Minelab Vanquish 340, 440, 540

Vlákno pro všechny uživatele detektorů Minelab 340, 440, 540

v kategorii Detektory - netříděné, založil Elmara 3.10.2019 16:14

docela jsem ho taky zvažoval, ale některé ohlasy mě moc nenadchly. třeba todle

https://detektorweb.info/index.4me?s=show&lang=1&i=72685&mm=22&xb=2&vd=1%

( shorturl.at/elopI )

pokud bych ho koupil, rovnou ho omotám izolepou, že by vypadal jako po službě na frontě

Podle pořadníku na tenhle detektor si ho tady kupuje plno lidí, kolik se jich tady pochlubilo že se takhle láme? Bůh ví co s ním dělal. Na druhou stranu u equinoxe se láme opěrka, očka cívky. Tak těžko soudit kvalitu firmy minelab :-D

Mě se podařil zlomit :-D , ale to jen díky tomu že jsem ho měl při havárce v kufru auta. ale v uterý se mi to stalo a druhý týden v úterý jsem ho měl opravený doma :-D :-D

Tak by to chtělo ještě tak dvacet majitelů vaniše a můžeme to prohlásit za konstrukční vadu :-D

Jenže ty jsi extrémista. Takhle testovat... to dost leze do peněz ne? :-D :-D :-P

No trošku jo, škoda dohromady za 270000 +kladivo :,-( :,-(

Ale tak hlavně že máme výsledky :-D

Joo, ty byly :-D

no nevim co s nim dělal, ale představoval bych si, že nějaká centrální hliníková trubka bude procházet cca osou detektoru po jeho dýlce. že je tam (coby část nosný osy) pasáž jen z plastu, evidentně poněkud křehkého a štěpivého, to mě prostě dost překvapilo :-O

Dva prasklý vaniše v republice, začínám propadat panice, to bude pandemie :-D

Na počet prodaných kusů to není ani promile, z toho jednou to prasklo Jeldovi po nárazů do kufru od druhého auta a podruhé se to objevilo na DW tak bych to bral trochu s rezervou ;-).Co se týče nějakých statistik musí se to vždy porovnat s počtem prodaných kusů logicky když se něčeho prodají tisíce bude to logicky vidět úměrně častěji.

To tumam, cívku jsem taky ulomil, ale jen když jsem "hodil tygra" přes pangejt na silnici, s ní říznul o asfalt. Ale všimnul jsem si toho až po dvou měsících. Takže za mne - cívka drží i na půlce držáku a to dostatečně. Už jsem to zalepil, metalepoxyd a kouskem nitě, několikrát obšité na koncích zlomu, která to zpevnila. Bál jsem se provrtat cívku, ale úvahou, že drátky vynutí jsou někde uvnitř těla cívky, jsem to risknul. Zatím, po dvou měsících chození v lese a oťukávání pařezů, to drží.

Tady někdo evidentně upadl na detektor. Tohle samo neudělá ani v kejsu z 3D tiskárny....

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky