Hledání teď "v zimě"

Ahoj,
jak to máte s hledání v zimě? Teď mi dorazil můj nový (první) detík (BH Land Ranger Pro) a chtěl bych ho samozřejmě vyzkoušet v akci, ale nikde jsem nenašel jeho pracovní teploty, abych měl jistotu, že to bude OK. U jiných detektorů jsem našel, že jsou třeba od 0°C nahoru, u některých dokonce od -10°C (to už byl nějaký analogový, s displejem to asi bude horší).
Jak to je s funkčností a odezvou signálu, má to na to nějaký vliv, když bude venku kolem 0°C, nebo to funguje a pípá pořád stejně jako v létě?

A když už takhle v zimě chodíte, tak spíš asi někam do lesa, kde do nebude tolik zmrzlý ne?


v kategorii Nezařazené, založil GeorgeCZECH 29.11.2016 16:37

Jí chodím,dokud jde něco ukopnout.V létě pole-louky,v lese je moc zelenýho.V zimě les,dokud dostanu rýč do země. Pod listím to ještě jde,tolik to nepromrzne.Tyto zimy,co jsou ted,skoro pořád. :-D

Taky chodím i zimu . -10 a fisher makal a né jednou xkrát. Fisher f2 i f75 .

Ahoj, taky chodím raději podzim, zimu než parný léto, mam BH es gold 2d a žádnej problém ;-)

dnes sem byl na hodku chodim dokud to jde kopat :-)

Možná jen pozor na tvrdší kabel, křehčí plast, nižší výdrž baterie. A neolizovat kovové části ;-) :-D :-D :-D

No ja už mám polia pod snehom tak kamoš bol len tak v lese a hned na okraji cca 30cm velká odtlačená stopa od medveďa takže ešte nespia šetci :-/ A toto len tak na pokuk ako to niekde v lese chodí a behá a tak https://www.youtube.com/watch?v=SzF1WYvVMjo :-D

taky mám bh land ranger pro a chodím furt ;-)

Mám tesoro cibola, čili analog a chodím bez problémů stále,..teda dokud jde kopat do zmzlé země ;-)

S tejonem taky bez problemu a se starou noktou velox minuly rok -15/-20.a az na baterky a zmrzli ruce v pohode :-D jo abstacek je svina jedna o:-) povina vybava termoska s rumem a s trochou caje o:-) a teply rukavice...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru