Detektory kovů Garrett

Vlákno pro uživatele detektorů kovů Garrett.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 18.8.2009 22:15

možná si zkus vyměnit cívku,je možný že ti někde spadla nebo si s ní něják víc hrkl a něco se tam pokazilo.

Kdybych měl druhou tak to samozřejmě zkusím,ale přece kvůli tomu nebudu kupovat novou,když nevím čimčarara to je. :-(

nj tak to už asi zbývá jenom to donýst so obchodu v praze,kterej je jenom na detektory a zeptat se jestli ti to opraví.jinak nwm

Asi to bude chtít poslat na opravu. Chtěl jsem se zeptat, co to máš za ikonu?

Ta ikona je z nějaké hry.Už ani nevím z jaké,mám takových obrázků víc.Kopíroval jsem to před několika lety z CDček a her.Možná to byl Quake.

To byl můj typ, už jsem dlouho ten znak nezahledl :-D

Teď mě napadá,že to mohla taky být hra HEXEN 2.

skus vybrat baterie na par dni dat mu odpocinut (musi byt ale odpojena cievka, ak by si mal vadnu cievku alebo povoleny kontakt na cievke hral by ti vivaldiho)

Zdravím odborníky chtěl bych se zeptat na detektor kovu Garrett Master Hunter CX Plus +hloubková sonda Treasure Hound DM Cx series foto zde https://imgur.com/a/m9M5E3j jakou má v dnešní době hodnotu? Je to po bratrovi který zemřel a ten jeho kamarád co spolu chodili kopat nabízí 5.tis kč. Děkuji předem za rady.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru