodit s ním. To byla velká změna. Přestal jsem se schovávat a začal intenzivněji a pravidelněji chodit. Chodil jsem nejdřív v režimu coins a začal nacházet pravidelně své první krejcary. Učil jsem se naposlouchávat co mi détík hlásí, začal jsem chápat, že zrezlé železo se trochu hlásí jako mince (ale nestabilně), že omnia víčko má krásný zvuk jako mince, zvlášť když je zmuchlané do malé placky. Mezitím jsem přešel na režim Jeverel a pak na režim relic, na který chodím v současnosti převážně, na režim all metal chodím jen v lese. Citlivost nastavuji prakticky na max (détík má větší dosah), i když to znamená, že občas má mnoho falešný prozvuků. Raději ty prozvuky prověřuji, jen výjimečně uberu citlivost o jeden dílek, a to když je to fakt moc. Co je pro hledání velmi důležité je ukazatel hloubky nálezu, hned víte, jak máte hluboko kopat. Co také velmi využívám je knoflík na bodové doměření přesného umístění nálezu. Další dobrou věcí je, že když si nejste jistý, co jste to slyšeli, můžete si to překontrolovat na displeji. Časem také rozeznáte co je falešný prozvuk a co nález. Chce to prostě nachodit s detekorem mnoho hodin, ze začátku kopat všechno a sledovat, jak jednotlivé nálezy hlásí, a výsledky se dostaví. Pokud si přečtete recenze na daleko dražší détíky, zjistíte, že problémy ze zrezlým železem a různými foliemi mají i oni. S detektorem jsem doposavad našel mimo jiné nějaké stříbrné mince, šipku do kuše, medaile, pečetidla, knoflíky a mnoho jiných nálezů, které můžete vidět v mých nálezech. Jinak přeji všem hledačům mnoho pěkných vysokých tonů, které jsou pro mě nejhezčí muzikou.
P.S. Měl jsem chuť vyzkoušet něco drašího, a tak jsem zakoupil Tesoro DeLeon
a budu porovnávat. Je to detektor skoro trojnásobně drahý, tak snad nálezy taky budou trojnásobné!

Tibko to je takový "popich" na tu cenu pro Elmara ;-)

já skoro nechávám baterie chcípnout, ale kvalita baterii je velmi a to velmi rozličná, teď používám alk. bat. z Lidlu a jsem spokojen

Jinak vliv na hloubku to mít bude

jakmile jdu s baterkama na půl, tak je měním. Používám dobíjecí, takže mě to víceméně nic nestojí

I na tři čtvrtě už to není ono . Minci už to skoro neukáže a plně nabité dají slušný signál

Nabíjecí nimh 1,2 x 4 dají ve skutečnosti ne 4,8 , ale 5,5 V , takže žádný problém , jedou na ně foťáky , a to jsou pořádní žrouti , takže žádný problém .

jsem nováček, ale s nabíjecíma aku mám bohaté zkušenosti. Nejlépe vychází poměr cena kvalita: Sanyo eneloop.

A jak jde okolo někdo s telefonem tak se mi detík může zbláznit . Dlouho jsem nevěděl co se děje

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru