Jižní morava

Čau. Někdo na společné hledání na jižní moravě?

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Ladek 6.6.2020 16:26

Ahoj, já bych do toho šel.

ja bych do toho nesel,uz jezdim s Jelitama 8-) 8-) 8-)

Zdarec.Jsem od Třince nenajde se někdo s Podolí.Mám tam strýce ale je to pro mě neznámá lokalita.

no je to okraj Slavkovskeho bojiste1805...bitva tri cisaru,tak aby jsi si nevyrobil nejakej problemecek...ja osobne tam nechodim a ani nehodlam chodit.... :-/ :-/ :-/

Dik za odezvu .Nemám na mysli SLAVKOV. Je pietní místo, spíše pole začleněné do nějakého kolchozu.Petr

no ale prave pres Podoli nastupovalo francouzske leve kridlo /lehka jizda / aby podporilo delostrelecke baterie na Santonu,ktere staly proti pravemu kridlu rusu podporovanemu rak delostrelectvem pod vedenim setnika Freiberga...ten je potom kryl pri ustupu na starou postu a Rousinov... :-P

Aha, tak nic z toho!

https://www.youtube.com/watch?v=ItKmtUc_7yk
tady to mas i s grafikou
8-) 8-) 8-)

Zdar.Již jednou jsem se dotazoval zda by se někdo nenašel z Podolí kdo by byl ochotný se domluvit na nějaké společné hledání v okolí.Tím nemám v žádném případě na mysli SLAVKOV ani ARCHEO LOKALITY. Chystám se na jaře navštívit rodinu v Podolí a při jednom někde pochodit po Polích někde v okolí.Jsem od Třince.

Ahoj, já bych klidně někdy sel, Podolí mám kousek

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky