Minelab Equinox 800 a 600

Vlákno určené pro všechny majitele detektorů kovů Minelab Equinox 600 a 800

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.3.2018 12:28

Zdravím!
Tak jsem kontaktoval autorizovaný servis Equninox s mím problémem nefunkčního tlačítka podsvícení na 600 stovce a jelikož už záruka padla,tak jediná cituji"Dobrý den, problém je že z důvodu vodotěsnosti se do detektoru nedostanete.
Fabrika pro to nabízí možnost vyměnit jednotku za novou vč. baterie za 295Eur. S tím že stará jednotka se musí vrátit a výměnou dostanete fungl novou vč baterie.
Smutné :,-( Ale taková je dnešní doba..
Tady jsem našel odkaz,jak se to dá opravit za pár korun, když se toho nebojíte
https://youtu.be/Nd4T7N6_cT4

Tak buď mužeš mít novu jednoutku za neskutčnou cenu s plnou zárukou a samozřejmě ponořitelnou do vody.(ta cena 7500 kč je i z daní, 6190 bez DPH) A nebo návod jak to rozkuchat kobercákem od Rusů. To samozřejmě není problém udělat, ale ten detektor pak vodotěsný už prostě nebude. ;-)

Pokud ho vodotěsný nepotřebuješ, dá se to udělat. Ale ty plasty jsou vařené ultrazvukem ve vakuu, je to asi vůbec nejpokročilejší metoda jak to dělat a tu tady tedy nemáme ;-)

Výměna jednotky za tyhle peníze je v pohodě, čekal jsem tak 11.000,-. Nejvíc se bojím, že odejde ON/OFF tlačítko a bude konec. Na kolik vyjde jednotka bez výměny?

Myslím že 11 000 kč bez DPH. Nejsem ale v kanclu a nepodívám se do ceníku. (mám dnes doma on-line s dětmi) ;-)

Nejdriv jsem myslel, ze tou neskutecnou cenou myslis, ze je neskutecne vysoka, ale ted kdyz to po tobe ctu znovu, asi jsi myslel neskutecne nizka, co? :) Me to tedy neskutecne nizke neprijde. Za 7500 Kc si od nich defacto koupis jen plastovy obal na zakladni desku. Ze to chteji zpet je jasne, protoze to sami znovu pouzijou, myslim tu desku, jen opravi to jedno tlacitko. Z jejich strany na tom docela slusne vydelaji...

To mysak: Jako kdybych nevěděl, že s tebou je to tak pokaždé, tak bych řekl, že jsi nějaký troll. Cena je celu jednotku ty pastový díle. Nic se neopravuje a jednotku vždy dostaneš novou! Všechny vadné díly se následně ekologicky likvidují, za což platíme.

Teda, když už si dal tolik práce s vyřezáním a rozehráním jednotky, tak proč tu knópku rovnou nevyměnil.
Za dva měsíce bude řešit stejný problém znovu......

Od 1.3.2021by mělo platit že by to mělo být opravitelné včetně výměny baterie nevím jak se k tomu přizpůsobí výrobci detektorů které nejdou rozebrat o:-)

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky