MEGA ŠROŤÁK

Zdarec lovci,za tu chvilku co hledám jsem našel docela dost šrotu.Taková klasika jako folie,víčka,plechovky,kladiva,trubky.Naposledy jsem vyhrabal na louce kus radlice.A co vy?Jaký je Váš kuriozní nález?Možná kdyby jsme všichni navozili šrot na jednu hromadu tak by nám vzniknul MeGa ŠrOťÁk

v kategorii Lokality, založil Templarius 30.3.2011 22:24

To jejcennejsi co jsem nasel z bordelu je skoro plna flaska slivovice, bohuzel etiketa nebyla citelna a ochutnavat se mi to moc nechtelo ;-)

Jo plně s tebou souhlasím les je fakt hodně zaneřáděnej všeljakým železným šrotem hlavně jeho okraje.Jak říkáš byla by to pěkná hromada :,-(

Máte pravdu chlapy, já včera uprostřed pole vykopal kus kolejnice a to nejbližší dráha je tak 2km od místa nálezu.
Člověk nikdy neví....až zůstává rozum stát ;-)

Byl jsem včera v lese a neuvěřitelnej bordel. Myslel jsem, že to je jen zkraje, ale i hlouběji byla spousta odpadu. Lidi si z lesů dělají skládku :,-(

A nejlepší je, že ten největší bordel musejí najít lovci pokladů. Já s půjčeným detektorem našel vycucanou zubní pastu a stojánek na kolo. Je až s podivem, že si někdo v lese vyčistí zuby co? A krutá legrace je, když ve 20 cm vytáhneš starej obal od cigaret, prej tam předtim dávali ještě kva kva kvalitní alobal:)

ahoj já našel přední nápravu od škodovky :-D :-D

asi 75kg železa ve formě starejch vrtacích korunek do kamene .. samozřejmě jsem je odvez i když jsem se teda cestou k autu dost pronesl.. eště pár dní na to sem měl vytahaný ruce ..

Kuriózní dnes když uprostřed pole našel golfový míček a v okolí žádné golfové hřiště neni

Kuriózní dnes když uprostřed pole našel golfový míček a v okolí žádné golfové hřiště neni

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru