Detektor kovů Garrett GTI 2500

Z hledáním teprve začínám, pořídil jsem si detektor kovů Garrett GTI 2500, . Uvítám rady a zkušenosti s touhle "mašinkou". Případně najde-li se někdo z okolí Kolína kdo mě poradí v začátcích. Díky milman. ;-) :,-(

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.5.2009 13:53

Zdravím všechny nadšence detektoru Garret GTI2500. Jelikož jsem nepřišel na to, jak vložit do zdejší sekce BAZAR detektor na prodej, vkládám to sem do této skupiny, jíž se můj prodej modelově týká. Tak snad to nikomu nebude vadit. Kdyby měl kdkoliv zájem, ozvěte se mi na 737 613 827. Dík Zdeněk.

Prodám detektor kovů zn. Garrett, model GTI2500 (nejvyšší a nejlepší model této značky pro metal detektoring - vše viz foto). Jedná se o celý, nejvyšší set s taškou, jehož cena se na trhu pohybuje kolem 30.000,- kč - prodávám za 23.000,- kč. Dále prodávám k detektoru hloubkovou sondu Treasure Hound - Eagle Eye (dosah až do 5 m hloubky), jejíž cena je na trhu cca 8.000,- kč - prodávám za 5.500,- kč a nakonec pak prodávám dohledávačku Garrett PinPointer, jehož cena je na trhu cca 3.500,- kč - prodávám za 1.500,- kč. Vše je ve 100% funkčním stavu, cívky zespodu nesou drobné škrábance od kamení (absolutně nemá vliv na funkčnost). Detektor rád předvedu v akci. Dám záruku na odzkoušení funkčnosti. Důvod prodeje - končím, nemám na to už moc času a mám jiné, nové koníčky. Jinak ale hledání byl supr adrenalin a zábava. Vše dohromady prodávám pouze jako komplet za 30.000,-kč, což je o více jak 10.000,- kč levnější.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru