Detektor kovů Minelab X-TERRA 305

Ahoj všem chtěl bych poradit, rozhoduji se mezi několika detektory, který by jste si vybrali a popřípadě proč? Já vlastním Garret gta 350 ultra a odešla mi cívka, Díky za rady a atˇto pípe. dydyn

založil Elmara 30.4.2009 17:47

Ahoj,

můžete mi, prosím, někdo vysvětlit funkci "THRESHOLD" u xterry 350? To jediné jsem ani z návodu nepochopil. K čemu to přesně slouží a jak to nastavit?

Chci hledat hlavně mince.

Díky moc!

Treshold je prahový tón. Měl by jsi ho nastavovat tak, aby jsi ho jemně vnímal na pozadí... proto ten prahový tón. Zprávně nastavená treshol zvedá jak dosah tak citlivost detektoru. Navcí v něm pak uslyšíš pauzou vydiskriminované předměty. ;-)

Díky moc. Takže vlastně rozlišuji předměty jednak pípnutím (ty, které opravdu hledám), a naopak ty vydiskriminované (=kovy, co nechci) zaznamenám přerušeným prahovým tónem? Je to tak?

Ano, to je jedna funkce prahového tónu. To podstatnější je ale větší dosah a citlivost. ;-) Dostal jsi k detektoru návod, použití tresholdu je tam velice dobře popsané.

Ahoj je možné hľadať aj prírodné zlato? Ilove u Prahy sa nachádza našiel si niečo?ja som zlatokop a chcem kúpiť x-terra 350 oplatí sa?

Přírodní zlato se dá, ale X-Terra 705. Equinox 800 ty mají prospecting mód. ;-)


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru