Minelab X-Terra 705 a železo

Zdar X-Terráci,
protože jsem železo nikdy nekopal a chtěl bych to trochu změnit, potřeboval bych poradit a nebo spíš napsat vaší zkušenost s hledáním a identifikací větších želez pod cívkou (myslím třeba válečná železa apod). Jde mi hlavně o vaše zkušenosti z terénu, jakým způsobem rozpoznáváte, jak velké železo je pod cívkou ? A teď nemyslím velká železa na povrchu, u kterých detík zahlásí na displeji "přetížení" a ani velká železa, která se zahlásí jako velká "barva" třeba na ID 46 (radlice apod.). Někdo mi říkal, že zkouší máchat cívkou nad předmětem a zvětšovat vzdálenost nad terénem a tím podle intenzity signálu zjistí, zda jde o velký předmět či ne. Jde mi o to abych nekopal, každé železo na ID -6 až -4, ale opravdu jen ty větší a jak to rozpoznat. Dyžtak prosím napište i jaké bylo ID na displeji, při nálezu "vetších válečných želez", zda byl signál stálý a zda šel do barvy či jen čisté železo. Moc děkuji za vaše postřehy.

v kategorii Munice, zbraně a bojiště, založil Frederik 26.9.2021 17:32

V chatu není žádný příspěvek.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru