Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

Návod pro detektory kovů Minelab Equinox: Návod Equinox 600 a 800

Testy detektorů kovů Minelab Equinox: Testy Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Machu,víš pořád se mi něco nelíbí a když to tady čtu tak ani nevim proč ,barák mám postavenej,holku vdanou a pole a lesy pět minut ode mě...já fakt nevim proč sem furt nasranej :-D :-D :-D :-D :-P

ramirezi, tak si ještě jednou přečti jak s Joem stráááášně ,,trpíme,, a staneš se více šťastným o:-) :-D :-D :-D :-D ;-)

jo pomohlo to ,je mi líp :-D :-D :-D

Tak to je dobře, vlastně jsi teď naprosto spokojeným člověkem kterému nic nechybí ;-) :-D Tak to ti zítra nebo později něco parádního skočí pod cívku když budeš chodit hledat s takovou aurou 8-)

Mě pořád něco chybí... :-) :-) ;-)

:-D :-D :-D :-D :-D :-P

Jo a ta rádiovka ti sluší :-D :-D :-D :-P

Dárek od dcerky Mariangeli a ženy Píny :-D :-D :-D

Jo znám je obě holky ušatý je s nima prdel :-D :-D :-D

:-D :-D :-D

plesk o:-) :-D :-D :-D

Musíš nato jako Menšík zapřáhnout zetáka dceru a celou rodinu až bude hotovo tak svatba :-D :-D

pozdě , ale makat můžou i po svatbě , dík za nápovědu ;-) :-D :-D :-D

Louky a lesy? Tak to bude dobrá partie, mám dva volný kluky :-)

Jo tak jeden si bude muset ještě deset let počkat na nejmladší a druhej až se ta nejstarší současného nabaži o:-) o:-) :-D

V klidu, jeden 12, druhý 8 let :)

Jo tak to je v poho , ta malá bude mít taky teprv jedenáct o:-) :-D :-D
Ale domluvit svatbu u flašky mužem i tak jak za feudálů o:-) :-D :-D ;-)
Oni to taky furt měnili potom podle větru 8-) ;-) :-D

Přesně tak, ty dáš les, já mlejn a maldým bude dobře :)

Jo mlejnu a hamrů tu bylo dost 8-) :-)

Jo, to patří k sobě :) A když je k tomu vlastní dřevo... :)

Dřeva je teď víc než dost o:-) ;-)

Tak už tu máme jeden "rozebranej" https://www.youtube.com/watch?v=LOLQGSuMPjo

Rozborka by byla, teď by rusáci mohli ještě udělat to přetaktování z 600 na 800 :-D :-D

ale tim by se ztratila záruka!! :))

Mám EQUINOX 600 pár dnů a začínám litovat že jsem ho pořídil .Nejde odladit zem.Lítal jsem po různých lokalitách celé odpoledne jenom pumpoval .Milion falešných signálů a žádný kop.Jsem vytočený do BĚLA. Malou zlatou náušničku mi to na zemi vůbec nevzalo. TEKNETICS EUROTEK s 2d cívkou na 10 cm. Původně jsem uvažoval o GM4. Dobře mi tak! Pokud by ho někdo chtěl je u mě k mání se slevou :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(.

Děláš něco špatně , odladit jde bez problémů i třeba jen automaticky . Záleží kde a nad čím to ladis taky ;-)
Mrkni třeba i na videa LP , kde je to dost polopaticky popsány . Já jo naladil i před barákem a v místech , kde byla stará opravná JZD , takže najít centimetr bez kovů je velký nesmysl . Přesto sem jej pod kontrolu dostal 8-) ;-)

Zdar lovci, chtěl bych se zeptat zdali bude tato mašina vhodná i na hledaní militarií? Vím že se lepe hledají v nižších frekvencích. Děkuji za odpověď. Lovu zdar!

stačí trochu číst , jaký má detík frekvence :-P :-P :-P nebo se ti zdá pětka ještě moc ? :-D :-D

Nezdá se mi to moc, jen žádám o radu zdali je vhodný, nic vic, nic míň ;-)

Odladoval jsem to ručně i automaticky. Nezklidnil se na více lokalitach HUČÍ a HUČÍ a hází jenom falešné signály a na drobně zlaté předměty na rozdíl od 7khz TEKNETICSU EUROTEK PRO za 9 litrů nereaguje. Kolega kterému jsem ho prodal se tím náramně pobavil.Nevím, jsem totálně z toho rOzhozený a myslím že mám na delší dobu po náladě. Měl jsem už více detektorů ale mohu říci že je to nejhorší krám který jsem měl. Zlatý GARRET 1500 před 15 léty taky nebral drobot ale na rozdíl od tohoto byl daleko klidnější.Každopádně LETÍ Z DOMU.Vřele všem doporučuji ! A at mne tady klidne smáznou . :-( :-( :-( :-P

Mně se odladit skvěle, to nebude detektorem

Za kolik ho chceš poslat?

Co bych za to dal kdyby mi hučel a hučel :-D :-D :-D :-P

Co si nastavíš to máš , Já ho zatím jen lehce prubnul a naopak spokojenost s jednoduchostí a variabilitou nastavení :-P ;-)
Pusť si video, jak ho nastavit a hledej , kde děláš chybu 8-)

A nebude to vadný kus i to se muže stát nejen nastavením pokud to třeba nastavis podle Elmary a nepůjde do klidu tak bych reklamoval ono se jich prodalo tisice pochybuji ze by bylo vse 100%to nezaručuje ani minelab :-P

Tak folwarczan, zrovna v pravou chvíli: Včera jsem byl nešťastnej z toho, že detík pořád "hraje", cvrliká a zpívá. Na MOBILU - není signál - hledám! Vypnu mobil a pohoda, ticho, jenom signály přešlých mincí a knoflů z minulých huntérakcí... 8-)
Zkus též zkontrolovat dotažení konektoru cívky! Pakliže nestojíš nad ňákou inženýrskou sítí... ;-)
Ten detektor je boží a ne jenom proto, že v režimu GOLD bere i kovovou pásku na dvousetkorunačce... :-O

folwarczan : doporučuju dukladne procist manual prohlidnout nejaky videa a udelat si aspoň z jedne ruky pravou :D stahni citlivost pokud bruci a pak odlad,detik jde nastavit na uplne klidnej za jakykoliv podmínek,je téměř jiste,ze je to zatím rukama,zapracuj uc se a rozhodne budes spokojenej,teknetics je proti tomu nehorazna sunka,nauc se ho plne obsluhovat a pak premejslej o prodeji :-)

Netvrdil bych že teknetics je nehorázná šunka. Měl sem T2 před noxem a taky sem ze začátku po T2 noxovi nemohl přijít na chuť. Časem sem se pomalu učil různá nastavení noxe,zklidnil ho a poznal sem že je to za ty peníze skvělá masinka se slušným dosahem.

Proti těm různým dvoutonovým shitům,jako je GM a podobně,je Teknetics o několik století vepředu.

Na válku je snad i zlutak dobrej . Frakvence malá a s dobrou cívkou i dosah 8-) ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru