Kdo (ne)šetří, má za tři - aneb pěkně děkuji.

Tak jako mnozí zde přítomní, i já jsem po roce dospěl k závěru že prvních krůčků bylo dosti a je na čase vyměnit žlutého ďábla za něco o trošku lepšího. I navštívil jsem poprvé obchod v Jílovém, s naprosto jasnou představou co chci, a kolik chci utratit. Abych byl následně Elmarou "utlučen" argumenty a "donucen" najít po kapsách veškeré rezervní peníze k zakoupení Noxe 600 :-D (jestli mě zítra srazí auto, doufám že ho partnerka neprodá za cenu kterou jsem jí řekl že stál :-D ). Vážení, řekněme si to na rovinu, tak nějak po chlapsku..... nekecal. Včera jsem Noxe protáhl zatěžkávací zkouškou, neplánovaně v tom největším lijáku....... v místě kde ACE 250 kapituloval pod náporem odpadků od pionýrů, svazáků,svazarmovců, AkceZetkářů i mnohých trampů...... tak Nox za hodinku kromě dvou víček a jednoho taveňáku ( to abych nevyšel ze cviku) vyčmuchal....3 kule z muškety, velmi pěknou protektorátní kačku, prv.rep. desetník, zlatý křížek a jako bonus - vzorného pionýra :-D. Přesné,jasné,čitelné signály.
Takže Elmaro, díky za tip i přístup, jsem velmi spokojen. A pro ostatní, co se chystáte vyměnit své první detektory za něco o trošku lepšího, 13t max..... fakt se vyplatí "plácnout se přes kapsu".... a nechat si "vnutit" něco dražšího" 8-) :-).

v kategorii Nezařazené, založil Garfield007 8.8.2019 22:50

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru