hledání v domě

Zdravim,
už jste někdo zkoušel hledat zlato v domě? Mělo by se jednat o pár pstenů v malé plastové krabičce, někde skvělě schovaná. Bude fungovat nějaký detektor?
Předem díky za reakce.

v kategorii Lokality, založil davidc 18.10.2010 22:17

V budovách je spousta elektromagnetického šumu. Nevím jestli existuje nějaký speciální detektor pro tento případ, ale s bězným přístrojem to půjde těžko. V obdobné situaci jsem snížil citlivost, bylo to o něco lepší, přesto jsem hledání vzdal.

Diky. Pomohlo by vypnout hlavni jistic? A treba vytahnout antenu?

A zavřít vodu,a pustit slepice. :-D :-D :-D :-D Jo a ještě vybrat schránku. :-P

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jooooo, tak to je pecka.

Jenom si nějak nedokážu představit, jak by ty prsteny měly být v domě schované, aby šly najít detektorem. Třeba u mě v bytě bych je nenašel, jelikož máme železobetonovou podlahu.

Myslíš, že budou schované v nábytku? Je spousta míst, kde ani detektor nepomůže.

Bral bych to cimru po cimře,mě by to teda bavilo,byla by to změna z pole ;-)samozdřejmě bez detíku :-D

No podle mě s detektorem moc nepochodíš, ale jestli máš dvojitý podlahy, tak je dobrá baterka a zrcátko. Klasika jsou trámy, dutý schody na půdu a prahy pod dveřmi. Mám stoletej barák a stejně nic :-D.Snad do budoucna při větší rekonstrukci ;-). Kdybych měl pořádný magnet, tak bych projel ještě studnu a tam taky niccc :,-(

Já našel detíkem v baráku Au cibule ale byla to pořádná drbačka. o:-) :-D :-D

projel sem panelakovej byt a svete div se, nic, jen elektro šum :-D

Chce to udělat víc lokalit,pardon, bytů.

Zkuste tohle, na dvorku by se ledacos našlo. Možná i památní mince, které se vkládaly pro štěstí pod práh stavení. Baráky bych nepodceňoval, přeci jen tam lidé bydleli a měli skrýš pod nosem. Jak známo, zedníci velice často našli různé dutiny, kde byly uschovány mince, nebo za trámem v podkroví. http://www.zanikleobce.cz/index.php?obec=25483

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru