Kolik stříbrňáčků už máte?????

Ahoj lovci,jen mě napadlo,když tu každý den koukám a vidím ty stříbrňáky kolik jich asi tudy už prošlo.Co je skusit sečíst??
Docela by mě zajimalo.Každý má něaký. :-) ;-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Rudla 6.11.2010 16:42

ja 150 zatím)

už jich mám 20 8-)

už jich mám 20 8-)

za 4 roky cca 200 kousků

o:-) o:-) o:-) ;-)

Do dnešního dne 31,5 z toho 11,5 za poslední měsíc z novým strojem :-)

Za 5 měsíců ani jeden --asi u nás nerostou -- :-( :-D :-D

no zatím celkem 6 z toho dva za poslední dva týdny

3 roky 3 kusy, první rok 2 ks, druhý rok 1 ks a letos 0(zatím)

Do února nic. Pak výměna detektoru a stříbrňáčky se začaly hlásit. Letos 38 kousků.

Dneska mám třetí kousek, a ještě neni konec.

ale myslim, že na gen.krejcara nemám, ten jich má nejmíň vo dva víc, a to teprv dneska začal. Má dobrou lokalitu.

letos 23 kusů a doufám že do konca roku se to zvedne :-P :-P :-P :-P :-P :-P

gen,krejcar mi právě hlásí, že se to už zvedá. Máš na nej dobrej vliv.

a jejej :-D :-D :-D :-D

Té pravda sklep má plnej, teť to sazí na zahradě na zimu tak hurá na něj ;-) :-P

naštěstí to dává mělko, jinak by to tou berlou co svět neviděl nedal.... 8-) Ale zase, když už je vidí, tak je sebere, nepřechází. :-O

Mám za cca rok chození 12 kousků, jsou to stovky hodin v terénu, vím, nic moc, ale je to z lokality kterou po dobu 20 let velmi kvalitně luxoval jeden blázen co už žije víc na poli než doma. Zlatého nemám nic, ale i tak mám radost, že i to něco málo mám.

Sem ti říkal loni že to dojde :-D

Myslím že tak nějak možná kolem 60sáti,dlůho sem je nepočítal jenom přihazuju do krabičky když padne a donesu ho aj dom,sice sem vlastně už i pár kousků rozdal známým a kamarádom v rámci narozenin a podobných akcí,takže něco aj ubyde,Pokud to tak pude dál a vydrží zdraví a štěstí mělo by jich padnůt než padnu já takových nějakých 1200-1500 kousků.Pokud mě to hledání přestane zítra bavit už nepadne žádný,všechno je možné,je ale fakt že díky těm bílím kolečkům co sem vykopal bych se na ty krásné místa nikdy nepodíval ani jako milionář ktarý si myslí že už všechno viděl a tak sedí doma :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru