Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Ještě do nedávna USB zdroj nevadil.. detektor po nabití vydržel 12hod. Teď se i nová baterka chová jako ta 2-3roky stará, vydrží stěží 7hod. Díky za odpověď OBI, ale upřímně..proč bych měl něco kupovat a zkoušet,když detektor je v záruce?
Na kabelu ani kontaktech nic poničeného není a jsou čisté.

Co jsem pročítal fóra (i zahraniční) tak to vypadá,že NOX bude dosti poruchový, vyrobený,aby vydržel jen záruku.. ostatně jako vše dnes.

Proč testovat kapacitu a výkon baterky,když mě Elmara 2x ujistil, že baterie,kterou jsem u nich zakoupil (790,-) je nová?

Ahoj. Mám equinox 600 od listopadu a dneska jsem zjistil proč mi prohoukává a občas vypne na cívku. Rozpadnul se konektor na kabelu do jednotky, je ulomenej těsně před těsnícím kroužkem takže jde vyndat z jednotky a jsou vidět piny. Mám to zkusit slepit nebo je možná výměna konektoru?? Dík za odpovědi.

Dobrý den, prodám úplně nový EQ 600, pouze vyzkoušený. Nevhodný dárek. Cena 15.000,- telefon 777 489 167

je aktualizace software 3.0.1 kdyby to někoho zajímalo https://www.minelab.com/eur/equinox-software-update-3-0

ještě jsem nezkoušel, ale ta předchozí mě nepřesvědčila, tak snad teď.. :-D

Dej své poznatky pak do fóra, diky

Zdravím, pánové používá někdo k 800-ce dohledavacku XP MI-4
??
Nedochází k rušení ??? Děkuji za odpověď... :-) :-)

Cau ne nerusi aspon me ne nvm jak ostatnim ale pochybuju ze by to bylo jinak mam pritom i bezdrat modul a ticho chodim i se zerem a tam to rve i dva metry od detiku

Děkuji :-)

Záruky pomaly končia, niektorým už aj skončili, začnú odchádzať batérie, užívame si to s noxom, ale asi za celú dobu sa nikto fundovaný nevyjadril, alebo som si to nevšimol k FE a F2. Manuál aktualizovaný nebol, nebolo podané officiálne vyjadrenie distribútora, čo a ako nastaviť, prípadne test.
https://www.detectorprospector.com/forums/topic/10805-new-update-has-arrived/page/7/#comments na toto som narazil no moc tomu nerozumiem. Tradične nastavené FE/0 F2/1, bláááááboly starej baby. Máte tam technikov kontakty na ML tak nám to vysvetlite. Ďakujem za reálne odpovede prípadne video nox do šróbu.

FE na noxovi 600 pracujú výborně, při nastavení FE-2 je to super na to není potřeba manuál :-) :-) :-)

Zdar. Prodám Noxe 600. Top stav. Nová cívka, jednotka chozena jen v ochranném pouzdru. Jako nový. Záruční list. Více do zprávy ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky