Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

Chodím v nastavení zde popsaném. All metal a z ulity jedna carka ubrat. Po cca 2 hodinách mne jedna carka ze tří zmizela. Použil jsem stěrky, které byly přibaleny k detektoru. To železo jde do mínusu - jestli jsem to dobře pochopil a děti si jakoby prdne :-D jinak planuju používat baterie z Lidlu.. Vyhrály testy a nebo pak z Kiku. Super cena

Nech v allmetalu jen 2čárky zbytečně reaguje na prťave želízka ono to trochu pomůže s baterií a dej si tam iron bias řebíček tak je to ideální :- :-P

jak to myslíš nech dvě čárky?? jedu Allmetal šperky a mam ubranou jednu čárku na citlivosti.

Vpořádku ale ten allmetal trochu uber no prostě neměj ty segmenty do konce -9 a umaž to směrem k 10 nech 2 plička allmetallu v vyzkoušej a uvidíš a když to bude vyhovovat ulož to ve svém nastavení ten panáček co je poslední zůstane to v paměti :-P

díky o víkendu to zkusím

Nemáš zač mám to přesně tak a vyhovuje i ten zvuk a je více v klidu jak si na to zvykneš nic jiného nebudeš nastavovat leda že by si chtěl hledat železo tak zmáčkneš podkovu a si bez diskriminace jo a ten hřebík tam nech svítit filtruje lépe barvu překrývající železem ale to už je buď a nebo že to kopneš nato si ještě zvukově počkáš nějaký ten čas než si ho naposlouchaš taky v tom lítám ale lépe než na začátku měj se ať se daří :-P

Ještě maličkost vše detekovat do kříže velmi napoví :-P

Co máš na mysli tím "uber all metal"? Bavíme se o citlivosti nebo diskriminaci? Jestli ubrání citlivosti šetří baterky, tak to je dobře.

Ubráním citlivosti omezíš zesílení vstupního zesilovače, to na akumulátor nemá prakticky žádný vliv. :-D :-) ;-)

No tak ubrany all metal u Vanquishe je pak rezim sperky ;) citlivost nevim, chodim sneka o 1 az 2 urovne mene.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru