Nemilé překvapení aneb máte podobnou zkušenost?

Tak jsem se dneska chystal na chvilku vypadnout na pole.
Balim si věci detík, rýč, mošnu a nahážu je do kufru od auta přihodím tam i psa a vyjíždím říkám si dneska je tak krásně dneska to pujde a co se nestalo před kruháčem si to tak prdím těch 15km/h a ejhle najednou předemnou jedoucí vůz dupne na brzdy a já už to nestihl dobrzdit. A bylo to! Bylo po procházce, po hledání a já totálně vytočen že chlapík předemnou s autem nic neměl... Natož já nárazník na hadry a k tomu i zkažený den. Snad se někdo měl dneska lépe než já :-( přeji pěkný večer. Mesix

v kategorii Nezařazené, založil Mesix 4.3.2014 18:20

Ahoj. Aj ked mi je luto co sa ti stalo, tak toto sem asi nepatri.

No tak to se mi přímo nestalo,ale taky mám jedno. Jen bez toho balení,protože krom detíku mám všechno pořád v autě. Jel sem si do města koupit cigára,protože pro mě je představa,že mi dojdou někde v lese děsná. Tak sem si zastavil u krámu a když sem se vrátil spokojenej,že mám svůj balíček sem si sedl do káry a že teda pojedu lovit. Nastartoval sem a jak sem tak hodil okem před sebe sem se úplně lekl. Prasklé čelní sklo. Jak se to stalo nevím. Procházku mi to ,ale jako Tobě nezmařilo. Asi bych jel i bez nárazníku o:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru