Jak velký je rozdíl mezi garrett 150 a 250

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak moc velký je rozdíl mezi garret ace 150 a 250.Děkuji za odpovědi

v kategorii Detektory - netříděné, založil konishua1 21.2.2010 13:05

No já mám 150 a kamarád 250. 250 má víc funkcí - určuje ti na displeji folie, relikvie a podle stupnice hloubky by měla sáhnout trochu hlouběji.
Zkušenosti z praxe jsou následující:
Dosah úplně stejný (i když jsem kopnul rolničku, kterou kamarád s 250 přešel při společném hledání, ale myslím,že spíš přehnal diskriminaci)
obsluha 250 je o něco složitější, osobně si myslím, že v jednoduchosti je síla a hlavně to trošku zdržuje.
Můj názor je, že rozdíl v ceně a tom co mašinky umí, je takový, že bych radši volil 150.
Jinak oba jsme spokojení.
Ale je to jen můj osobní názor, určitě se najdou jiné a hlavně od mnohem zkušenějších lovců, než jsem já.

Já bych osobně viděl největší rozdíl v možnosti dohledávání (Pinpoint), kterou disponuje 250tka. Osobně si bez této funkce nedokážu svoje hledání představit i když nepřekonatelný problém to nebude. Ovládání bych se nebál. Oproti 150 se jedná jen o to, že 250 má víc čudlíků, ale přesto je ovládání intuitivní a po pár minutách ho zvládne každý kdo někdy držel v ruce ovladač od TV aniž by četl návod. Sice sem 150tku v ruce nikdy nedržel, ale rozdíl bych asi přirovnal ke dvoum stejným vozům z nichž jedno má lepší výbavu. U jednoho si musíš stáhnout okno švihadlem a u druhého stáčí stisknout čudlík. Ve finále je výsledkem stějně otevřené okno. Obě auta tě dovezou a jedno z nich víc stojí. ;-)

Já bych osobně viděl největší rozdíl v možnosti dohledávání (Pinpoint), kterou disponuje 250tka. Osobně si bez této funkce nedokážu svoje hledání představit i když nepřekonatelný problém to nebude. Ovládání bych se nebál. Oproti 150 se jedná jen o to, že 250 má víc čudlíků, ale přesto je ovládání intuitivní a po pár minutách ho zvládne každý kdo někdy držel v ruce ovladač od TV aniž by četl návod. Sice sem 150tku v ruce nikdy nedržel, ale rozdíl bych asi přirovnal ke dvoum stejným vozům z nichž jedno má lepší výbavu. U jednoho si musíš stáhnout okno švihadlem a u druhého stáčí stisknout čudlík. Ve finále je výsledkem stějně otevřené okno. Obě auta tě dovezou a jedno z nich víc stojí. ;-)

Dosah, nastavení citlivosti, diskriminace, bezpohybový režim. Rozdíl je poměrně velký. Větší než by si hodně hledačů bylo schopných připustit :-)

Jak moc velký je rozdíl mezi garret ace 150 a 250 NEVÍM .Co se týče Garetta tak max spojenost. Snad jedině, že jednou za čas pro pípne na prázdno. ;-)

Rozdíl nevidím žádný...oba jsou žluté a nikdy se mi nelíbily :-( Ale to neznamená že je haním ;-)

Zpracováním a funkcemi jsou oba Garretty bomba pro začátečníky ale i pokročilé hledače. "Zapnu a jdu". Ta žlutá barva však v lese svítí jak prase a hlasitý reproduktor, který nejde stlumit jsou snad jediné dva mínusy těchto klacků. Ale i to se dá vyřešit... ;-)
Žlutou sem přestříkal na zelenou (snad to časem dotáhnu až na maskáč) a reprák stlumil tím, že sem zapojil sluchátka co byly v sadě a sluchátka pověsil okolo krku. Četl jsem zde i návody jak přidělat reléčko na tlumení zvuku, ale tímto zásahem bych zbytečně přišel o záruku, takže sem to vyřešil takto.

250ka má lepší dosah a hlavně je k nezaplacení PinPoint, kterej 150ka nemá.

Já se teda přikláním k Marvixovi. To občasné pípnutí naprázdno dělá klepnutí cívkou o nějakou překážku. Ale jinak si myslím že poměr cena výkon je lepší u 150. Ale je to jen můj názor. Jak jsem psal kamarád má 250 a já 150, celkem často hledáme spolu a mám většinou lepší výsledky....... Jenže to je hodně o štěstí a náhodě.

mam 250 a jednoznacne, bez funkce pin point si dohledavani nedovedu predstavit. I kdyz zvyknout se da asi na vsechno

To kalupnik: dohledáš i bez pin pointu, chce to cvik.

Nazdarek,ja osobne si myslim,ze sou obe masinky v poho.Ale se žlutakem toho mrte projdes,staci o centymetr hloubš a ses v ..... :-P ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru