Jaké mi doporučíte sluchátka k GM4?

Ahoj, koukal jsem zde po fóru a téma jsem nenašel, jestli tu je tak se předem omlouvám.

Má někdo nějaké vyzkoušené a osvědčené DRÁTOVÉ sluchátka s 6,3mm jackem pro GM4? (bez redukce) 8-) o:-)

děkuji

v kategorii Detektory - netříděné, založil marekbartl 29.11.2017 12:11

Ahoj,
volil bych Koss UR 30 bez regulace hlasitosti," jednoucho" Rattler nebo Jolly Rogers oboje z regulací hlasitosti či Gray Ghost. Ani Garrett MS-2 nevypadají špatně ..
První tři mám vyzkoušené a spokojenost 8-)

Děkuji pěkně, podívám se na ně :)

používám sluchátka od Whitesa ale dneska jsem koukal a už je asi nedělaj ...tak sorry :-( :-(

Já používám Gray Ghosty a naprostá spokojenost, jsou velice robustní a zdá se že vydržej opravdu hodně.
Málo který sluchátka mi seděj a ze všech sluchátek které mám doma a používám na poslech hudby, mě po nějaký době dost bolej uši, myslím ušní boltce.
S Gray Ghostama se mi tohle ještě nestalo a to je mám na hlavě vždycky o dost dýl než ty na poslech hudby.
Jediná jejich nevýhoda je v letním období, je v nich vedro :-), ale kdo chce slyšet šedý duchy, musí pro to něco obětovat. :-)

Já mám obyčejný sluchátka Philips za 200 Kč z obchodu + redukci na jacka za 35 Kč a svůj účel plní. Nemyslím že by ten zvuk byl horší než ten z detektoru. :-)

Já je taky používám, ale na garrett ace 250 , a štve mě ta velká hlasitost, protože nemají regulátor hlasitosti

No jo, na Garretta to bez toho regulátoru je asi blbý :-/

:-D

Taky dobrý nápad, jen ta redukce mě trošku štve, omylem zatáhneš za kabel a je rozpojeno, nebo ne ? 8-)

V té redukci to drží celkem fest. Používám to pár měsíců a zatím bez problémů. Samozřejmě že bezdrát by byl pohodlnější ale nemám peníze na rozhazování :-)

ja to zkoušel s obyč sluchátkama a redukcí a docela mě to štvalo, ale neměl jsem to izolačkou no :D jo bezdrát je bezdrát, ale zase jestli tam není maličko opožděná reakce a hlídat baterky atd atd, každý má svoje no :-)

Já tam žádnou izolačku nemám a drží to. Mám ten kabel podvlíklej pod ramenní opěrkou aby mi tam neplandal a je to bez problémů.

Mám to omotané izolačkou a mám klid

Já používám Gray Ghosty a naprostá spokojenost, jsou velice robustní a zdá se že vydržej opravdu hodně.
Málo který sluchátka mi seděj a ze všech sluchátek které mám doma a používám na poslech hudby, mě po nějaký době dost bolej uši, myslím ušní boltce.
S Gray Ghostama se mi tohle ještě nestalo a to je mám na hlavě vždycky o dost dýl než ty na poslech hudby.
Jediná jejich nevýhoda je v letním období, je v nich vedro :-), ale kdo chce slyšet šedý duchy, musí pro to něco obětovat. :-)

Ano gray ghosty mam do vody a su super až na to že max hlasitost s ctx3030 je pre mna stale nizka.
Inak na suši použivam KOSS porta pro a su fakt super pocujes vsetko su velmi kvalitne, skladne daju sa kupit aj s doživotnou zarukou aj s regulatrom hlasitosti alebo bez a vies reagovat aj na okolny hluk a to že maju 3,5 a nie 6,3mm nie je žiadny problém ta redukcia mi fakt drzi ako prikovana a keď maš s nou problém jednoducho prilep sekundovym lepidlom a mas po probléme. Inak mam na predaj original KOSS UR30 fungel nove zabalene nepouzivane ku ctx 3030 s 6,3mm ak by si mal zaujem.

Ahojte, proč preferujete právě tu drátové? To jsou tak výrazně lepší? U mě zaručeně vyhrává bezdratovost ;) děkuji za názory. 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru