Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab Vanquish 340, 440, 540

Návod pro detektor kovů Vanquish 340: Návod Vanquish 340

Návod pro detektory kovů Vanquish 440 a 540: Návod Vanquish 440 a 540

Testy detektorů kovů Minelab Vanquish: Testy Vanquish

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 3.10.2019 16:14

t Jimmi ,,,,program Coin ma na V340 nastavenu diskriminaciu až do +10 ID - a tak je logicke ze ti tento rezim zdyskryminuje všetky farebne predmety s ID od 0 az +10 ... ....to znamena tiez te male hammeredy..s idečkom do +10...

....Pri hladani drobnych veci s nízkym ID používaj program Allmetal,,alebo Jewerly....

Ja vecsinou chodim v Allmetal..,ale niekedy je dobre urobit kontrolu niektoreho podozriveho signalu na programe Jewerly .. -ten program dokaze lepsie odhalit niektory neprilis čistý signal v železe..

Tieto programy maju tiež podstatne lepsiu separáciu v železe ..ako ma program Coin..,,,.

-kde Vanquish dobre vynikne na separacii nizko vodivych predmetov...,a bude mat iba dobru separaciu vysokovodivych predmetov...

Program Coin je urceny viac na hladanie mincí a predmetov s s ID 10 a viac....

Zakladom programov u Vanquisha je modifikovany program typu *Beach1 z Equinoxu ...aj ked je podla mna trochu viac ostrejsi na velmi nizkovodivych predmetoch...plusom je ...ze tiez si zachovava rovnaku kvalitu multi -IQ ID ako ma Equinox..









Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru